לנגוס באנג'לינה ג'ולי ולהינות מזה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנגוס באנג'לינה ג'ולי ולהינות מזה

R0ck

Recommended Posts

שומן? לא צרייך, ואם כן אז רק מן הצומח. שומן רווי מלא בכולסטרול ואצל גברים הוא מצטבר בכמות גדולה יותר

כי ההורמונים שלכם לא עוזרים לכם להפוך אותו ל"כולסטרול טוב". מה כן צרייך לאכול? חלבון! והרבה! בניגוד

לשומן שגרם ממנו הוא 9 קלוריות, החלבון הוא רק 4 והוא לא נוטה להתיישב כך בתאים. ברגע שאתה צובר

שומן, קשה לך לשרוף אותו וחלבון הוא הרבה יותר נוח ל"עיצוב". הוא כמו חומר גלם...

אל תאכל שווארמה. השד יודע ממה זה עשוי. אתמול קניתי לעצמי קלקול קיבה ב-10 שקל... :-\

מה כן, אם אתה יכול להרשות לעצמך, תגיד לאמא שאתה רוצה לעבוד לתזונה מיוחדת ולך תעשה לבד קניות

בסופר וקנה לבד מוצרים אורגניים, תחתוך שטויות וממתקים. חסל המבורגר וצ'יפס. קנה בשר בקר רזה שהוא

הרבה יותר בריא מהרגיל. אכול הרבה דגים, ולא קרפיון כי זה דג שמן ומגעיל. הפחת בטיגול הבשר והדגים. השתדל

לאכול אפוי או בגריל או טגן על מחבט "פלא" שלא צורכת הוספת שמן טיגון ותן לדברים האלו להתבש במיץ של

עצמם. גם אידוי זו אופציה טובה. תבל לפי הטעם אבל למה שומן??? אם אתה אוכל שומן, אתה יכול לאכול

יותר. חשוב כך: חלבון = טוב, שומן = רע. אל תאכל דיאטטי, כי זה מלא בממתיקים מלאכותיים שמזיקים לכבד

(כמו סוכרזיט) ושגם זה סתם מגעיל. תאכל הרבה לחם, אבל לא לחם לבן רגיל כי זה סתם זבל, תאכל לחם שיפון

וכל הלחמים הטבעיים המוזרים האלו עם חתיכות הקש בפנים. הרבה ירקות כמו אבוקדו. אבוקדו אמנם עשיר בשומן

אבל אין זה שומן רווי ושגם הוא מכיל הרבה ויטמינים ודברים מזינים. אפשר לחיות למעלה מחצי שנה מלאכול אבוקדו

בלבד כי הוא מכיל כל מה שהגוף צרייך. ברוקולי - נשמע מגעיל אבל אין מה לעשות. אני אוהבת דווקא. טרי בתוך

הסלט או מאודה (כשמאדים אותו הוא הופך רח ונעים) או בתוך פשטידה. ירקות כתומים הם מאד מזינים: גזר ודלעת

שהם מבין הירקות היחידים שלא מאבדים מערכם התזונתי גם אחרי בישול. אכול הרבה פירות, לפחות 5 מנות פרי

ביום (ולפחות 8 של ירק). הרבה מוצרי חלב, רצויי לבנים. גבינות לבנות (קשות או רכות) במיוחד "צפתית" ורצוי

מחלב עזים/כבשים מאשר פרות, עדיפות על צהובות אבל אין זה אומר שאתה חייב עכשיו לוותר לגמרי על פיצה...

אם אתה אוהב בירה, חתוך על הלבנות ושתה שחורות. גינס - נכון שיש לזה טעם של קפה שחור של צה"ל (אני

אוהבת) אבל יש בזה הרבה ברזל.

צרייך עוד עצות לאורח חיים בריא או שאתה רוצה לבוא איתי לסופר? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

HLOY SHIT אני ימות אם אני יאכל את כל זה חחחחח ::):P ::)

אני חייב שוארמה אני חייב ני לא יכול לחיו בלי זה חחחח

תגידי את דריה?? זאת שהייתה במפגש פורום ה-10??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ישנתי לילה ואיכשהו באתי עם שקיות בגודל של שזיפים מתחת לעיניים.  ;D

אה, ואתה רוצה עצה כיצד להגמל מעישון? תיסרוג! כן, תתחיל לסרוג! לא, אני לא צוחקת. זה לא רק לסבתות,

היום גם חיילים קרביים סורגים (תעבור פעם ברכבת ביום חמישי תראה לפחות 2-3). זה מעסיק את הידיים וזה

מרגיע. הכי חשוב רק לא להתפטא לעשן שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא ישנתי לילה ואיכשהו באתי עם שקיות בגודל של שזיפים מתחת לעיניים.  ;D

אה, ואתה רוצה עצה כיצד להגמל מעישון? תיסרוג! כן, תתחיל לסרוג! לא, אני לא צוחקת. זה לא רק לסבתות,

היום גם חיילים קרביים סורגים (תעבור פעם ברכבת ביום חמישי תראה לפחות 2-3). זה מעסיק את הידיים וזה

מרגיע. הכי חשוב רק לא להתפטא לעשן שוב.

אני לא עישנתי כבר שנה שלמה אנשים!! אבל עדיין לפעמיים מתפתה מאוד!! במיוחד שאני עצבני אני חייב  :P

אבל מנסה שלא ואני ככה כבר שנה בלי חח מה שמוזר אני יום אחד אמרתי לעצמי אוף יאללה נמאס לבזבז כסף ולהרוס את הבריאות אל החרא הזה!!

ופשוט הפסקתי כמובן הרגשתי חרא והכל והייתי חייב אף מה זה כבר  לא מפריע לי תמיד רק שאני מתעצבן מאוד

עוד דבר סריגה או דברים דומים לא מרגיעים אותי הם מעלים לי את העצבים עוד יותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה רע בלהיות פראקטי?! תראה, גם לי יש את הסטנדרטים שלי ואני בחיים לא אלך עם מישהו שנראה פחות טוב

ממני (ב-99% מהמקרים) ובאמת עד עכשיו כמעט כל הפרטנרים שלי, פרט לאחד, היו גבוהים, שריריים (פרט

לאחד אחר שהיו לו כמה קילוגרמים עודפים מחוסר מעש אבל התגברתי ואפילו התחלתי לאהוב את זה), בלונדיניים

/שטניים עם עיניים כחולות/ירוקות (פרט לאחר שהיה חום-אדמוני), עם שיער ארוך או קצוץ 1-4 מ"מ או קרחת.

מה לעשות, ככה אני אוהבת אותם.

אבל מה, לי לפחות יש את מה שצרייך כדי לצאת עם מישהו שנראה כמו דוגמן של תחתוני קלווין קליין, לעומת זאת אני

לא רואה אחד מכם הולך יד ביד עם יפייפיה מהממת ובנות לא עומדות אצלכם בתור אז קחו את הלשון שלכם שהשתרבבה

קצת הרבה מחוץ לפה, גלגלו אותה ושימו אותה במקום. לא, לא אמרתי שאתם מכוערים, בשביל אמא אתם הכי יפים,

אבל כשלמראה החיצוני נוספת אישיות הרחק מכובשת, ועוד היחס לנשים כמו לחתיכות בשר מהלכות על נעלי עקב, זה יהיה לטובתכם אם תתחילו לרדת ארצה, עם הרגליים על האדמה המוצקה. 8)

ולזה את קוראת פראקטי ?!?! להיות נרקסיסטית רדופה ע"י נורמות מטומטמות שעושה על עצמה והסביבה באנצ'ינג 24/7 זה פראקטי ?! שאני אמות דריה ממך צפיתי ליותר.

אינטרנט זאת לא! אינדקצייה לקבוע אופי של אנשים, בטח שלא ברמה לקבוע עם מישהו הוא רודף שמלות רדוד שמזיל ריר על המקלדת בכל אופן  8)

2. יצא לך לראות איי פעם את הכתבה על נערות הליווי הישראליות בעובדה, יצא לך לראות מאחורי הקלעים של תעשיית הפורנו ? ידעת שלכמה מהכוכבות יש תואר ראשון ולכמה יש עסקים פרטיים בנוסף?

3. נניח ואת יפה (הרי בעצמך אמרת בשביל אמא אתם הכי יפים ..... נו נגיד לא אצל כולם! ::)) ויש לך אישיות זה לא אומר שבני הזוג שלך יצאו איתך בגלל האישיות שלך ולהפך אני בטוח שכמה מאותם דוגמנים שיצאת איתם ענו לדרישות תורת הגזע הארי אבל מנטלית הם לא עלו בהרבה על נהג המונית הממוצע.

את הולכת בלולאה סביב עצמך ......... העובדה שאת כן משיגה גברים שנראים טוב ואצלך זה לאו דווקא פנטזייה לא נותנת לך נקודת יתרון כי מהצד השני יש סיכוי שפשוט יצאת עם הרבה חברה שהם אותם ילדים מזילי ריר כלומניקים (כמו שאת מנסה להציג את החבר'ה הצעירים כאן) רק שההבדל הקטן הוא האריזה.

אגב אני לא פסיכולוג ולא מתיימר אבל אומרים שאדם שמדבר על עצמו בגאווה ובבטחון כל כך גבוהים, מעיד על פער מאוד גדול בין מה שהוא אומר למה שהוא חושב על עצמו ועל חוסר בטחון מאוד גדול ותלות עצומה בסביבה שלו ובמה שהם חושבים עליו.

לא יודע הפתעת אותי ציפיתי ממך ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ולזה את קוראת פראקטי ?!?! להיות נרקסיסטית רדופה ע"י נורמות מטומטמות שעושה על עצמה והסביבה באנצ'ינג 24/7 זה פראקטי ?! שאני אמות דריה ממך צפיתי ליותר.

אינטרנט זאת לא! אינדקצייה לקבוע אופי של אנשים, בטח שלא ברמה לקבוע עם מישהו הוא רודף שמלות רדוד שמזיל ריר על המקלדת בכל אופן  8)

2. יצא לך לראות איי פעם את הכתבה על נערות הליווי הישראליות בעובדה, יצא לך לראות מאחורי הקלעים של תעשיית הפורנו ? ידעת שלכמה מהכוכבות יש תואר ראשון ולכמה יש עסקים פרטיים בנוסף?

3. נניח ואת יפה (הרי בעצמך אמרת בשביל אמא אתם הכי יפים ..... נו נגיד לא אצל כולם! ::)) ויש לך אישיות זה לא אומר שבני הזוג שלך יצאו איתך בגלל האישיות שלך ולהפך אני בטוח שכמה מאותם דוגמנים שיצאת איתם ענו לדרישות תורת הגזע הארי אבל מנטלית הם לא עלו בהרבה על נהג המונית הממוצע.

את הולכת בלולאה סביב עצמך ......... העובדה שאת כן משיגה גברים שנראים טוב ואצלך זה לאו דווקא פנטזייה לא נותנת לך נקודת יתרון כי מהצד השני יש סיכוי שפשוט יצאת עם הרבה חברה שהם אותם ילדים מזילי ריר כלומניקים (כמו שאת מנסה להציג את החבר'ה הצעירים כאן) רק שההבדל הקטן הוא האריזה.

אגב אני לא פסיכולוג ולא מתיימר אבל אומרים שאדם שמדבר על עצמו בגאווה ובבטחון כל כך גבוהים, מעיד על פער מאוד גדול בין מה שהוא אומר למה שהוא חושב על עצמו ועל חוסר בטחון מאוד גדול ותלות עצומה בסביבה שלו ובמה שהם חושבים עליו.

לא יודע הפתעת אותי ציפיתי ממך ליותר.

;) ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. החברה' שאיתם הייתי עד כה (מלבד לאחד) הם ממש אחלה והלוואי שלכל החברות שלי היו חברים

כאלו (ולא הבהמות שהן איתן עכשיו). אני ממש לא תלויה בסביבה (אחרת איך אני בוחרת לבלות לבד הרבה מן

הזמן שלי? אני הולכת לים לבד גם כשחברים מהבסיס מזמינים אותי ללכת איתם, אני אוהבת להיות הרבה לבד

ולחשוב). רוב הזמן אני לא משקיעה בהופעה חיצונית ולכן רוב הזמן אני נראית ממוצע בהנחה שאם אני אראה

טוב אני אגרור תגובות כמו "כוסית!" ומצמוץ שפתיים מערסים (ואני מעדיפה להיות מכוערת ולא לשמוע את זה כל

היום). שגם לפני שנים הייתי מתלבשת כמו אחד הפריקים הללו בריקי לייק כי לפי התיאוריה שלי, האנשים שעדיין

יסכימו להסתובב איתי למרות שאני נראית ככה, יעשו זאת בגלל האישיות כי מן הסתם שכבר לא אכפת להם מה-

-מראה ותתפלאה, היו הרבה כאלו, ולאו דווקא מסצינת הפאנק. עד היום יש לי ספטום (עגיל באף, לא נזם אלא

ממש באמצע האף כמו שור) שאני מוציאה מדי פעם למטרה הזאת. אני חושבת לעשות 2 עגילים בצידי השפה ה-

תחתונה אחרי הצבא ואולי קעקוע קטן על הפנים. יש לי תיאוריה שאומרת שאם אני אכער את עצמי, יהיה רק טוב.

מה לעשות שיש לי העדפה למראה מסויים? מה אם שום דבר אחר לא מדליק אותי?

זה לא פשע להחזיק סטנדרטים, אבל זה בדיחה כשאתה מחזיק סטנדרטים שאפילו אתה לא מתקרב אליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא סטנדרט זאת פאנטזייה וזה ההבדל גם לא מדובר פה על המראה בכלל אלא על הדמות ובדיוק על זה אני מדבר שאת עומדת על הטפל שזה המראה ומה שמגרה את המחשבה זאת הדמות ובניגוד מוחלט לסטנדרט מדובר בפנטזייה שהיא שוברת גבולות.

את בעצם "מצליפה" באותם אנשים איך אתם מעזים לתת למחשבה שלכם להגיע למשהו כל כך רחוק מהמציאות ושוב אני אומר בלי להתיימר להיות פסיכולוג וכמובן חלילה ללא מטרה לפגוע בך אישית אני חושב שהדפוס הזה מגיע מאיזה מקום בחינוך שלך שלא נתנו לך להשתחרר אפילו במחשבה אפילו בדימיון לנסות להגיע למשהו שברור שלא תשיגי והאמת שכל עוד בן אדם יודע לעשות הפרדה בין דמיון למציאות ויודע כמו שאמרת לחזור עם שתי רגליים על הקרקע אני לא חושב שצריך לעשות הפרדה ויצירת פאנטזייה לא אמורה לפגוע בחיי שיגרה או להראות על נחיתות ואני לא מדבר רק בתחום המיני בכלל.

למשל משחק בניד פור ספיד מבחינתי הוא סיפוק פאנטזייה בדיוק כמו סרט פורנו אני בעצם נכנס לדמות של נהג במכונית יוקרה משופרת משהו פאקינג בסט! המנוע מגרגר בבאס מעודן שמרטיט כל שערה בגופי, המכוניות מסודרות על קו הזינוק שבחורה אסייתית סופרת לאחור 3,2,1 ויוצאים! אני מגיע בשניות למהירות של 304 !!!!!!! עוקף את היפני המולכסן שנייה לפני קו הסיום והמכונית שלי צורחת בטורים מטורפים !!!!!! כן כן כןןןןןןןןןןןןןן ניצחתייייייייייייייי !!!!!!

כן ומה שאמרתי שהכי חשוב לדעת לחזור למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף אבל לשאוף להפוך את החלום למציאות? גם לי יש חלומות שרוב האנשים מגשימים רק דרך משחק

מחשב אבל אני שואפת להפוך אותם למציאות (אחרת אין טעם), ואני מדברת על דברים בסדר גודל של

להטיס מטוס קרב (לא זה בדיוק אבל בערך) ואני עושה או מתכננת לעשות מה שדרוש כדי להשיג את

הדברים הללו. אבל אם לחזור לנושא המקורי וננסה לעוות את דברי נגיע למסכנה שמה שאני אומרת זה ש...

...תנו צ'אנס גם לבחורות שאינן כוכבות לככב בפנטזיות שלהם! מה? רק לכוכבות מגיע? :D:P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא עדיף אבל לשאוף להפוך את החלום למציאות? גם לי יש חלומות שרוב האנשים מגשימים רק דרך משחק

מחשב אבל אני שואפת להפוך אותם למציאות (אחרת אין טעם), ואני מדברת על דברים בסדר גודל של

להטיס מטוס קרב (לא זה בדיוק אבל בערך) ואני עושה או מתכננת לעשות מה שדרוש כדי להשיג את

הדברים הללו. אבל אם לחזור לנושא המקורי וננסה לעוות את דברי נגיע למסכנה שמה שאני אומרת זה ש...

...תנו צ'אנס גם לבחורות שאינן כוכבות לככב בפנטזיות שלהם! מה? רק לכוכבות מגיע?  :D:P;)

אני מוכן לתת צאנס לכל אחת שתראה טוב,לא תהיה שרמוטה,שיהיו לה שאיפות שיהיה אל מה לדבר...

אבל מה לעשות בחורות שיש להם את השאיפות האלה מחפשות דברים יותר טובים :-X :-\ :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון אליי? ;) סתם, בצחוק... :-*

טוב, תראה, יש הרבה בנות שהן בסדר, לא ייתכן שכל היקום מלא בשרמוטות ופריחות מכוערות. כל אחת והשגעון

שלה ואתה צרייך ללמוד להתפשר ולקבל את המינוסים הללו וכנ"ל גם לגבי המיועדת (אך אין זה אומר שאתה צרייך

להתפרס לפניה, גם לך מגיע משהו...).

יש משהו שאני אומרת לחברות שלי אחרי שהן נפרדות מהחבר או סתם נמצאות ביום הזה של "כל הבנים חראות",

בטח יש משהו מקביל למשפט הבא: "יש רק 3 גברים מושלמים בעולם. כאלו שנראים טוב, עם אישיות מקסימה,

אכפתיים, עדינים, מתלבשים טוב ואמא שלך היתה אוהבת אותם. 2 מהם יוצאים אחד עם השני, השלישי מחכה

לך היכנשהו ואת רק צריכה לשים עין ולמצוא אותו."

תחשבו על זה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה טוב שיש לנו פורום תרבות לדבר בו על אנג'לינה.......... :):):)

לדעתי רוב הנשים שאומרות שנשים פורנו מכוערות אומרות את זה בגלל שהן מרגשיות שהפורנו מספק את הגברים יותר.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...