עזרה בבחירת כונן חיצוני לגיבוי כל המחשב שלי - WD My Book או WD My Cloud... מה כדאי? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כונן חיצוני לגיבוי כל המחשב שלי - WD My Book או WD My Cloud... מה כדאי?

snop

Recommended Posts

שלום לכם,

נשים בצד את העניין הכספי (בין שני המוצרים האלה בלבד, ולא אני לא רוצה שרת NAS ייעודי כי אני לא מבין בזה וזה גם יותר יקר לי, כי אני מזמין את הכונן - זה שאבחר - מאמזון ארה"ב בסביבות ה - 1,000 ש"ח).

יש לי במחשב בסביבות ה - 5/6 טרה של דברים ואני רוצה לגבות אותם (איבדתי כונן השבוע אז למדתי את הלקח על בשרי/קבציי).

אני מעוניין לקנות כונן חיצוני שאליו אעתיק את כל המסמכים, תמונות, , תוכניות וסרטים שיש לי ולאחר מכן לנתק אותו מהחשמל ופעם בחודש בערך לעדכן אותו בקבצים החדשים שיתווספו למחשב עם הזמן), הניתוק מהחשמל כדי לשמור עליו שיחזיק לי לאורך שנים רבות ולא ייהרס כתוצאה מבלאי שימוש.

אז ככה - ראיתי את שני הכוננים שציינתי לעיל - אני כנראה ארכוש את ה - 8 טרה (עדיין מתלבט, אולי 6, אבל מעדיף כבר את ה - 8 שיהיה לכל מקרה).

מה שבעצם חשוב לי זה הנוחות תפעול של הכונן מהרגע שאני מחבר אותו על מנת שאעביר אליו כמה שיותר מהר את ה - 5/6 טרה שאני רוצה שהוא יגבה לי.

ופה בעצם נופלת לי ההחלטה.

My Book (הגירסא המחודשת מ-2016) - זול וחיבור 3 (מחיר 251 דולר כולל משלוח ומיסים ).

My Cloud - יקר, חיבור Ethernet, חיבור 3 ממה שהבנתי לחיבור כונן נוסף ולא להעברת קבצים, (מחיר 351 דולר כולל משלוח ומיסים).

לפי חיפושים בגוגל הבנתי שחיבור הרשת יותר מהיר מבחינת העברת קבצים.

חשובה לי המהירות מאוד, יש לי כוננים חיצוניים ניידים עם 3 ונכון המהירות העברה מהירה אבל לפעמים זה עושה קטעים ונהרס עם הזמן, השאלה האם חיבור יותר יציב ואמין?

אשמח לקבל ממכם המלצות האם זה נכון או לא?

והאם בין שני הכוננים באמת מומלץ לי על ה- Cloud.

דרך אגב מבדיקת לוח האם שלי הכרטיס רשת שלי הוא במהירות של 1GB (זה מהמפרט של הלוח אם - Atheros, 1 x Gigabit LAN Controller).

הענן פחות רלוונטי לי שמחובר לראוטר ואז הגישה אלחוטית, להיפך זה יותר מרתיע אותי כי אני לא רוצה שזה יהיה חשוף לאינטרנט.

סתם שאלה - הרי מחברים את ה-Cloud לראוטר, האם אפשר לחבר את הכבל בינו לבין המחשב ישירות ועדיין יהיה ניתן להעביר קבצים?

תודה לעוזרים, סורי על החפירה, פשוט אני דפוק בכל העניין הזה ולא מבין, ניסיתי לחפש בגוגל ולא על הכל קיבלתי מענה.

תודה! תודה! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...