לא מצליח לשדרג את ה google play music לחבילה משפחתית. - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לשדרג את ה google play music לחבילה משפחתית.

dans41

Recommended Posts

מה קורה חבר'ה. 

אני משתמש באופן קבוע בשירות של למוזיקה כבר כשנה, התרגלתי אליו ואני מאוד מרוצה אבל המשפחה שלי רוצה גם להצטרף לעסק ואני פשוט לא מצליח להגדיר את המשפחה בחשבון. 

ההודעה

בזמנו כשפתחתי את המנוי, פשוט השתמשתי בvpn וזה עבד, עכשיו כשאני מנסה לשדרג את השירות הוא כותב לי שהשירות עוד לא הגיע למדינה שלי ולסדר את פרטי התשלום, גם כשאני נכנס בעזרת , הכתובת שלי בחשבון הגוגל מקושרת לניווט יורק לכן אני לא מבין למה הוא לא מוכן לקבל את הפרטים. 

זה חשוב לי כי המשפחה פוזלת לכיוון music שלעצמו הוא שירות מצויין, אבל אני כבר רגיל לאפליקציה ולהעביר עכשיו את השירים והעדפות שלי זה בלגן אחד גדול! מה גם שאני באמת חושב שהשירות של הרבה יותר טוב ונוח, וגם אין פרסומות ביוטיוב ואפשר להוריד סרטונים למכשיר מהאפליקציה הרגילה. 

אפשר לפתוח מנוי נוסף לאפל מיוזיק אבל נראה לי אידיוטי לשלם על עוד שירות כשאני משלם כבר על שירות זהה. 

ועוד תקלה שמפריעה זה שאני לא מצליח להוריד את האפליקציה על מכשיר אייפון (2 עם אנדרויד ו2 עם אייפון) ניסיתי ולשנות את המיקום של האפל איידי, פשוט לא מצליח.. 

אם מישהו יודע והתעסק עם זה אשמח לעזרה, 

תודה לעוזרים! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...