החזר מסים מאמאזון - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החזר מסים מאמאזון

PriorTak

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה הזמנתי וקיבלתי סט מברגות מקיטה מאמאזון.

על ההזמנה נוספו מסים בסכום של כ60 דולר.

הבנתי כי ניתן לקבל החזר מאמאזון על סכום זה היות והחבילה לא נעצרה במכס בתהליך.

יש למישהו מושג איך עושים את זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור להתבקש לשלם מס, זה בדיוק הקטע במשלוח של שכולל הכל מראש.

בכל אופן כאמור אם התשלום בפועל היה נמוך (או לא קיים) ממה שחוייבת, הזיכוי יהיה אוטומטית תוך כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החבילות של נבדקות במכס והם דואגים לתשלום ללא מעורבות הלקוח.

רק במידה ונגבה מיסים שלא כחוק (כגון לא עובר את רב המס של $75 ערך לפני משלוח) יכול להיות שתקבל החזר רק אם במכס עלו על כך וזיכו - נדיר מאוד.

במקרה כזה, (לדוגמה קניתי מוצר בשווי $74.99$ לפני משלוח, ומשלוח הביאו מעל $75) מייד לאחר ההזמנה אני פותח קייס אצל , מסביר מדוע הם גבו ממני מיסים כאשר אין צורך, (מפנה לאתר המכס באנגלית) ואז מראש מקבל זיכוי מהם, ולא סומך על רצון/תשומת לב המכס שיעלה על גביית היתר.

במקרה ההוא זיכו אותי על המיסים (מינוס $1.1 ?!?) וגם על המשלוח. בהזמנות מאוחרות יותר זיכו אותי כמו שצריך רק על המיסים... לך תבין.

מצורף תמונה - לא מופיע עלות משלוח, כי זיכו אותי עליו מיידית תוך שעה לאחר ההזמנה עוד לפני שעובדה במערכת.

amazon.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roger That

רק במידה ונגבה מיסים שלא כחוק (כגון לא עובר את רב המס של $75 ערך לפני משלוח) יכול להיות שתקבל החזר רק אם במכס עלו על כך וזיכו - נדיר מאוד.

לא נכון, לא מעט פעמים ולא מעט אנשים גם פה בפורום הזמינו חבילות במחירים מעל 75$, ושילמו לאמזון מראש על המיסים, אך בפועל התשלום היה נמוך יותר והם קיבלו זיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...