כרגע קיבלת את הוולקנו 7+... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרגע קיבלת את הוולקנו 7+...

IIIways

Recommended Posts

אני הזמנתי אותו ואני אמור לקבל אותו השבוע, אתה אומר שעשיתי קנייה נבונה? (אני הזמנתי אותו למעבד שלי אתלון 1600 ומה שהטריד אותי זה הרעש שעשה המאוורר שאתה מקבל איתו - הספייר... בקיצור אני קניתי אותו בשביל שאני יוכל לשון בלילה - שוב, קנייה נבונה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישמש אותו לXP 1800+, הדבר הנחמד בו הוא השינוי במהירות הסיבוב של המאוורר ;D

אני מאמין שבלילה אם תשים אותו על LOW הוא יהיה שקט, ושיהיה לו חם שים אותו על High :saint:

ולא ענית לי על השאלה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור להיות שקט וחזק... דרך אגב, אחרי שתשים את VOLCANO 7+ אצלך תגיד לנו בבקשה אם הוא היה יותר שקט מהספייר שבא איתו, OK?

אני יכול לעשות בדיקה השוואתית אם אתה רוצה...

פשוט לחבר אותם כחיבור נוסף למחשב... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה לנסות? (שמתי לב שוולקנו 7 הרגיל יותר יפה, כחול כזה...)

לא הבנתי משהו אחד, אמרת שבלילה תשים אותו על מצב LOW, תגיד, זה לא המאוורר עושה את זה אוטומטית? (זאת אומרת, אני אצטרך כל פעם לשנות מצב?! נראה לי שיש שם איזה חיישן או משהו..........)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן...

היום קיבלתי את הוולקנו 7+ מבית TT.

רוצים לראות קצת תמונות? ;D

אני לא יתקין אותו בקרוב כי אני מחכה ללוח אם החדש שאני יקבל בקרוב.

:saint:

חכה עד שאני אקבל את הSWIFTECH שלי :bash::nono:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו אחד, אמרת שבלילה תשים אותו על מצב LOW, תגיד, זה לא המאוורר עושה את זה אוטומטית? (זאת אומרת, אני אצטרך כל פעם לשנות מצב?! נראה לי שיש שם איזה חיישן או משהו..........)

מה פתאום חיישן???

זה כל ההבדל בין הוולקנו 7 לוולקנו 7 פלוס, שהוולקנו 7 מווסת תמהירות בעזרת חיישן, והוולקנו 7 פלוס מווסת בעזרת מתג שאתה קובע באיזה מצב הוא יהיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום חיישן???

זה כל ההבדל בין הוולקנו 7 לוולקנו 7 פלוס, שהוולקנו 7 מווסת תמהירות בעזרת חיישן, והוולקנו 7 פלוס מווסת בעזרת מתג שאתה קובע באיזה מצב הוא יהיה!

בהחלט נכון, אני בקרוב יפרסם כמה שלו ותראה את המתג שמשנה את המהירות ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום חיישן???

ויותר פינים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב - בקשר לספייר - למרות שהוא אמור להיות מאוורר יחסית שקט - הרבה אומרים שיש לו קול שרקני ומעצבן!! למי שיש את המאוורר הזה שיגיד לי אם הוא גם שומע ככה...(לי יש ובהחלט אני קורא לו שרקן!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב - בקשר לספייר - למרות שהוא אמור להיות מאוורר יחסית שקט - הרבה אומרים שיש לו קול שרקני ומעצבן!! למי שיש את המאוורר הזה שיגיד לי אם הוא גם שומע ככה...(לי יש ובהחלט אני קורא לו שרקן!!)

הוא שקט מאוד

לא שומעים בכלל

אולי זה בגלל ה80mm האחרים במארז........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...