ההצגה חייבת להימשך?! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההצגה חייבת להימשך?!

maverick

Recommended Posts

נמאס לי מהצביעות הזו של מנחי תוכניות שעשועים. היום, כפי שידוע, קרה האסון ונהרגו 6 חיילים. אכן אסון גדול וטרגדיה. חצי שעה אח"כ מתחילה התוכנית "אקזיט". המנחה (שירי מיימון) אומרת בקול צפצפני ומעצבן: אנחנו מאוד כואבים על מה שקרה אבל מוכרחים להמשיך - בשביל כולם. מה זו הצביעות הזו??? על מי אתם עובדים? אנחנו מאוד מצטערים שהפיגוע הזה פוגע ברייטינג (עאלק) ובתוכניות שלכם אבל אל תהיו צבועים. או שבאמת תצטערו ותשנו את פורמט התוכנית או שלא תגידו כלום. אותו דבר גם דודו טופז. הרי נראה לכם שלמלך הרייטינג לא תהיה תוכנית. גם הוא אמר איזה משפט מטומטם: אנחנו נעשה תוכנית מיוחדת לרגל מה שקרה. אבל מי יופיע שם: שלומי שבת!

בושה וחרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסונות מפריעים לפרנסה. למה שאסון יפריע ליום עבודה של טכנאים, מנחים, פירסומאים, וכ....?

הרי מדובר במותם של חיילים בקרב ולא בפיצוץ בלב ת"א.

הם חיים בבועה וכל מי ששומר עליהם לא שייך לבועה הזו.

אני רואה את החברה הללו במשך השבוע האחרון שלי ואני כותב לכם שמדובר במלח הארץ. חיילים גיבורים מקצוענים שמקבלים את הטוב ביותר בצבא. אני אסיר תודה לחיילים האילו על שירותם בצבא וכל אזרח אחר בארץ צריך להיות אסיר תודה לילדים/ הלוחמים הללו על שירותם בצבא.

השם ינקום דמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור שפיגועים ואסונות יפריעו בהמשך החיים הרגילים אבל באמת... מה זה הדבר הזה? לאנשים האלו אכפת רק מהרייטינג

ומהכסף, לא אכפת להם מכלום חוצמזה. אבל הטעות שלכם היא להאשים את מנכי התכנית ואת מערכת הערוץ בלבד...

נראה לכם שאנשים שצופים בתכנית לא יצפו בה כי קרה אסון?! זאת היא הצביעות, גבירותי ורבותי, אם לא היו אנשים שיצפו בתכנית, אם היה לה רייטינג של שיער צומח - אז לא התכנית היתה יורדת! אבל התכנית (שאין לי מושג על מה ולמה היא) מן הסתם נצפית ע"י כלל התושבים שהחליטו בעצמם לא להפוך את היום הזה ליום אבל לאומי ולהתעלם.

אז אל תאשימו רק את ערוץ 2. אם לא היו צופים, לא היתה תכנית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמפחיד יותר זה הסתגלות העם לפיגועים , לאנשים תמיד יש מחשבה בקשר לכל צעד פוליטי מדיני : זה יחמיר , זה ירגיז זה זה ....

כאילו המצב הנוכחי ניכנס בגדר הנורמאלי .

אפשר לראות זאת לפי התקשורת , אני זוכר לפני הרבה שנים שאחרי פיגוע תמיד היו מפסיקים שידורים של תוכניות בידור ...

עכשיו אתם כמובן חושבים , אבל אי אפשר לחיות ככה , כי אז כמיעט כל יום היו מבטלים תוכניות ...

כנראה זה מה שהיה באמת צריך לעשות במדינה הזאת , כדי שהאנשים יתחילו קצת לחשוב .

אני לא חושב שיש מדינה כמו שהייתה מושכת כל כך הרבה זמן , ולהגיע למצב של היום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לת'ארד... טוב עם כבר עסקינן בטרור אז יש קשר.....

מישהו ראה לפני שעה וחצי גיא פינס..... למי שלא ראה .... ג'וליאנו מר הפיק וביים סרט על המחבלים המתאבדים והציג אותם כמסכנים שזקוקים לרחמים......

בנקודה הזאת עוד אפשר להגיד מילא.... ערבי שעושה על ערבים.....

אבל מה שמפליא שהגועל נפש הזה מקבל פרסים בפסטיבלים ועוד איפה... ניו יורק....

אני לא מבין איך כול היפי נפש שם נותנים במה לכזה חרא... אני הייתי נותן לו משהו אחר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם ינקום דמם.

לא עוד מוות חסר תועלת בשם הדת! איך מוות ונקמה קשורה לאלוהים? אני מבין שכואב לכם, כואב גם לי, זה טראגי שחיילים מתים, ובאמת צריך לציין את זה, ואני לא אתייחס לנושא המקורי בקשר לאקזיט, אלא למשפט הזה.. פשוט מעורר זעם אצלי לשמוע את זה, שמשתמשים באמונה ואלוהים כדי לקרוא לעוד הרג, הרס וחורבן.

תהיו בריאים..

נ.ב. ממש אין לי זמן להתחיל פה וויכוח, גם די נמאס מזה, בסך הכל תקחו את מה שאמרתי פה כחומר למחשבה. + יש דבר שנקרא מעגל דמים, מישהו צריך להפסיק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לעצור את שיגרת החיים בכל פיגוע שמתקיים.

ובטקסים שאומרים שהשם ינקום זה נאמר במובן חיובי שכל מי שפגע יענש ואין צורך להוסיף ולכעוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולזה בדיוק הוא התכוון שמוות בשם הדת חייב להפסק!

בלי קשר לת'ארד... טוב עם כבר עסקינן בטרור אז יש קשר.....

מישהו ראה לפני שעה וחצי גיא פינס..... למי שלא ראה .... ג'וליאנו מר הפיק וביים סרט על המחבלים המתאבדים והציג אותם כמסכנים שזקוקים לרחמים......

בנקודה הזאת עוד אפשר להגיד מילא.... ערבי שעושה על ערבים.....[

ג'וליאנו מר לא ערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור.

אסור לי לכתוב את הדברים שאני רוצה לכתוב, רוצה להגיד. את הדברים שעוברים לי בראש עכשיו. זה לא פוליטיקלי קורקט, זה לא בתוך ההגדרות המקובלות של ימינו, זה לא מוסרי ע"פ תפיסת המוסר של היום, זה לא נראה בעין יפה ע"י רוב האנשים. חלק מהדברים אפילו לא חוקי לכתוב.

את המחשבות האלה אני אאלץ לשמור לשיחות אישיות, בין חברים.

ואני יכול רק לקוות, שהם לא יביטו עליי אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...