לכל מי שצופה ב TecTV - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שצופה ב TecTV

Joe Blow

Recommended Posts

בואו מסכים ש The Screen Savers היא התוכנית הכי טובה הערוץ חוץ מ unscrewed שלא משודרת בארץ.

עם ליאו בלי ליאו זה עדיין הערוץ היחיד שניתן לראות בו נושאי מחשבים ברמה (לא כמו זומביט למשל). יום יבוא ויתנו לנו כאתר רצועת שידורים בערוץ 30 ואנחנו נביא אותו לרמות חדשות.

בהצלחה חבר'ה אם לישהו יש קשרים אני מתנדב להיות מנחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאק אני מקווה שלא יורידו את הערוץ או יפטרו אתהצוות, וחבל שהם מורידים את CFH, נכון שזו תוכנית חובבנית ולמתחילים

אבל עדיין מציגים בה הרבה גאג'קטים חדשים והכל וזה נחמד מאוד, ויש לעומתה את ה SCREEN SAVER שהיא תוכנית

יותר מתקדמת.

אבל מה זה שווה שהם משאירים את התוכניות האלה כסביר להניח גם שלא אותם מנחים יהיו שם?!!

מה שווה לראות X PLAY בלי אדם ססלר ומורגן ווב מה הקטע בכל החרא הזה!! :'(

בניגוד לחלק מכם אני ממש העדפתי את כריס על ליאו שהוא סתם דפוק.

כריס היה הרבה יותר טוב.

ואם כבר שואלים אז מה קרה איתו, למה פיטרו אותו? מה היה הסיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שיעזוב הוא היה דפוק ומנסה להצחיק כל שניה לא הולך לו הוא סתם זקיק מעופש לא אהבתי אותו בכלל

הוא לא ידע מה להגיד והוא לא התאים לטלויזיה, אחד הצופים אמר שאח שלו מת באסון התאומים

הוא רבע שעה גמגם לו הסתבך לא ידע מה להגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

אם מדברים על טקטיוי....

מישהו ראה היום (יותר נכון אתמול :P) XPLAY?

הם הביאו סקירה של וורמס ארמגדון, וכדי "להמחיש" או אנלאיודעמה לקחו תולעים אמיתיות, ושמו עליהן רובי צעצוע קטנים כאלה.....

ועשו מין "מלחמת תולעים".....

פשוט תוכנית מסטולה לגמרי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני מת אל שלוש תוכניות שם כל השאר קקה!!

CALL FOR HELP

THE SCREEN SAVERS

X-PLAY

זהו זה הדברים הכי שווים שם!

אומנם גם התוכנית של החדשות ועולם היורמים אל רע ;)

ואני שונא את ליאו הוא פשוט אידיוט!! איפה כריס איפה כריס :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TechTV, היה בסדר רק חבל שהיה אמריקאי מדי אבל בכל זאת בסדר. התכנית הנורמאלית היחדיה שמה היא TSS (לא ראיתי Unscrewed, ולפי מה שהבנתי היא בסדר). זומביט זומביט זומביט.. CFH טובה יותר ממנה, כמה זמן היא כבר רצה ועדיין לא התקדמה לשום מקום.

אני מציע להתחיל לעשות סקירות ווידאו אם HWZONE, או אם אתר אחר (או אני אקים אחד, מי מצטרף ? אני רציני, אם יהיו מספיק אנשים נוכל באמת לשנות ). אחרי זה אפשר כבר לעבור לטלוויזיה ! אז מי איתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כריס הוא אידיוט בעל קול צווחני. ליאו אידיוט לא פחות, ובניגוד לכריס, הוא מתנשא ורגוע (הגיל עושה את שלו), אני מסמפט יותר את הצ'אבי שמנחה לצידו ב TSS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...