ירידת ביצועים אחרי החלפת לוח אם ומעבד - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת ביצועים אחרי החלפת לוח אם ומעבד

amit14

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי gtx 1060 6 gb,דברים עבדו ונראו מעולה...לאחרונה שידרגתי מעבד לוח אם וזכרונות(RYZEN 5 1600  ו- prime b350m-e).

מאז משחקים פשוט נראים פחות טוב..באחד המשחקים(the division) כאשר אני עושה הגדרה אוטומטית של הגרפיקה הוא שם הכל על מדיום(קודם היה מכוון אוטומטית הכל על גבוה)..בכל זאת שמתי על מקסימום כמו קודם..והכל נראה פשוט פחות טוב...טקסטורות קופצות...נטענות מאוחר וכו...

התקנתי את הדרייברים הכי עדכניים...ניסיתי גם למחוק ולהתקין שוב..וזה לא עוזר..

יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי כל כך למה החלפת פלטפורמה.

בכל מקרה אם לא עשית OC ל RYZAN אז יש מצב שמעבד הישן נתן ביצועים יותר טובים במשחקים, בנוסף יכול להיות שיש בעית אופטמזציה של המשחק הספציפי הזה למעבד של ושהוא פשוט עובד יותר טוב עם .

מה שאתה יכול לנסות:

אם לא עשית OC למעבד אז ממליץ לך לעשות , אם אתה לא יודע לעשות OC או לא רוצה להסתבך עם זה אז לפחות תפעיל בביוס אופציה שנקראת

MULTI enhancement . זה יעשה OC אוטומטי ל MAX BOOST לכל הליבות. בנוסף אם יש לך שיותר מהיר מ 2133MHZ אז תפעיל בביוס XMP ותכוון את המיהירות של הזיכרון למהירות המוצהרת של הזיכרון למשל( 2400 או 3000 או 3200 תלוי במהירות שלך)

אם אתה לא יודע איך לעשות את כל מה שרשמתי אז תקרא את ה מדריך של הלוח אם או שתחפש סירטון ביוטיוב שמראה איך עושים את זה בלוח שלך או בלוח דומה.

דרך אגב

האם התקנת התקנה נקיה של אחרי שהחלפת פלטפורמה? יכול להיות שיש שאריות מהפלטפורמה הישנה שדופקת את הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

וכן..התקנתי נקי..

המעבד הקודם היה ישן יותר בבערך 6 שנים...המעבד הזה אמור להיות חזק משמעותית..וכנל הזכרונות שונו מDDR3 לDDR4..

זה לא המשחק היחיד שזה קרה בו..גם בשאר זה ככה...ונראה שעיקר הבעיה היא בגראפיקה..פחות בביצועים..אז לא ממש ברור לי מה העניין של המעבד..הנחתי שזה קשור יותר לכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני נושא הבשורות המרות אבל היית צריך לעשות שיעורי בית לפני שהחלפת פלטפרומה , כל אחד פה היה אומר לך שאין שום טעם לשדרג.

ה לא חזק משמעותית בכלל , לפחות לא במשחקים שנכון להיות לא יודעים לנצל את הליבות הנוספות שלו.

בגלל שלאינטל לא היתה תחרות במשך שנים אז ההבדל בין מעבד חדש מדור 7 או 8 למעבד בן 6 שנים מדור 3 הוא די זניח (בערך 10%).

המעבד הישן כנראה נתן ביצועים דומים (לפעמים עדיפים ולפעמים קצת פחותים) למעבד החדש והוא גם מסוגל להגיע למהירות שעון גבוהות יותר(לפני OC).

מעבר מזיכרונות ל כמעט לא משפיע על ביצועים.

מה שאתה יכול לעשות עכשיו זה OC למעבד ולזיכרון שמשפיע מאד על ביצועים של מעבדי (בניגוד למעבדי שמשפיע הרבה פחות).

יתכן גם שהבעיה נובעת מזה שהרבה משחקים לא עברו אופטמיזציה לפלטפורמה של והם פשוט עובדים יותר טוב עם .

הנה סתם השוואה בין המעבד הישן שלך ל 1700 שאפילו יותר חזק מהנוכחי שלך

כמו שאתה רואה הביצועים לרוב די דומים במשחקים

https://www.youtube.com/watch?v=pMTkfdtleQg

בכל מקרה תוודא שיש לך את ה דריוורים הכי מעודכנים של הכרטיס מסך ושהמשחק מעודכן עם כל העידכונים האחרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מעודכן.. גם אם המעבד לא יותר חזק משמעותית.. האופטימזציה הפחות טובה אליו אמורה להשפיע ישירות על הגרפיקה וטעינת טקסטורות? 

לא בעייתי לעשות oc כמו שהסברת בלי משמעותי יותר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit14

האופטימזציה הפחות טובה אליו אמורה להשפיע ישירות על הגרפיקה וטעינת טקסטורות?

יתכן , לא יודע לתת תשובה חד משמעית. גם לא יודע אם זאת הבעיה. זאת אופציה שקימת.

יש לא מעט משחקים שידוע בודאות שרצים הרבה יותר על מעבד .

ציטוט של amit14

לא בעייתי לעשות oc כמו שהסברת בלי קירור משמעותי יותר? 

אם אתה מפעיל את MULTI enhancement ואת XMP ,אז לא. בשביל OC ידני מעבר ל3.8 אז כן.

דרך אגב אני לא אומר שבעיה היא בוודאות במעבד , פשוט אם ההדבל היחידי בין המערכות הוא הפלטפורמה אז זה המקום הריאשון שהייתי מנסה לתקל.

תנסה את מה שכתבתי ותראה אם יש שיפור מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...