קורס הסבה לפיתוח בCoding Bootcamp - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס הסבה לפיתוח בCoding Bootcamp

Niv Gr

Recommended Posts

היי לכולם, 

מחיפוש בפורומים ראיתי שדי חפרו את הנושא, אבל עדיין הייתי רוצה לפתוח דיון על זה (כזה שאוכל קצת להכווין :) )

הכל מקרה, אני בן 28 והיום עובד במשרד רואי חשבון כמעין Data Analyst. משתמש בעיקר בSQL ברמה די בסיסית.

רציתי לתכנת כבר כמה שנים טובות אבל בגלל חוסר הזמן עקב העבודה יצא לי לגעת בזה on and off (הספקתי ללמוד ברמה שטחית קצת python ו-C#)

בגדול אני ממש רוצה לכתוב קוד, רוצה לפתח, ורוצה להכנס להייטק. 

מקדים תרופה למכה: כמובן ששכר של מפתח מושך (במיוחד ביחס לעובד במשרד רואי חשבון) אבל אני רוצה לעבור הסבה בגלל שאני די (מאוד) בטוח שאוהב קוד (בהתחשב בזה שכבר עכשיו אני אוהב את הקונספט).

בגלל שפחות רלוונטי לי לעשות עוד תואר עכשיו (כמה שנים טובות ללא שכר ולצאת לשוק לא בתור סטודנט רק בגיל 32 בערך במקרה הטוב), לימוד עצמאי הוכיח את עצמו בעייתי בגלל שהמסגרת של ההתמחות גובה את מחירה מבחינת זמן ואנרגיה, ותואר בפתוחה יימשך פשוט יותר מדי זמן כנראה- ראיתי את כל קורסי הבוטקאמפ למיניהם, ואני נוטה יותר לאלו של החצי שנה מאשר השלושה חודשים (מסיבות ברורות).

כרגע ההחלטה היא בין Infinity Labs של מטריקס ובין experis.

רציתי לדעת מה דעתכם על קורסי הסבה (בוטקאמפ) בסגנון, האם כדאי? האם יש בזה ערך תעסוקתי? האם זה נכון ש"מפתחים ממטריקס נחשבים פחות טובים"? (דבר ששמעתי מכמה מפתחים), איזה מהם כדאי מניסיונכם או מאנשים שאתם מכירים?

אשמח לכל סוג עזרה בהתחשב בזה שזו החלטה של שינוי 180 מעלות בקריירה :)

תודה מראש ומתנצל על החפירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ניר,

כל מפתח שכרגע סיים את ההכשרה הוא "מפתח לא משהו" מהסיבה הפשוטה שהוא לא מנוסה במיוחד.

אישית אהי לא מכיר את הקורסים הללו.

אני למדתי לפתח לבד.

אני יכול להרגיע אותך בדבר אחד, באביב הקודם הוזמנתי להאקטון אביב בטכניון עמ להיות מנטור.

עזרתי לקבוצות של תלמידי מדעי המחשב להפוך רעיון שלהם למשהו מוחשי.

וגם הם לא היו משהו.... כי הם לא היו מנוסים בכלל.

לעומת זאת כשאני שמעתי את הרעיונות שלהם למוצר המרחק בין הרעיון והשאלות שעזרו להם להבין מה הם צריכים לעשות, היה בערך חצי דקה.

ניסיון בא עם זמן, ולא בשום צורה אחרת.

עצתי לך, לך לאחד מהקורסים.

תתאמן ותעשה כמה שיותר משימות שתוכל.

תקבל את העובדה שהעבודה הראשונה אחרי כנראה תהייה בינונית. אחרי שתצבור ניסיון של שנה אתה כנראה תהייה הרבה יותר אטרקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...