מצלמה דיגיטלית ב 2000 כולל הכל .(עידכון : שאלה נוספת שצצה לי) - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטלית ב 2000 כולל הכל .(עידכון : שאלה נוספת שצצה לי)

Bug2000

Recommended Posts

עוד המלצה חשובה - אל תיקנה את החצי גיגה בכרטיס אחד (אפילו לא בצחוק) קנה לפחות בשני כרטיסים של 256 או אפילו 1 של 256 ושניים של 128.

יש אלף ואחת סיבות לחלוקה , הכי חשוב זה מיקרה של דפק או כשל בכרטיס - ככה לא הולך לך כל החצי גיגה והכי חשוב לא כל התמונות נמחקות , בנוסף במיקרה של כשל לא נימנעת ממך האפשרות להמשיך לצלם כי אתה ישר שולף את הכרטיס ספייר שלך. בנוסף, במיקרה של אבידה או גניבה לא נעלם לך כל הזיכרון.

את הכל אני אומר מתוך נסיון , גם לי יש חצי גיגה ולמזלי לא בכרטיס אחד בודד (היום זה כבר פחות מחצי גיגה לאחר גניבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח סתם נושא חדש, ההבדל בין הA75 לZ1 הוא פחות ממאתים שקלים האם הוא שווה את ההשקעה? המצלמה תשמש (לפחות בהתחלה) כמצלמה למשפחה לטיולים ואירועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להשקיע סכום באיזור ה 3000 אלף אז אני ממליץ לך על המצלמה שלי ה canon PowerShot S500 שהיא ממש אחלה.

היא 5 מגה פיקסל עובדת עם קומפאקט פלאש וכן משתמשת בסוללה נטענת שזה הרבה יותר טוב ממצלמה העובדת על רגילות.

את שאר הפרטים אתה יכול למצוא באתר שלהם http://www.powershot.com/powershot2/s500-410/index.html

בכל אופן זאת קטנה אך גדולה והאיכות שלה מצויינת.

prod_img.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות, אבל הן כבר לא רלוונטיות מהסיבה הפשוטה שהמצלמה כבר הוזמנה.

בסוף אני ואבא שלי החלטנו לקחת את הזיכרון הפשוט של ב 240 ורק סטיק אחד של 256 (החלטנו שאם לא יספיק אז מקסימום נוסיף עוד סטיק) וכמובן שהזמנו את המצלמה A75 ו 8סוללות נטענות GP2000 (כולל מטען)+ תיק נסיעה. כל זה במחיר (כולל משלוח) של 1900 שח.

המצלמה נמצאת במלאי וגם הכרטיס , נקווה שהסוללות והטיק לא יהוו מכשול והמוצרים יגיעו אלי עוד השבוע :D.

תודה לכולם על העזרה בבחירה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...