התחלת עבודה בהיי טק מאפס.. - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלת עבודה בהיי טק מאפס..

shache1984

Recommended Posts

שלום לכולם

. אני בודק כרגע על קורסים שונים במחשבים ועל דרכים להתקדם לאט לאט בהיי טק. (ברור לי שיש איזו תקרת זכוכית שלא אוכל לעבור אם אין לי תואר) מה שהכי מעניין אותי זה אבטח מידע. אני מכיר חבר, עובד היי טק שאמר לי שהדרך הקלה ביותר להיכנס לאבטחת מידע זה דרך עבודה וניסיון בQA. שמשם אפשר לחכות אם יש מקום / תקן לאנשי אבטחת מידע..

האם זה נשמע סביר?האם אפשר להתקבל לעבודות פשוטות באבטחת מידע ללא כל ניסיון או רק עם מעט ידע? :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 33. אין לי שום ידע או ניסיון מלבד גישה כללית למחשבים. לכן אני משתמש במונחים מאוד מופשטים. כמו שאמרתי, מתחיל מאפס.

אני לא מכיר את כל הנישות שקיימות בתחומים האלה ומחפש כל מידע שיכול לעזור לי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בעיקרון אין שום בעיה לשנות כיוון מקצועי בתקופה הזאת של החיים. אתה צריך רק להבין את המחיר כניסה לעולם שהוא "זר"  לך בגיל הזה.

עולם אבטחת המידע לא קרוב שום צורה לעולם הקולנוע.

בנוסף לכך, כמעט כל מי שעובד בתחום עושה את זה מתקופת השירות הצבאי או אחריו וגם לומד ומתעניין לפני.

אתה יכול לנסות להתחיל מלהיכנס לSOC כדי לטעום את המקצוע. אין פה קשר לQA.

תבדוק מה הדרישות של תפקידי SOC ואיזה ידע אתה צריך להשלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שעובדים בתחום אומרים לי דברים מאוד שונים. בעיקרון אמרו לי, מי שעובד בתחום אבטחת המידע, שמספיק קורס מוכר כדי להיכנס לתפקידים זוטרים בתחום אבטחת המידע. אבל בהנחה שזה לא נכון, אמרו לי כמה וכמה דרכים שדרכם אני יכול לטעום מהמקצוע. השאלה עם דרך ה SOC / סיסטם ומכל הדברים שאמרו לי יהיה מקום להתקדם או למצוא תקן למשהו שמתחבר יותר לעולם אבטחת המידע. 

האם קיימת תקרת זכוכית בלתי חדירה למקומות האלה בגלל הגיל שלי ובגלל שאין לי תואר או שיש תקווה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יתן לך קורס אם אין לך שום הבנה בסיסית של עולם התוכן הזה?

אני לא רוצה להשמע שלילי, אבל צריך זיקה אישית כלשהי לפני שהולכים ללמוד משהו. תנסע לקרוא מאמר כלשהו בנושא של אבטחת מידע ותראה אם זה מעניין אותך.

אין שום תקרת זכוכית. מי שטוב מצליח ומתקדם גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני קורא. אני לא מתכוון לבוא לקורס בלי לקבל איזשהו מידע לפני. אני גם קונה ספרים.  השאלה המקורית שלי הייתה אם אחרי שהשגתי בסיס טוב של מידע, מומלץ להתחיל מאבטחת מידע או שכדאי להתחיל ממקום אחר בדרך לשם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...