מחשב לעריכת מוזיקה.... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעריכת מוזיקה....

Recommended Posts

טוב אז תראו אני אמור לקבל מחשב אני לא יודע ממש את המפרט המדויק שלו זה בערך מה שאני זוכר

פנטיום 4 1.6 מגה הרץ

זכרון 256

הארד דיסק 40 ג'יגה

כרטיס מסך VOODOO3 אני חושב...

מסך 19 אינצ' של MAG

רמקולים Altec Lansing ADA880

כרטיס קול, לא זוכר וזה דווקא פרט חשוב פה אני חושב..... ???

עכשיו אני מנגן על גיטרה וקצת על קלידים ואני מנסה להכנס קצת יותר לתחום של עריכת מוזיקה

והייתי רוצה לדעת איך אני יכול להפוך את המחשב למחשב שיותר לעריכת ,? כלומר אני חושב שאני יצטרך גם לשלב את הגיטרה

ואני ירצה אולי כניסות עם אפשרויות לשליטה באפקטים דרך המחשב לגיטרה, הקלטה, עריכה וכל מה שמסביב, ואני לא יודע מאיפה להתחיל.....

תודה.

אבי נוסבאום.

האקדמיה לצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ,  לדעתי וודוו 3 אין לך כי לפנטיום 1.6 אין לוח עם AGP2X , והכרטיס הזה לא נכנס בסלוט של 4X. , אז יש לך איזה ריבהTNT  או איזה גיפורס... , בקשר לשאלתך , אפשר להפוך את המחשב למחשב לעריכת , רק תתן לנו את התקציב שלך...

ד"א : בקשר לזה שאתה אבי נוסבאום , האם זה צחוק או ש.... , מכיוון שראיתי "אותך" כביכול לפני כמה ימים בכפר סבא מסתובב ליד ובתוך החנות "כלי זמר" שבכפר סבא ברחוב ויצמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה יכול להשאר עם אותו מעבד, אבל תצטרך יותר (מינימום 1G), הרבה מקום בדיסק הקשיח וכרטיס קול נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבי יחתיכת ביצת קינדר חלבית  ;D

מה אתה חושב שיעזור לך שתגיד פה שאתה אבי נוסבאום?!?

רוב האנשים פה לא רואים מימינם לשמאלם.. רק המחשב.. חיחיחיחיח למה אתה לא ממשיך בתחום של הסטנד אפ היית חזק.. =\

ומה פתאום גיטרה אף פעם לא ראו אותך באקדמייה מנגן על גיטרה..

אוקי תעשה מה שתעשה.. בהצלחה!!

אחד שביזבז את כל הtalkman שלו על החזרתו של אבי נוסבאום לאקדמייה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בוא נתחיל בזה שאני לא אבי נוסבאום הזה... האקדמיה לצחוק זאת הייתה רק בדיחה :D

עכשיו לעניין שלנו, האם באמת מה שקריטי יותר זה המעבד והזכרון !!?

הייתי בטוח שיותר חשוב פה זה כרטיס הקול... אני יכול לשדרג ל 512 בלי בעיה, מישהו פה גם אמר מקום בדיסק הקשיח, שזה גם לא בעיה בשבילי להוסיף עוד ג'יגה ואז בסך הכל יהיו לי 80 ג'יגה בהארד דיסק, ( אפילו שאני לא יודע למה אני צריך מקום בהארדיסק אבל מילא ??? ), עכשיו האם מה שקריטי באמת זה המעבד???, כי אני חשבתי שכרטיס הקול זה מה שישנה פה, אז תעזרו לי קצת, כי אני צריך בשביל העריכה כמו שאמרתי לחבר גיטרה ובשביל זה אני חושב שאני יצטרך כרטיס קול טוב, אם כבר כרטיס קול וגיטרה, אז אני יצטרך יציאה טובה לגיטרה לא משהו חאפרי, אולי איזה כרטיס טוב עם עדיפות לכרטיס עם ראק חיצוני בשביל החיבורים ושאר הדברים שמאד אבל מאד מושכים אותי לכרטיס :D, משהו טוב אולי בסביבות 500 -600 ? או שלדעתכם עדיף להשקיע במעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו דומה לשלך.

פנטיום 4 1.4

384MB RDRAM

80GB.

עכשיו גולת הכותרת זה הAudigy platenium 2.

הצלחתי להקליט 3 (חושב שניתן גם 4) ערוצים ביחד ללא כל קושי.

וגם שלב העריכה היה די חלק.

וכל זה ללא מפרט בומבסיטי עם 1GB וכו'.

האודיגי' די יקר, אבל מגיע עם בנדל משובח ביותר, שכולל תוכנות הקלטה ועריכה בין היתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על ה Sound Blaster Extigy - external USB - RETAIL האם יש מה להשוות אותו ל SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS , כי המחיר שונה 800 מול 500, איזה איכותי יותר? איזה מקצועי יותר? לאיזה מהם יש תמורה גדולה יותר ביחס למחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

האודיג'י יותר טוב.

אבל אם יש לך 800 ש"ח אז עדיף לך לחפש כרטיס של M-AUDIO.

ומומו, 3 ערוצים מספיק לך, אבל מה יקרה כשהוא יצטרך 5 או 6?

עדיף שישקיע בזיכרון במקום להצטער אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמד יקר....

בלי קשר לעניינינו פה את הזיכרון אני מגדיל ל 512....

אממ...... המלצת על M-AUDIO יש דגם מיוחד ספציפי מומלץ?

ודרך אגב מישהו מוכן להסביר לי מזאת אומרת 3 ערוצים|? 4 ערוצים? להקליט ב3 ערוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כל דגם שלהם, גם הכי זולים.

כל תפקיד מקליטים בנפרד ואז עושים מיקס, קוראים לזה הקלטת ערוצים. ככל שיש יותר ערוצים צריך גם יותר , גם אם יש לך ערוץ אחד ועליו הרבה אפקטים תצטרך הרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל דקה, אני יודע שבאולפן מקצועי מקליטים קודם כל את הגיטרה בנפרד לדוגמא אחרי זה את התופים וככה ממשיכים, בערוצים האלה שאתה מדבר עליהם, מקליטים הכל באותו זמן בעזרת מיקרופון אחד או כמו בדוגמא שנתתי? כי אם כן זה כאילו הקלטתי הקלטה אחת מס' פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

ברוב האולפנים המקצועיים מקליטים כל כלי בנפרד. בדיוק כמו הדוגמה שנתת.

לזה קוראים הקלטת ערוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז דקה אני מקליט את הגיטרה למשל מפסיק את ההקלטה מתחיל להקליט את התופים מפסיק את ההקלטה וכך הלאה....

אז זה כאילו אני עושה מס' הקלטות שונות אז בשביל מה אני צריך גבוהה?

אלא אם כן מה שעושים זה מנגנים ביחד כל הכלים את השיר בנתיים המיקרופון מקליט אבל המיקרופון מקליט כל כלי להקלטה נפרדת ואם מדובר בכך אז צריך גבוהה לא?

אז איזה מהדוגמאות שנתתי זה נקרא הקלטת ערוצים? כי עדיין לא הבנתי ממש....

תודה.

אברהם בן נוסבאום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...