למישהו יש לתרום לי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש לתרום לי

Ameralis Zaiir

Recommended Posts

אני מתכנן פרוייקט קטן, ובכל מקרה תהיתי אם למישהו יש (ישן ככל שיהיה) לתרום לי, כל עוד הוא עובד, הוא בסדר... ואיזשהו מארז, לא חייב אפילו של מחשב, סתם משהו קופסת מתכת מוזרה שנסגרת בברגים ויש לה מקום לספק ולהעברת כמה כבלים (אני כנראה יוציא את של הספק).

תודה מראש,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן פרוייקט קטן, ובכל מקרה תהיתי אם למישהו יש (ישן ככל שיהיה) לתרום לי, כל עוד הוא עובד, הוא בסדר... ואיזשהו מארז, לא חייב אפילו של מחשב, סתם משהו קופסת מתכת מוזרה שנסגרת בברגים ויש לה מקום לספק ולהעברת כמה כבלים (אני כנראה יוציא את של הספק).

תודה מראש,

ליאור.

אפשר לדעת באיזה פרויקט מדובר ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן פרוייקט קטן, ובכל מקרה תהיתי אם למישהו יש ספק כוח (ישן ככל שיהיה) לתרום לי, כל עוד הוא עובד, הוא בסדר... ואיזשהו מארז, לא חייב אפילו של מחשב, סתם משהו קופסת מתכת מוזרה שנסגרת בברגים ויש לה מקום לספק ולהעברת כמה כבלים (אני כנראה אוציא את של הספק).

תודה מראש,

ליאור.

אפשר לדעת באיזה פרויקט מדובר ?

אני רוצה להתחיל בסידרה של חיצוני למחשב (= פד עם אורות ושטויות כאלה), אבל אני גם די מתחיל ואני מעדיף לנסות על ספק שאני יכול להרוס בפעם הראשונה, ולא להרוס את של המחשב שלי, עכשיו בגלל שיש פה אנשי חומרה, לרוב יש הרבה חלקים שהם לא זקוקים להם ולכן חשבתי אולי למישהו יש ספק,ישן ככל שיהיה כדי לנצל אנרגייה ממנו, ולהתאמן עליו במקום לדפוק את המחשב שלי בטעות.

תעבור אצל גלוק יש לו הכול.... ;D

מי זה גלוק... אני די חדש פה... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק בשבילך בבית שלי, יתכן ויש לי מארז בשבילך

חבל שלא אמרת קודם, פירקנו וזרקנו טונה !!! איזה בעסה.

אני אודיע לך בפרטי על כל מה שאמצא בבית

אני ממוקם במרכז, איפה אתה ?

גם אני במרכז...

יש לי איזה 6-7 כאלה... ישנים מאוד...

אם אתה מתכוון לספקי כוח אז זה לא משנה לי כל עוד הם עובדים ולא מקצרים....

תודה לשניכם, ואם אפשר אז חשבתי על שאני אשלח לכם כסף על דמי משלוח ותשתמשו בהם לשלוח לי...

ושוב תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק בשבילך בבית שלי, יתכן ויש לי מארז בשבילך

חבל שלא אמרת קודם, פירקנו וזרקנו טונה !!! איזה בעסה.

אני אודיע לך בפרטי על כל מה שאמצא בבית

אני ממוקם במרכז, איפה אתה ?

אחי מצטער, בדקתי והספקתי כבר לזרוק הכל...שיט.

אבל אני אמשיך לחפש אצל חברים אם בא לך

ובאמת תנסה ליצור קשר עם גלוק...יש לו ה-כ-ל !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...