למה לעבור לכבלים אם ADSL מהיר וזול יותר?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לעבור לכבלים אם ADSL מהיר וזול יותר??

DrDeath

Recommended Posts

זה למה:

כידוע יש ניתן כבר להתקין מהיר בכבלים באזור ערוצי זהב ועוד מעט גם במת"ב ובתבל...

אבל השאלה היא המחיר...

שימו לב לזה: (מהירות ב- Bytes כמובן, עלות לפי קוי זהב, העלות בכל המקרים היא לחודש).

אנלוגי - מהירות הורדה ממוצעת 5Kb/s, מהירות שליחה ממוצעת 3Kb/s... עלות - 100 ש"ח לנזק + 15-20 דולר לספק. חסרונות - תופס קו.

כבלים חבילה I - מהירות הורדה 20Kb/s, מהירות שליחה 9Kb/s... עלות - 110 ש"ח לערוצי זהב + 20 דולר לספק.

כבלים חבילה II - מהירות הורדה 100Kb/s, מהירות שליחה 13Kb/s... עלות - 120 ש"ח לערוצי זהב + 35 דולר לספק.

WOW רגיל - מהירות הורדה 66Kb/s, מהירות שליחה 9Kb/s... עלות - 120 ש"ח לנזק + 30 דולר לספק.

עכשיו תשוו את המודם הרגיל לחיבלה הראשונה של הכבלים ותראו שיותר זול לכם לקנות כבלים אם האינטרנט שלכם הוא על קו רגיל וגם אם לא עדיין העשרה שקלים הללו שווים כדי לקבל יותר מהיר 24 שעות ביממה...

לגבי החבילה השנייה - תשוו אותה ל- WOW רגיל ותראו שהיא יותר משתלמת בעיקר בגלל מהירות השליחה.

חוץ מזה איכות החיבור של הכבלים אמורה להיות הרבה יותר טובה מהניתוקים של ה- ADSL.... פרט לכך, כל אותם האנשים הנפגעים מנזק (אני) שלא יכולים להתחבר ל- ADSL יוכלו עכשיו להתחבר לכבלים כדי לקבל מהיר וגם אם הם לא צרכים מהיר זה שווה להם להחליף את החיבור הרגיל שלהם לכבלים הזול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שבשעות עומס, המהירות של הכבלים צונחת לרצפה בעוד שבADSL היא לא (כמובן שבשעות עומס קצב ההורדה הממוצע בADSL קטן אבל אין מה להשוות לעומת הכבלים).

חוץ מזה, שמעתי הרבה סיפורים על כך שלא ניתן להתחבר בחיבור ישיר למחשבים שמחוברים דרך הכבלים בתוכנות כמו NetMeeting ו ICQ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים מדברים על שעות עומס...

אני מחובר כבר קרוב לשבועיים ולא נתקלתי בשעות מסויימות בהם מהירות ההורדה ההורדה ירדה לי...

היא די נשארת קבועה בין 85-91... ולא זזה משם..

ובנוסף אין שום בעייה עם ICQ .. לפחות לא נתקלתי בזה. למי שיש שיגדיר באפשרויות שהוא מחובר תמידית אולי זה יפתור את הבעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר כבר קרוב לשבועיים ולא נתקלתי בשעות מסויימות בהם מהירות ההורדה ההורדה ירדה לי...

ובנוסף אין שום בעייה עם ICQ .. לפחות לא נתקלתי בזה. למי שיש שיגדיר באפשרויות שהוא מחובר תמידית אולי זה יפתור את הבעיות

זה בגלל שזה עדיין חדש ואין להרבה אנשים.

הבעיה תתחיל כאשר הרבה אנשים יתחילו להתחבר בהמוניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה נצטרך לחכות ולראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת... >:(

כאילו שלבזק לא היו בעיות והמרכזיות שלהם לא היו עמוסות ונפלו... :AR15:

כלקוח ADSL כבר זמן רב, אני אומר לך שגם לבזק היו בעיות.

הם אפילו פיצו את הלקוחות במחיר כי סבלנו מאיטיות עקב עומס על המרכזיות...

כשהכבלים יתאפסו קצת... אני אעבור אליהם. הפוטנציאל של הכבלים הרבה יותר גבוה משל ה ADSL. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת!

MINIMIZER זה שקראתה איפושהו שכבלים זה חיבור משותף כל טוב ויפה, והחסרון שיכולים להווצר בחיבור הזה עומס עקב כמות הגושלים הגדולה אז זה מה שעושה את החיבור פחות טוב לעומת ה ADSL שזה "קו פרטי" (עלק).

רק שתדעו שלבזק גם היו בעיות עומס במרכזיות שלהם כמו שהרבה לקוחות ADSL חווה כבר.

אז תפסיקו כל פעם להזכיר שכבלם זה חיבור משותף וכשיהיה הרבה גולשים יווצר עומס אז את הידע שלכם לגבי 2 העובדות האלה תספרו במקום אחר כי כבר הרבה אנשים מציינים פה את 2 העובדות האלה. אבל מה אם טיפה לפחות טיפה הייתה בתעניין בעניין הייתה יודע שחברות הכבלים הולכים לרשת מחדש את המרכזיות שלהם ככה שכמות אנשים שמחוברת למרכזיה אחת ושיש לה רוחב פס מסיום תקטן בצורה משמעותית ואז לא יוהיו שום עומסים ברשת כי לכולם יספיק הרוחב פס. אז חלס להלהב מקו פרטי שיש לך בADSL כי מפגרים קודם חיברו מלא אנשים ורק אז התחילו לפתור בעיות. חברות כבלים ההפך הם יחברו קצת, ואחרי כמה זמן שהם יתמזגו הם ירשתו מחדש ואז לא תהיה להם בעיה לחבר מלא אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, מבחינה כלכלית ולא מוסרית, לא כדאי לעבור לכבלים!

רואים שאתה לא יודע להסיק מסקנות!

מה לא ברור לך ?

הביאו לך כבר השוואת מחירים ושהם אותו דבר והספקים לוקחים בערך אותו מחיר אבל כבלים שולח בקצב יותר מהיר ואת עדיין חושב שלא צריך לכחת כבלים אז אתה טיפש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, מבחינה כלכלית ולא מוסרית, לא כדאי לעבור לכבלים!

רואים שאתה לא יודע להסיק מסקנות!

מה לא ברור לך ?

הביאו לך כבר השוואת מחירים ושהם אותו דבר והספקים לוקחים בערך אותו מחיר אבל כבלים שולח בקצב יותר מהיר ואת עדיין חושב שלא צריך לכחת כבלים אז אתה טיפש!

תרגע חבוב! ככה חינכו אותך? לקלל? תעשה טובה ואל תוריד את הרמה של הפורום הזה!

הכבלים קצת יותר יקרים וגם המהירות יותר איטית, אני לא מבין מי הביא את השוואת המחירים הזאת..

תכף אני הולך לברר שוב כמה זה עולה... לפחות לספק אני יודע שיקר יותר כבלים.

ואל תבין אותי לא נכון, אני מת להיפטר מה-ADSL הזה שעושה לי הרבה בעיות, אבל למה במחיר כ"כ גבוה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...