KSP= ארבע רכישות 2 מוצרים מאילת ו-2 מוצרים מנתניה וארבעתם תקולים אחר זמן קצר - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP= ארבע רכישות 2 מוצרים מאילת ו-2 מוצרים מנתניה וארבעתם תקולים אחר זמן קצר

tood24

Recommended Posts

היי

1. רכשתי סווי'ץ של נטגיר ,הגעתי לביתי ולא הצלחתי להתחבר באמצעותו,פניתי לסניף נתניה ,למעבדה, שם איש המעבדה סרב להחליף את המוצר והפנה אותי לנטגיר ,התעקשתי  שהמוצר יוחלף והרמתי את קולי,איש המכירות ממנו רכשתי את המוצר ביקש שאפנה איליו,כן, אמר שבטעות נתן לי סוויץ יקר יותר והביא לי חדש.

לי כלקוח לא מעניין יקר יותר ואו ,העיקר שיעבוד.

2. באותו סניף בנתניה לפני כ-3 חודשים רכשתי מחשב ב-3740 ש"ח ,שמתי לב כי מופיע RJ 45  ולא צויין אם כרטיס הרשת תומך 1 גיגה.

איש המכירות נכנס לאתר ייצרן ולאחר חיפושים נמצאה ההגדרה ממש כאילו מוסתר שהוא תומך 10/100 .

לא רציתי לרכוש,הסברתי כי  אני מתחבר  לסיבים אופטיים לסלקום  והמוכר שכנע אותי כי עם מתאם 1 גיגה  בהשקעה של כמה גרושים אוכל לגלוש במהירות של כ-80% מהסיבים אופטיים.

אחר בדיקה בבית התברר כי המתאם לא מקיים את הבטחת המוכר.

אחר יומיים פניתי למוכר ובקשתי להחליף ,תגובתו הייתה שלאור פתיחת המוצר והכנסתו לחשמל הוא לא רשאי להחליף.

ניסיתי למכור ולא הצלחתי.

נכון לאתמול ,יצאו צפצופים מהרמקולים של המחשב  ומערכת ההפעלה עולה באטיות  וזה עוד 10 .

פניתי לתמיכת ,ואצטרך להוביל את המחשב להרצליה לבדיקה ותיקון לזמן של 5 ימים ואם צריך להחליף חומרה ייקח יותר זמן כי הדבר תלוי אם יש את החלף במלאי.

לשאלתי, מה עם 3 שנים אחריות עד בית הלקוח, מה אעשה ללא מחשב בתקופה זו? (המחשב מקור פרנסתי) השיב לי כי ברכישה מKSP תנאי זה לא חל עלי.

בחודש יולי 2017 רכשתי בסניף אילת סמארטפון וואווי מט 9 פרו. טרם חלפה שנה וישנם שלא נפתחות כמו "גט טקסי רכשתי אותו בעבור אחי שהנו נהג מונית והסמארטפון הנו מקור פרנסתו.

נכון לאתמול הוא נאלץ לרכוש פלאפון חדש.

ביום -07/05/18 לפני כ-9 ימים  ביתי רכשה לי באחד מסניפי אילת של KSP שיומי XIAOMI 5 PLUS,הספקתי להפעילו 3 ימים וכבר תקלות של ניתוק שיחות ובעיה במסך.

שוב אין מה לעשות ,נפתח המוצר אין החזר ואין החלפה רק למעבדה לתקופת מינימום של שבוע .

רק שמתי את זה פה בכדי שתדעו את שעבר עליי מרכישות מKSP.

אני לרשת זו לא אכנס יותר,אתם תחליטו מה טוב לכם .

ואני שואל למה 4 מוצרים מאותה התקלקלו ואו לא קיימו נתונים.

KSP רוצה לאמר לכם,זה לא חוכמה גדולה לדחוף מוצרים אחד עם הבטחת שווא ו-3 התקלקלו 

אהוד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...