shiping - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

shiping

הרצל דלאל

Recommended Posts

תקראו ותחליטו. קניתי דרך איביי מחשב ושלחתי אותו דרך ushop שהיו לפני כן ביי2 לישראל אילת, כידוע לכם באילת לא משלמים מ.ע.מ . דיברתי עם ushop והם ענו לי שאשלם דרכם את המ.ע.מ ורק אחרי שהמשלוח יגיע אוכל לבקשו מהרשויות בחזרה. הכל בסדר עד כאן . וראו איזה פלא, כשביקשתי מushop את הניירות של השחרור , הם טענו שהסחורה שוחררה באופן קולקטיוי ואם אני רוצה רשימון פרטני אצטרך לשלם 75 דולר. נראה לכם שזה הגיוני? אני צריך לבקש החזר של כ-250 שקלים וצריך לשלם קרוב ל-300 שקל. הם צריכים להמציא לי את הרשימון שעל פיו בלבד אוכל לקבל החזר. הם נתנו לי קבלה שלהם שרשום הכמה מ.ע.מ שילמתי, אבל לא קיבלתי החזר כי המ.ע.ע הולך לרשויות ורק לפי הרשימון אקבל בחזרה את התשלום. בקיצור חברת המשלוחים מתעקשים ולא מוכנים לשמוע. אני לא מתכוון לוותר ואמשיך הלאה אפילו לבית משפט, זה עניין עקרוני, הם לא יכולים להמשיך ולסחוט את הלקוחות בצורה מגעילה כזו, ומי יודע ,אם לא ממציאים לי את הרשימון, אולי לא שימו על מוצר זה מ.ע.מ כחוק ,תמיהני. עלי להוסיף שמאז האיחוד עם ביי2 יש הרבה מתלוננים על סחטנויות משונות כנראה כדי להגדיל את הרווחים. תחשבו אם כדאי לשלוח דרכם מוצרים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המוצר עולה פחות מ-1,000$ אז הוא משוחרר בשחרור קולקטיבי ולא פרטני, זה סטנדרטי.

הטענה היחידה נגדם היא שהם הטעו אותך בכך שהם אמרו לך (מה שלא נכון) שתוכל לקבל מהרשויות את המע"מ בחזרה, למרות שהם לא מספקים לך לא חשבונית מס ישראלית ולא רשימון יבוא פרטני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...