על יחסי המין של תלמידי שז"ר בכפ"ס (יענו הכתבה במעריב לא הייתה לי כותרת אחרת!) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על יחסי המין של תלמידי שז"ר בכפ"ס (יענו הכתבה במעריב לא הייתה לי כותרת אחרת!)

idofr

Recommended Posts

אז ככה למי שלא שמע פורסם היום במעריב (רציתי להביא קישור יש לי אותו אבל יש בעיה במחשב ואני לא בטוח שהוא עובד בכול מיקרה אני ישים אותו בסוף למיקרה שהוא כן עובד!)דובר של זה שתלמידי חטיבת שז"ר המדהימים (כן אני יודע שאנחנו מדהימים תודה) מקיים להם יחסי מין בשירותים של בנים-בנות, בנות-בנות,בנים-בנים

אז ככה כתלמיד שז"ר משועממם (לא סתם רק חלק מהזמן (משועממם חלק מהזמן)) אני הולך לכתוב פה את מה שבאמת קרה ואני לא צוחק (אני כן צוחק אבל עדיין מספר ת'אמת וצוחק על משו אחר) הכול אמיתי חלק לפי מה שהמנהלת הנחמדה (כרמלה) סיפרה לנו חלק לפי מה שאני יודע שקרה (וכדי להיות יותר אמין כול מה שאמרו לי אומת עד הטיפה האחרונה) אז אני מקווה שהתהנו ותבינו מה באמת היה שם שאנחנו סתם מפגרים ולא סתם הומואים (ולסביות) שמזדיינים בשירותים (גם כן אי-אפשר לנשום שם אז....איכס!! יש לנו שירותים מגעילים) טוב אז ככה בתור התחלה (כמו שכבר אמרתי) יש לנו שירותים מגעילים !!! לשירותים שלנו אף אחד לא נכנס אלא אם הוא ממש חייב (השירותים של הבנות יותר בסדר אבל הן אומרות שעדיין מסריח שם) (אה כן לכול אלא שעדיין לא הבינו אני אוהב לכתוב הערות יענו סוגריים) אז בטח שלא להיות שם מספיק זמן בשביל... אח"כ ההומואים והלסביות ששם הם לא הומואים ולסביות הכתב הגזים (הסבר למה בהמשך) וזה רק הן והן לא בכיתה ז' אלא ח' וזה הולך ככה היה לנו חנ"ג (חנ"ג' סימו לב ל-ג) והן הלכו לשירותים להחליף בגדים וסתם היה להן משעמם (כבר כתבתי פה יותר מפעם אחת ולא רק בתראד הזה שאנחנו משועממים) אז הן התחילו לעשות קולות (היה ממש מצחיק אבל לא משנה) ואת זה הכתב האידיוט פרש כ.......(אין לי כוח לכתוב) נ"ל (יענו "כנזכר למעלה") עכשיו לשאלה אז למה לעזאזל הוא הגזים ככה טוב התשובה פשוטה הוא רצה להכנס שבוע לבצפר (אני יודע לכתוב אני פשוט מקצר) והמנהלת הסכימה ואז אח"כ הוא  גם נתן מצלמות לתלמידים (חלקם כרובם אפילו לא ידעו מי הוא) וביקש מהם לצלם (כשהם לא יודעים לאיזה מטרה ) את השירותים אצלנו לפי מה שאמרו לי אחד או שניים מהם באמת צילמו השאר לא רצו המנהלת שמעה על זה חשבה שזה חוצפה והגישה נגדו תלונה במשטרה (יש!! :) ) אז הוא התעצבן ולכן הוא כול כך הגזים!!

טוב אני מקווה שהבנתם מה באמת קרה והיה לכם כוח לקרוא את כול מה שכתבתי הקישור פה למרות שאני לא בטוח אם הוא פועל אבל עדיין

http://www.mariv.co.il/cache/ART717594.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל יום אני עובר ליד החטיבה

ובאמת שמתי לב שדברים מוזרים קורים שם

אבל רק עכשיו אני קולט

תמיד ראיתי בנות הולכות יד ביד ולפעמים מתנשקות(לא על הלחי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכו שיבינו מה קורה אצלנו(בן צבי) , אנשים השתגעו מזה שסגרו את הבית ספר , אתה רואה באמצע שיעורים אנשים הולכים ל"אצטדיון" הקטן הזה שלנו , ויושבים שם והבנות ממששות לחברות שלהן את השדיים...

זה מחזה יפה , אבל לא חינוכי לילדי כיתה ז' שיושבים ליד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהקריירה של הכתב, שפרסם את הכתבה הזאת, נמצאת בשפל וזה כנראה התירוץ שלו להתפלש ברפש הרכילותית. מעניין אם הוא חושב שזה מה שיביא לו פרס פוליצר...

מה שהתלמידים עושים זה עניינם בלבד, ולא לעניין הציבור הרחב. הבעיה היא שאם הם עשו את מה שנאמר בכתבה בתחומי בית-הספר, הרי שזאת בעית משמעת, כי התנהגות מינית מסויימת היא אינה בעיה, זאת העדפה אישית ואישית היא צריכה להשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע (טוב, לפחות לי) שכתבים יעשו הכל כדי לראות את השם שלהם בעיתון.

היה לנו מקרה מסוים בבי"ס, וכנראה מישהו שרצה להשיג משהו מזה פנה לכתבת אתי דור מ"ערי המפרץ", הכתיב לה איזה נוסח של כתבה לפי סילוף של כל העובדות כמעט, והיא פשוט פרסמה את זה.

ובקשר ל"כתבת" הזאת: זו לא הייתה הפעם הראשונה שהיא עושה משהו כזה.

כנראה אין לה כח לצאת מהמשרד ואשכרה לעבוד, אז היא פשוט מחכה שיגיעו אליה טלפונים עם לכלוכים על אנשים כדי שיהיה לה מה לפרסם.

מצב העיתונות בישראל 2004. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...