מסכי CRT - לקנות 17" או 19"? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי CRT - לקנות 17" או 19"?

Moooshe

Recommended Posts

כבר שנה אני מתכנן לקנות מסך חדש, בהתחלה התכוונתי ללכת על ה-P95f+, כשהוא חדל מלהתקיים עברתי ל-959nf שעכשיו לא ברור מה קורה איתו... כרגע אני חושב על ה-g90f... העניין הוא שבימים האחרונים התחלתי לתהות אם בכלל אני רוצה 19" בחדר... מדובר ב"בלוק" די גדול, מאוד כבד, מפיץ הרבה חום...

מצד שני, יש לי עכשיו כרטיס מסך עם כניסה לטלויזיה (ואני אראה קצת טלויזיה על המחשב), ומערכת 6.1 שיהיה כיף לראות איתה סרטים ואני חושש ש-17" לא יספק חוויה מספיק טובה...

מה אתם אומרים? סיפורים אישיים ועצות יתקבלו בברכה...

ועוד משהו: מסכי LCD 17" מתחילים לרדת היום מה-2000 ש"ח. בתור יש לי מה לעשות עם מסך כזה שה-RT שלו הוא בטח 25 או יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אני היתי הולך על 19 במיוחד אם אתה רואה סרטים במחשב ועם שילוב של מערכת טובה זה יהיה שילוב מצויין

על LSD 17 עם 25NS אין על מה לדבר , הוא לא בנוי לסרטים ומשחקים והאיכות שתקבל מסך CRT 19 באיכות טובה תהיה הרבה יותר גבוהה

מצד שני אם תמצא מסך LSD 17 עם NS שמתאים למשחקים ולסרטים (כמו שיצאו כבר ) אז שווה להשקיע עוד כמה מאוד שקלים

אל תשקח שמסך זה אחד החלקים החשובים ביותר במחשב ואמור להשאר לכמה שנים טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות קיומיות אפשר להגיד ;D , בסטיקי מנסים למצוא אותו כבר הרבה זמן

אני משתמש במסך 19 כטלוויזיה ודי נהנה מזה, לפעמים מצ'טט\גולש עם מסך קטן וכשמתחשק לי שני קליקים על החלון עובר למיטה וזהו, 19 שטוחה ואיכותית.

החלק המעיק במחשב כטלוויזיה הוא כשהרגע סגרת את המחשב בלילה והבנת מאוחר מדי שאתה רוצה לראות , ואז אין כוח להדליק שוב

יש כאלו שיעדיפו לשים איזה 21 זבל בחדר כדי שלא תפריע להם בזמן שימוש כבד במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי סוגר את המחשב בלילה?!

חוצמזה אני רכשתי 17 אל סי די ...ואני מבסוט לגמרי וגם במשחקים ...אני לא שם לב להבדל אז או שאני לא מספיק חד ראיה או שזה הבדל מינורי שסתם נטפלים אליו.

כיום לאחר שעברתי לאל סי די אני בחיים לא אכניס 19 לחדר זה בלוק ענק שתופס ים מקום!

ו 17 בהחלט מספק..

אבל כדאי לתת לך חומר למחשבה...

הכל תלוי באיזה מרחק אתה יושב מהמסך ...אם אתה קרוב מדי כמו שהיה לי עם ה 17 הישן שלי אז 19 לפעמים לא תראה את כל המסך בשדה הראיה ...

אז תיקח גם את הנושא הזה למחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך זה ? כמה הוא עלה לך ?

ד"א מישהו יודע מתי יגיעו מסכי LSD 17 איכותיים ?

נ.ב קראתי  ש LSD 17 הוא יותר גדול מ CRT 17 ...מישהו יודע בכמה הוא יותר גדול בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא דיי בטוח שקראתי איזה-שהוא הסבר על זה שהוא באמת יותר גדול קצת...משהו בנוגע לשיטת החישוב של האינצ'ים ניראה לי אבל אני לא בטוח יכול להיות שאני סתם מתבלבל

ד"א מצאתי כמה מסכי LSD 17 חדשים עם 16MS בזיגזג

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=215_213_98&products_id=1301

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מסך LCD באמת גדול יותר ממסכי CRT, זה בגלל שבCRT מחשבים את האינצ'ים בצורה כזאת שמורידים אינץ' אחד משום מה

במסכי 17אינץ' CRT, הגודל האמיתי (viewable size) הוא 16.1. במסכי 17 אינץ' לדוגמא מסוג LCD, הגודל הנצפה שלו יהיה 17' ולא 16.1 כמו בCRT.

זה תקף לגבי כל הגדלים, כלומר 19' CRT זה בעצם 18' ו19 LCD זה ממש 19' אינץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כתבתי reply מזה פצצה אבל בגלל לחיצת עכבר קטנה הכל נמחק לי, ממש בה לי לשבור משהו.

אז אני אכתוב עכשיו ממש בקיצור ,

מהניסיון שלי CRT 17" חד וצבעוני ויותר מ-19" באופן מורגש מאוד (אפילו במסכים תאומים כמוPhilips 107P40 ו- 109P40) כך שאיכותית הבחירה 17.

מבחינת הגודל אם תגביהו קצת את המסך תגלו עולם אחר! (קו עליון לגובה עיניים)

ב-LCD הטקסט יציב ונוח מאד אבל למשחקים אין ממש פתרון וצריך גם מזל, אפילו ה-12ms (שיגיעו בקרוב לארץ)לא בהכרח יותר טובים. מדברים על זה שה- 10ms שעוד מעט יצאו בחול אולי ייתנו תשובה יותר הולמת ושבכלל עומדים לצאת טכנולוגיות חדשות טובות יותר בעלות ייצור נמוכה יותר. וה LCD מגיע לשיאו.

מסקנה שלי היא לקנות CRT 17 בסביבות ה-1000 כמו MAG 976FD2 שהוא DAIMONDTRON M2 ובהחלט עונה על הצרכים. עוד שנה תראו איך הכל השנה ותוכלו לקנות מסך דק למשחקים ובמחיר סביר יותר.

באשר למסך כ TV, אם יש תקציב למסך אחד אז CRT 19 זה בעצם 18 ולא תוכלו גם לשחק או לעבוד במחשב וגם לראות TV , מה ששימוש ב ישנה בנתיים כן מאפשרת. שני מסכים לי נראה מיותר כי 21" TV היום ממש לא יקרה ובמחיר של מסך 19 אפשר לקנות 29", אבל פה זה ממש עניין של טעם וצורת העבודה המתאימה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...