עכבר אלחוטי נתקע מדי פעם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר אלחוטי נתקע מדי פעם

Smough

Recommended Posts

העכבר האלחוטי שלי זז בצורה נורמלית אבל מדי פעם הסמן (Cursor) נתקע לכמה שניות, זה קורה באופן תדיר ביממה האחרונה. ניסיתי להחליף בטריה וניקיתי את החיבור שלו אבל שום דבר לא פתר את זה לחלוטין. (לפני שעשיתי ריסטרט למחשב הוא היה נתקע בתדירות גבוהה יותר, עכשיו זה בתדירות נמוכה אבל עדיין מאוד מעצבן). 

אודה לכל עזרה כי כרגע אין לי ממש כיוון, ניסיתי לחפש עזרה בגוגל אבל נראה שלרוב האנשים אין בעיה בדיוק כמו שלי, אם אין לכם פתרון אבל תוכלו לעזור לי בניסוח של חיפוש בגוגל זה גם יהיה טוב (לא יודע אם זה נחשב Lag או משהו אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להסיר את כל הדרייברים (הקשורים לעכברים) שמותקנים כרגע על המחשב, ותתקין את הדרייבר המעודכן שלו מחדש.

קליק ימני על התחל > device manager > עכברים או Mice, ופשוט תסיר כל מה שיש שם (קליק ימני ו- uninstall).

לאחר מכן כנס לאתר היצרן של העכבר שלך ותוריד את הדרייבר המעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

נסה להסיר את כל הדרייברים (הקשורים לעכברים) שמותקנים כרגע על המחשב, ותתקין את הדרייבר המעודכן שלו מחדש.

קליק ימני על התחל > device manager > עכברים או Mice, ופשוט תסיר כל מה שיש שם (קליק ימני ו- uninstall).

לאחר מכן כנס לאתר היצרן של העכבר שלך ותוריד את הדרייבר המעודכן.

זה נשמע מתאים לעכבר חדש, שלי פועל בסדר גמור כבר חודשיים ולא הורדתי שום לאחרונה. אבל אנסה בכל זאת ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עכבר של מייקרוסופט, אין לי את שם המודל הספציפי. הלכתי ללשונית DETAILS בPROPERTIES בDEVICE MANAGER אבל לא הצלחתי למצוא את הקטגוריה המתאימה שתתן לי את שם העכבר. אשמח אם תפנה אותי לשיטה בה אוכל למצוא את שם המודל.
אם זה עוזר, ב-DEVICE MANAGER תחת Mice and other pointing device רשום HID-compliant mouse.

עדכון: די בטוח שזה זה: https://www.microsoft.com/accessories/en-us/products/mice/wireless-mobile-mouse-1850/u7z-00001

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...