מחשב מקרטע אחרי שמשחק ב1080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מקרטע אחרי שמשחק ב1080

__MIKO__

Recommended Posts

היי, אחרי ששיניתי סטינגס למשחק ( ) ל1080, ברגע שיש הרבה אינפורמציה על המסך - חיילים וכו' המחשב מאבד פריימים והתגובות לפקודות הם בדיליי מסויים. 

אני במחשב i5 760@2.8GHZ  עם 4G

האם אכן כרטיס מסך אם כן איזה מומלץ ? תקציב לא בעייתי אבל לשימוש שלי לא צריך כרטיס היי אנד ולא קרוב לזה רק שארגיש שהמשחק פועל חלק. 

אגב הכרטיס מסך שלי הוא און בוארד 730 2G 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עקרונית אין בעיה להחליף את כרטיס המסך במשהו שיתן יותר מיץ, למרות שאשמח גם לראות את ספק הכח (צילום מהצד של המדבקה יהיה מעולה).

אם הספיק מספיק איכותי, יש פוטנציאל לשדרוג לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

טוב, עקרונית אין בעיה להחליף את כרטיס המסך במשהו שיתן יותר מיץ, למרות שאשמח גם לראות את ספק הכח (צילום מהצד של המדבקה יהיה מעולה).

אם הספיק מספיק איכותי, יש פוטנציאל לשדרוג לא רע בכלל.

תודה, אני אשמח להצעות.

20180411_170416.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח קולר מאסטר סדרת RS, שתופיע לי רק בחלום.

אוקי... המממ...  בעקרון העניין הוא כזה. כרטיס מסך היום שמהווה שדרוג טוב על פני מה שיש לך יהיה דוגמת GTX 950 למשל:

https://www.tms.co.il/n960wf2oc2gd?search=GTX 960

אפשר גם לשקול את שוק היד שניה, שם כרטיס מסך שכזה צפוי לעלות כ-350 שקלים אם זמין לרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אחחח קולר מאסטר סדרת RS, שתופיע לי רק בחלום.

אוקי... המממ...  בעקרון העניין הוא כזה. כרטיס מסך היום שמהווה שדרוג טוב על פני מה שיש לך יהיה דוגמת GTX 950 למשל:

https://www.tms.co.il/n960wf2oc2gd?search=GTX 960

אפשר גם לשקול את שוק היד שניה, שם כרטיס מסך שכזה צפוי לעלות כ-350 שקלים אם זמין לרכישה.

כלומר ספק טוב..? 

חשבתי כבר ללכת על הסדרה החדשה 1060 3G , או 1050 TI למרות שהכיוון יותר ל1060...מה אומר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרה זולה ולא איכותית כלל. 

אם התקציב מאפשר זה יהיה בסדר, רק חשוב לדעת למשל שה960 חזק ממש כמעט כמו 1050 ti אבל זול כרגע משמעותית. כמו גם שצריך להבין שיווצר צוואר בקבוק קל עם המעבד באי אלו משחקים בעיקר עם כרטיס כמו 1060

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...