Rx550, eyefinity , display port x, בעיה בהגדרת 3 מסכים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rx550, eyefinity , display port x, בעיה בהגדרת 3 מסכים

Rei InnerZone

Recommended Posts

שלום

מנסה להגדיר 3 מסכים שונים באמצעות הrx550

הdvi והhdmi מחוברים ונותנים dual display ללא בעיה, הDP לא מציג כאשר הוא מתחבר, בנוסף, הוא אינו מציג גם כשהוא בודד, בנוסף, בעת ניסוי וטעיה בהגדרות מערכת eyefinity הגדרתי את המסך הנ"ל כראשי וכעת בכל זיהוי של חיבור לdisplay port אני מקבל שלושה מסכים שחורים. ברצוני לקבל extended display ל3 מסכים ושאלתי כזו

יש דרך להפעיל את הdisplay port לבדו?

ישנה דרך לאפס את הeyefinity ללא הסרה והתקנה מחדש של הדרייבר?

כיצד עם הeyefinity החדש (השונה מגרסת הקרימזון אותה הכרתי) ניתן לייצר כזו סוג של תצוגה? שכן אני הצלחתי רק לייצר תצוגה פנורמית ברזולוציה גבוהה והאופציה הזו נורא מיותרת לי...

קצת מידע כללי:

הכרטיס חדש לחלוטין וגם הכבלים

כל שלושת המסכים הם מסכי 20" של תקינים ועובדים ומתחברים בdvi 

הדרייבר הוא אדרנלין בגרסתו האחרונה (18.1.x.x)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה אומר שDP לא עובד גם כשהוא מחובר לגמרי לבד למסך - זה לא תקין בעליל ולא צריך לקרות.

תנסה קודם כל לגרום ליציאה הזאת להוציא תצוגה תקינה, לפני שמנסים בכלל להתגבר על התקלה.

המחשב מזהה חיבור למסך נוסף, 

המסך גם יופיע בהגדרות התצוגה ובהגדרות הדרייבר, רק שמשון מה הוא לא מוגדר, הוא מזוהה generic non PnP monitor ואין לי אפשרות להתעסק עם הרזולציה שלו או אפילו להחיל אותו.. ההגיון אומר שמסך שאינו pnp יצטרך התקנה כלשהי, אבל בחיים לא נתקלתי בדבר כזה.. אני מניח שצריך להגיד את הדיספליי פורט מהגדרות הכרטיס היכןשהו, לא מצאתי היכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כבר מזמן מזמן אין מסכים שהם לא PnP.

אם יש איזשהו מסך אחר לנסות עליו בשביל לבדוק אם אתה מקבל תצוגה זה חשוב - כמו כן לשים לב שכל כבל נוסף שמחובר יהיה מנותק לחלוטין

ציטוט של djelectric

אתה אומר שDP לא עובד גם כשהוא מחובר לגמרי לבד למסך - זה לא תקין בעליל ולא צריך לקרות.

תנסהקודם כל לגרום ליציאה הזאת להוציא תצוגה תקינה, לפני שמנסים בכלל להתגבר על ה

Amd טוענים שניתן להרחיב ל3 מסכין רק באמצעות התוכנה שלהם עם הכרטיסים שלהם ושלשם כך אצטרך להשתמש בdp. בכל מקרה, התוכנה לא מאפשרת לי ריבוי מסכים אלא רק תצוגה פנורמית.. 

לגבי הdp, כאמור, לגעתי הוא תקין אך אאלץ לבדוק זאת באמצעות שלילה בשרשרת.. זה לא המסך כי החלפתי בין מסכים כבר.. אז זה או הכבל או הפורט עצמו.. מבחינתי כרגע שניהם עוד באחריות ובזמן ההחלפה/החזרה חוקי ככה שלהחליף כרטיס זה wcs אבל אפשרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

דרייבר אס פאק.

ממליץ על הסרה מלאה באמצעות כלי כמו DDU

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

ופשוט התקנה מחדש של גרסת האנדרנלין האחרונה

כן.. דרייברים בטוח, ניסיתי שנמוך ואפילו לשנות לקרימזון רילייב בעצת התמיכה של וכרגע עם הגרסה האחרונה ביותר (18.2.2) של האדרנלין.. לא עוזר דבר.. 

עלתה הצעה שאולי זוהי בעיית תאימות מול לוח האם 

Asus h81 

כרגע אני במצב של קבלה של המצב שכן בעוד כמה חודשים אני מתכנן לשדרג בערך הכל במחשב אז אולי זה ייפתר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...