לכל מי שצופה ב TecTV - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שצופה ב TecTV

Joe Blow

Recommended Posts

ראיתי כבר מספר חדשות בנושא הזה בכמה אתרים שונים ורציננים

בכל מקרה.. דבר כזה לא יהיה כתוב באתר הרישמי של הערוץ בגלל קנו אותו. ולכן הם לא יכולים למחות באתר הרישמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיורידו את כולם וישאירו רק את מורגן ווב!!

ושלא יחזירו את כריס הטמבל הזה, עשו טעות שהחזירו אותו ליום אחד שליאו לא היה

ושומרי מסך באמת תוכנית ליגה עם יושי המודר המשועמם הזה שאוכל דבק חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

כריס פרילו היה הטעות הכי גדולה שהם אי פעם עשו......

התוכנית כ"כ השתפרה מאז שליאו שם.....

ובאמת, במקום לשים CFH כל 3 שעות (עוד מישהו חושב שזה דבילי? כבר עדיף שישימו איזה שומר מסך מאשר את אותו דבר מאתיים פעם), שישימו עוד שידורים של TSS או אקספליי או משהו....

ועוד הצעה-למה לא לשדר את הערוץ כמו שהוא וזהו? (אולי עם דיליי מסויים לתרגום או להתאמה לשעות צפיה)

בפרסומות הם יכולים לדחוף את הסרטונים האדיוטיים האלה אם הם לא מקבלים על זה כסף.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כריס לא היה הכי טוב אבל את ליאו אני שונא הוא ממש מעצבן יש לי בדיחות מפגרות והוא כול הזמן עושה פירסומות לו או לכול אחד אחר ומזה לעזאזל ה"t-moblie call of the day " אני יודע מזה טי מובייל הייתי בארצות הברית אבל כאילו זה ממש ממש מעצבן אפשר לחשוב גם ככה יש להם פירסומות כול חצי דקה (אגב בארצות הברית יש גם הרבה יותר גרועים) אבל דוגרי ערוץ נחמד

נ.ב.

עשו לי יס במחשב עכשיו אני כותב ויש לי חלון קטן למעלה של הטלביזיה (הקטנתי אותו) וזה ממש כיף ממולץ!!! :);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיחסו ל-CFH, אתם לא רואים אותה מנקודת המבט של האנשים שבאמת נעזרים בתוכניות כאלה, לכן אין מה לבקר תוכנית כזאת. המנחים מעצבנים ומתלקקים כדי ליצור דימוי נחמד ומושך לכאלה שקצת מפחדים ממחשבים ומכל הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לטובה. חוץ מאיזה יפני נחמד והמנחה שפשוט קורע אותי מצחוק כל פעם מחדש של X-Play (הבלונדיני, נראה לי כריס), הרוב שם (מונהגים בידי ליאו הטמבל) יודעים (אולי) להתקין , אבל מנסים ליצור תדמית של "יודעי-כל".

ד"א, אם כבר, מישהו יודע כמה ימיפ אחרי התוכניות ארה"ב התוכניות משודרות בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לטובה. חוץ מאיזה יפני נחמד והמנחה שפשוט קורע אותי מצחוק כל פעם מחדש של X-Play (הבלונדיני, נראה לי כריס), הרוב שם (מונהגים בידי ליאו הטמבל) יודעים (אולי) להתקין , אבל מנסים ליצור תדמית של "יודעי-כל".

ד"א, אם כבר, מישהו יודע כמה ימיפ אחרי התוכניות ארה"ב התוכניות משודרות בארץ?

לא כריס, השם הוא אדם ססלר (המלך!!) והייה ממש חבל אם פיטרו אותו. לא ימצאו בקלות מישהו באותה רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיחסו ל-CFH, אתם לא רואים אותה מנקודת המבט של האנשים שבאמת נעזרים בתוכניות כאלה, לכן אין מה לבקר תוכנית כזאת. המנחים מעצבנים ומתלקקים כדי ליצור דימוי נחמד ומושך לכאלה שקצת מפחדים ממחשבים ומכל הנושא.

הם לא כאלו מומחים גדולים במחשבים. הסיבה היא שהם בוחרים את המתקשרים ששואלים שאלות. הם תמיד עוזרים בנושאים "קלים" שלא דורשים הרבה מחשבה - הכל בכדי "לצאת גדולים". ראיתי לפני כמה ימים שמישהו שאל אותם שאלה במייל לגבי אייקונים שהשתנו לו. נעשתה טעות והשאלה לא הייתה אמורה להישאל ושני המנחים של TSS היו פשוט נבוכים. אפשר גם לראות שהם תמיד מוכנים עם איזו תוכנה/אתר, שבמקרה, מתאים לבעיה שלהם.

CFH היא תוכנית חלטוריסטית לחלוטין. אין מנחה קבוע. כל פעם מישהו אחר מנחה אותה (במיוחד קאט שלא מבינה כלום במחשבים אלא רק באתרי מפגרים). היא אמנם תוכנית למתחילים אבל היא חובבנית גם בניהולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליאו הזה הוא הדבר הכי גרוע שקרה לערוץ הזה. הוא ממש מגעיל עם מסע הפירסום העצמי שלו. בכל הזדמנות שיש הוא "דוחף" את הספר המטומטם שהוא כתב. יוחזר כריס פרילו לאלתר!!!

Damn right!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהחבר'ה במעבדה שם (שלא רואים לצערי כמעט אף פעם), ואולי Notorious R.O.G, נכון שאין שם אף אחד שמבין ממש ממש הרבה.

אבל זה לא גורם לתוכנית להיות כזאת גרועה. היא חביבה, לא יותר, אבל חביבה.

מה שאתם צריכים להבין זה שהתוכנית לא פונה לקהל יעד כמו הקהילה פה. אין לה שום מטרה לחדש דברים לאנשים שמתעסקים בתחום כ"כ הרבה כמו אנשים פה. המטרה היחידה שלה היא לדחוף אנשים שלא מבינים בזה/לא התעסקו בחיים שלהם עם מחשבים לתחום, ולעזור להם להתחיל. זה כמו שהשף הכי טוב בעולם יסתכל על תוכנית בישול ויגיד: "מה זה? אני יודע כבר את כל הדברים האלה." זה אומר שהתוכנית לא טובה? לא. זה אומר שהיא לא פונה אל אנשים כמוהו.

לכן, אם רוצים לבקר את התוכנית, עשו זאת מנקודת מבט של קהל היעד האמיתי שלה, ולא מנקודת מבט של אדם שמבין בזה די הרבה. ואז תבינו שהיא לא כ"כ גרועה. גם לי יהיה מאוד קל להגיד שהתוכנית לא מחדשת שום דבר, ואת התשובות שהם יודעים לענות אני כבר דיקלמתי לפני שנתיים פה בפורום...

(ודרך אגב, לפעמים כדאי קצת לרדת מהעץ של "אני מבין יותר מהם, אני יותר טוב מהם." כי אפילו לי יצא פעמים מספר לגלות תוכנות יעילות שלא ידעתי עליהן בזכות ה-Free File of the Day שלהם.)

ודבר אחרון:

כריס פרילו היה הטעות הכי גדולה שהם אי פעם עשו......

התוכנית כ"כ השתפרה מאז שליאו שם.....

לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב. כריס פרילו הוא כזה אידיוט.

ולמרות שאין לי שום קשר למק, כריס ברין הוא אחד היותר טובים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...