אוברקלוקינג רצחני? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג רצחני?

Stasik

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח PrototypE.rev.3

ואם לסבתא היו גלגלים ?

זה היה הופך אותה לסמיטריילר ?

אולי תחבר אליו Peltier , תנסה להמהיר את הכרטיס , ותדווח לנו לכמה הגעת .

ואם הייתי בן תמותה רגיל , זה היה מפריע לי ? לא יודע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אני מדבר ברצינות!

גם אני !

ואם אתה רוצה לדעת לאן תוכל להגיע , לא תדע עד שלא תנסה . אז שיהיה לך בהצלחה עם האוורקלוק , תאוריה לא ממש תעזור לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

בהנחה שיש קירור מים על הכרטיס , הגעת ל280 שזה המקסימום של התוכנה של , שאתה צריך תוכנה אחרת שתספק לך תדרים יותר גבוהים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

רגע , הגענו למבוי סתום ?

כן , ריבה טיונר תיתן לך תדרים יותר גבוהים מאשר התוכנה הזייפנית של , מכיוון שהתוכנה של מעלה את התדר של הכרטיס ביחס של 1 ל 3 , כלומר , אם העלית את התדר ב30 מגהרץ בתוכנה , השינוי האפקטיבי הוא של 10 מגהרץ בלבד , מכיוון שאין בכוונת להחליף כרטיסים פגומים , אבל הם כן רוצים לתת ללקוחות שלהם הרגשה שהלקוחות מוציאים את המיץ לכרטיס . אז אל תסתמך על התוכנה הזאת . תוריד ריבה טיונר , ותפתור לכולנו את הכאב ראש של השאלה : ואם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

ריבה פועלת על עיקרון גישה ישירה לחומרה . התוכנה קוראת את התדר מתוך המחוללי התדר של הכרטיס ישירות ולא על ידי מה שמדווח על ידי הדריוורים , ואתה משחק עם החומרה . בגלל זה התוכנה הזאת יותר רצינית מכל שאר השטויות שיש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אז ריבה טיונר ממהירה ביחס של 1:1 לעומת 3:1? או איך?

כן

עכשיו תסכים איתי , שאתה לא הולך לשים Peltier על הכרטיס מסך שלך ....

לגבי הקירור מים .... אולי , אבל לא נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ ..... גג אבל גג .... 270/420

חיפשתי במאגרי מידע של OC , ולא מצאתי אחד שעבר את ה 460 (ורק אחד הגיע לזה) לזכרונות. ואני מדבר על בנאדם שיש לו כסף לקנות 15 כרטיסי Ti 4600 אבל הוא אוהב להתחרע באוברקלוק...ולשחק להנאתו בחנקן נוזלי...!!!

גם המעבד (וכל העניין הזה אינדיבידואלי לשבב שיש לך ביד,כמו במעבדים רגילים) תוכל להגיע ל 260 - 270 אבל אני בספק רב אם תצליח לשלב בין השניים - 270/460...

הכי חשוב בכרטיס זה הוא מהירות הזיכרון. מה שאתה צריך לעשות הוא כדלהלן:

תוריד Power Strip - שם אתה יכול למתוח את ה OC עד פי 2 מהמהירות הנוכחית (כלומר 400/666) בתאוריה כמובן.

תעלה את הזכרונות כמה שתוכל, עד לשלב אחד לפני שיופיעו לך SH*T על המסך (Artifacts)

ואז לאט לאט (לאט) תעלה את מהירות המעבד הגראפי עד שלב אחד לפני אותו SH*T שציינתי למעלה.

אם אתה רוצה הסבר מדויק מפורט עם גראפים מטריצות וחישובים מתמטיים - תגיד לי ואשלח לך את הלינק.

(שיט - יש לי את זה בבית, אז אם תבקש תקבל רק בערב - אבל תאמין לי - זו הדרך ואין אחרת !!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...