סיסמא בקובץ זיפ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיסמא בקובץ זיפ

SEangel

Recommended Posts

יש תוכנות:

המומלצות:

Advance Archive Password Recovery

ו Ultra zip Cracker

אלה המהירות ביותר שאני מכיר, אם כיווצת ב WINZIP אז AAPR יכולה לעבוד במצב מהיר במיוחד שבו עם המעבד שלי היא מנסה 8 מיליון סיסמאות לשנייה!

אגב, יש שיטות לקצר את החיפוש משמעותית אם אתה זוכר אם השתמשת באותיות גדולות / קטנות / רק מספרים/ אותיות מסויימות. ויש שיטות מתקדמות כמו למשל אם יש לך את אחד הקבצים המכווצים ב ZIP פתוח (אפשר תוך דקות ספורות למצוא כל סיסמא ללא קשר לאורך).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר תוך דקות ספורות למצוא כל סיסמא ללא קשר לאורך

למה התכוונת?? התכוונת במידה ויש לך קובץ אחר פתוח או בכלל?!

התכוונתי לכך שיש לך אחד מן הקבצים שב ZIP, פתוח כבר ללא סיסמא, ואז אתה יכול לדחוס אותו שוב והתוכנה עושה (בהפשטה) מעין השוואה של הקבצים, אחד שאתה כיווצת ללא הססמא והZIP המכווץ עם סיסמא שמכיל, בין היתר, את הקובץ המדובר.. כך ניתן למצוא את הסיסמא בדקות ספורות.

ד"א, תיקון טעות, התוכנה השנייה שדיברתי עליה היא: ULTRA ZIP PASSWORD CRACKER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר תוך דקות ספורות למצוא כל סיסמא ללא קשר לאורך

למה התכוונת?? התכוונת במידה ויש לך קובץ אחר פתוח או בכלל?!

התכוונתי לכך שיש לך אחד מן הקבצים שב ZIP, פתוח כבר ללא סיסמא, ואז אתה יכול לדחוס אותו שוב והתוכנה עושה (בהפשטה) מעין השוואה של הקבצים, אחד שאתה כיווצת ללא הססמא והZIP המכווץ עם סיסמא שמכיל, בין היתר, את הקובץ המדובר.. כך ניתן למצוא את הסיסמא בדקות ספורות.

ד"א, תיקון טעות, התוכנה השנייה שדיברתי עליה היא: ULTRA ZIP PASSWORD CRACKER

לזה חשבתי שהתכוונת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קובץ זיפ שאני לא זוכר את הסיסמא שלו, יש איזו תוכנה יכולה לפתוח אותו בלי סיסמא?

אני זוכר שניסיתי לפרוץ פעם סיסמא שאני בעצמי הכנסתי, סתם בשביל הניסיון...

מעל 7 ''ספרות'' הזמן שיקח לך הוא מעל שנה !!!

אלא אם כן תשתמש בשיטה שהוזכרה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב טעות תמימה גיליתי שקובץ בשם PKZIPFIX שבמקור יועד לתקן שגיאות בקבצי זיפ מסוגל ליצור קובץ

זיפ חדש נטול סיסמא , זה לא תמיד עובד אבל שווה לנסות ;D ;D

רק תשנה את הסיומת של הקובץ ל EXE

תכתוב Pkzipfix zipfilename והוא יצור לך קובץ חדש שאולי יהיה חסר סיסמא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגיוני, הקידוד שמשתמש בו ZIP הוא קידוד לכל האורך של הקובץ ביחד עם מפתח ההצפנה שאותו הוא יוצר מהסיסמא, לכן בלי הסיסמא, אין אפשרות ליצור את מפתח ההצפנה, ובלי מפתח אי אפשר לשחזר את הקובץ... הסיסמא לא שמורה בשום מקום בקובץ ןלכן גם אי אפשר לגלות אותה במיידיות...

לכן, התוכנה שלך לא יכולה "להסיר" פתאום את הסיסמא... אף תוכנה לא יכולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...