נושא שבטח מעולם לא דיברו עליו. פגאניות ואתם... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא שבטח מעולם לא דיברו עליו. פגאניות ואתם...

פריאור

Recommended Posts

::) סלחו לי אני מתרגשת הודעה ראשונה שלי בפורום אקטואליה, מי ידע, אולי תמצאו אותי חכמה לבסוף...

אז, איך אתם הייתם מקבלים אליכם אדם שדתו היא לא מונוטאיסטית(אמונה באל אחד) אלא פגאנית(אלים רבים, חלקכם יקראו לזה עובדי אלילים)

וחלק מן העיניין הוא עוסק בכישופים אך הוא אדם שנוח להיות איתו,

איך תגיבו? :) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמונה אחרת?!

אני אומר.. צליבה  ;D

סתם, לי אין בעיה אם אנשים שמאמינים באלוהים למרות שאני ממש ממש לא מאמין, אני לא חושב שתהיה לי בעיה עם משהו שמאמין בכמה אלים.

אבל יכל להיות שאני יצחק עליו עד שהוא יתבעס וילך להכין בובת וודו בדמותי  :) אז תהיה בעיה.

נ.ב. : שלום לך Merrymoon מה המצב.... את בטח לא זוכרת אותי...... אבל אני זוכר אותך...... אצלך בבית בת 19-20 ..(הינו ממש שיכורים אולי  ... בגלל זה את לא זוכרת אותי) 

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. : שלום לך Merrymoon מה המצב.... את בטח לא זוכרת אותי...... אבל אני זוכר אותך...... אצלך בבית בת 19-20 ..(הינו ממש שיכורים אולי  ... בגלל זה את לא זוכרת אותי) 

;D

אצלי בבית וממש משש שיכורים? עכשיו אני יודעת שאתה משקר - אין לי בית!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)  אולי תמצאו אותי חכמה לבסוף...

למצוא בן אדם(בכללי)  חכם  על ידי דיון על אלוהים ואלילים שונים ... ?      אני לא חושב שיהיה אפשרי להגיע למסקנה הזאת כשמדברים על דברים כאלו .

בקשר לשאלה אם יש לי בעיה עם אנשים כאלו או אחרים ...

לא , כל עוד הם לא בפוליטיקה   ,  או מתפוצצים בפומבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו רגע בחתימה שלי.......  ;)

פריאור, עזבי אותך פגאני או מונותאיסטי, לדעתי כל אמונה ב"כח עליון" מקורה ב, איך נגדיר את זה, ויתור על אחריות?

but that just me......

וחלק מן העיניין הוא עוסק בכישופים

?well that's just plain stupid now isn't it

בכל מקרה, תגובות נבחרות:

אמונה אחרת?!

אני אומר.. צליבה  ;D

---------------

בקשר לשאלה אם יש לי בעיה עם אנשים כאלו או אחרים ...

לא , כל עוד הם לא בפוליטיקה   ,  או מתפוצצים בפומבי .

-------------

תראד ספאם!!

!!!!!!I'll drink for that    ;D ;D ;D

התגעגעתי......

.....Just like in the good days

(כשבפורום כללי עוד ספרו הודעות, הערנב והדרעקון שלטו, ועוד כהנה וכהנה נוסטלגיות [כן דארקי, ההודעה הזאת מכוונת אליך,  you n00b] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר בפגאניזם, אז ישנם הרבה זרמים. העניין הוא שאם מתבוננים יותר לעומק, רואים שזה יותר כמו דרך

חיים מאשר אמונה בכוחות עליונים (ולא בכוח עליון אחד). דרך החיים שואפת לשוויון, אורך חיים קרוב יותר

לטבע, אולי אפילו קצת פרימיטיבי, אבל העיקר שהם לא פוגעים באף אחד, אלא להיפך.

מרבית הפגאנים היום, הם לא מה שחשבתם. מה ידוע לרוב האנשים בישראל על עובדי אלילים זה פחות או יותר

מה שהם למדו בשיעור תנ"ך, על אנשים שהתפללו לפסלים, שכבו עם בהמות והקריבו קורבנות אדם. לא, היום

אין כנראה נפש חיה על הפלאנטה שעובדת את הבעל והאשרה, אבל מה שכן, תמצאו שפע של אנשים שהולכים

אחר המסורת הקלטית המאד יפה ושוחרת שלום, יש את הפגאניזם הנורדי שהאלמנט ההיפי הרבה פעמים חסר

בו אבל הם בהחלט יודעים לדפוק מסיבה (עם הרבה אלכוהול), הבודוהיסטים אגב, הם לא מונוטאיסטים כמו

שנהוג לעיטים לחשוב. הרבה אנשים ביפן חוזרים עכשיו לשורשים שלהם, של פרה-בודוהיזם ומתפללים לאלים

שהתפללו אליהם אבותיהם הקדמונים יותר, וכך בכל רחבי העולם, אם כי בישראל בקנה מידה מאד קטן, עד

לפני הגיוס חשבתי שאני היחידה.

המטרה של הפגאניזם היום היא לאו דווקא להיות שונה מאחרים ולעשות דווקא, אני רואה את זה יותר כחזרה

לשורשים שלך ושל אבותיך, חזרה לטבע, וכו'. תקראו פעם את הודעת הפתיחה של פורום שמאניזם ופגאניות

בוואלה (לא אני לא מסתובבת שם), ואולי תבינו. ואם לא, לא נורא, אתם יכולים לקרוא לנו "Freaks"

מאחורי הגב אם אתם רוצים (תהיו בטוחים שאנחנו עושים את אותו הדבר עליכם ;)), מה שיותר חשוב הוא

שתבינו את החוק שחקוק ואת היסוד שעליו יוסדה גם מדינת - חופש דת. חוצמזה, we're fun! ;D

מכאן והלאה, תרגישו חופשי לשאול שאלות, להביע דיעה או סתם לכתוב בדיחות. יש לי הרבה בדיחות פגאניות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...