מישהו כבר ראה את : להרוג את ביל פרק שני? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו כבר ראה את : להרוג את ביל פרק שני?

THE DED MAN

Recommended Posts

טרנטינו - מלך!

KB1 - מצויין

KB2 - הרבה יותר ממצוין

זה רק אני או שזה נראה שיש כאלה שממש אוהבים את הסרטים של טרנטינו ומצד שני כאלה שממש שונאים את הסרטים שלו!?

זה פשוט ככה וזה יהיה ככה בכל סרט שיש בו קצת יותר עומק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת שכתבתי ביקורת קטנה לפורום אחר אבל היא קצת באנגלית. תצטרכו לסבול ;D

saw kill bill vol 2 last night - kick ass movie, much better than the first.

the dialogues were owning!

there's this one time she speaks with a pimp and they have this quiet pleasant chat about how she's gonna kill bill, his adopted son and that if he was in bill's shoes he wouldnt have killed everyone at the wedding, he'd just cut her face.. another where bill starts talking about superheroes and how he loves the mythology of them. a lot of chinese blabber with a kick ass monk (pae mai) who made me laugh so hard... the jumble of asian cinema is still apperant in that scene though - he speaks to her in chinese, she answers him partly in english, partly in japanese.

the first was full of charicatures not characters , in the second volume the characters get some roundness - a goal in the world, emphasized by a conversation about how the biggest killer is retirement. not saying that the first was a bad movie - it was more of a visual extravaganza than a story. an exposition to this movie. somehow although being very different, these movies complete each other.

and its less of a homage to asian cinema and more tarantino-ish, more relaxed and well rounded, so the visual aspect is more complete. this is best exemplified in the home pregnancy test scene which was tarantino through and through: it could have been part of pulp fiction.

and the only thing that didnt change - the music stays as superb as the first volume.

its a must see movie.

at first when they cut the movie into 2 parts so they could cash in on both, without even trying to conceal that they did it for financial reasons and didnt even pretend it was for artistic reasons, i was pissed.

now after watching the second i see the truth: after making 3 'tarantino-esque' movies he became the only director in hollywood that couldnt do anything that resembled anything in his resume'. so he went for something completely different - a movie that relies soully on the visual aspect. after all, he is a visual genius as well of master of the details (which sell the story).

in the second volume he could return to his old antics... make a glorious return at that.

so what i'm basically saying is the second movie will appeal to the taste of old school tarantino fans more than for fans of the first volume.

and that you should see it ANYWAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרנטינו - מלך!

KB1 - מצויין

KB2 - הרבה יותר ממצוין

זה פשוט ככה וזה יהיה ככה בכל סרט שיש בו קצת יותר עומק..

עומק??? כל הסרט רואים אותה רוצה להרוג אנשים כדי לנקום ,על איזה עומק אתה מדבר?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומק??? כל הסרט רואים אותה רוצה להרוג אנשים כדי לנקום ,על איזה עומק אתה מדבר?.

חבל שאתה מדבר על דברים שאתה לא מבין. בהחלט אין כאן עניין כל כך של עומק לא כמו עניין של שימוש במוטיבים שונים מסרטים אחרים ושילובם בצורה טובה בכל הסרט בצורה שתיצור סרט מיוחד, עצם זה שאתה מחפש עומק כלשהי מבחינת עלילה או כדומה מראה שאתה לא מבין את עניין הרט ורק רוצה סתם להראות דעה הפוכה ללא כל ביסוס אמיתי, וזה סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דוגמא לדור שרק רוצה שיחשבו בשבילו. יש כאלה שלא מעוניינים להפקיד את המוח בשמירת חפצים כשהם הולכים לקולנוע. בשביל כל השאר נדמה לי שיוצא עוד מעט הפוקימון החדש.

וכמו שאמרתי כבר, סרט לא נמדד רק בכמות הפיצוצים והאקשן שיש בו.

עם כל הכבוד, אינשטיין, אני לא רוצה שיחשבו בשבילי, אבל גם לא שילעיטו אותי בבולשיט. אין לי בעיה לחשוב בשביל להבין סרט, והסרטים הטובים באמת לדעתי הם אלה שאתה יוצא מהם כשאתה עדיין חושב ומנסה לעכל את מה שקרה שם, או לא בטוח למה התכוון הבמאי ואיזה משמעויות נסתרות היו. עם זאת, אני מצפה להנות קצת בדרך. שיתנו לי סיפוקים. אזהרת ספויילר! בחלק השני היו יותר מדי דיאלוגים, חלקם לטעמי קצת משעממים, והיה קיטש שלא ציפיתי לו, שקצת הרס את החוויה. באמצע ההרג והבלאגן נכנס פתאום כל הקטע השטותי הזה עם הבת שלה וזה קטע שהייתי מוותר עליו בשמחה.

ואני מצטער אם זה שהעובדה שלא ידעתי שההשפרצות דם בסרט נעשו בעזרת קונדומים פגמה בהנאה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[עם כל הכבוד, אינשטיין, אני לא רוצה שיחשבו בשבילי, אבל גם לא שילעיטו אותי בבולשיט. אין לי בעיה לחשוב בשביל להבין סרט, והסרטים הטובים באמת לדעתי הם אלה שאתה יוצא מהם כשאתה עדיין חושב ומנסה לעכל את מה שקרה שם, או לא בטוח למה התכוון הבמאי ואיזה משמעויות נסתרות היו. עם זאת, אני מצפה להנות קצת בדרך. שיתנו לי סיפוקים. אזהרת ספויילר! בחלק השני היו יותר מדי דיאלוגים, חלקם לטעמי קצת משעממים, והיה קיטש שלא ציפיתי לו, שקצת הרס את החוויה. באמצע ההרג והבלאגן נכנס פתאום כל הקטע השטותי הזה עם הבת שלה וזה קטע שהייתי מוותר עליו בשמחה.

ואני מצטער אם זה שהעובדה שלא ידעתי שההשפרצות דם בסרט נעשו בעזרת קונדומים פגמה בהנאה שלי.

קודם כל מגיע לי מזל טוב סופסוף אחרי הרבה תחנונים בידי קובי נרשמתי.... וזה רק בגלל שאני רוצה להגן על הסרט בכוחות עצמי ולא דרכו מה שמוביל אותי להצהרה שנייה

התגובה שנרשמה ע"י קובי בעלת הציטוט של Snake Master היא שלי...

כשאמרתי שלסרט ישנו פן של עשיית כבוד לסרטי הקונג פו הישנים בהחלט לא אמרתי שצריך לדעת אותם בעל פה כדי להבין ולהנות מהסרט... אבל זה כן יכול לעזור להבין אותו (במיוחד קטעים בשני) ולהנות ממנו הרבה יותר. למשל ישנם חלקים בפס קול שמובאים מסרטי קונג פו ישנים בכוונה כמו בקטע בו ביאטריס נלחמת בגוגו ישנה נעימה הלקוחה מהסרט "אמן הגליוטינה המעופפת" שבו הגיבור משתמש באותו בו משתמשת גוגו. או העובדה שביאטריס במשך כל הסצינת אקשן הדמים בסרט הראשון לובשת את הבגד שלבש ברוס לי  בסרטו האחרון (שלא הושלם עקב מותו) "משחק המוות".

בסרט ישנן הרבה נגיעות שקורצות לקהל המעריצים של הסגנון הזה... אבל זה בהחלט לא אומר שלא נהנים ממנו.... פשוט מי שמבין קצת בזה יצא בהרגשה של "וואו סרט אדיר אני חייב לראות אותו שוב ולחזור לאוסף הסרטים הישנים שלי ולראות מאיפה זה וזה מוכרים לי כל כך" ולעומת זאת אלו שלא יצאו בהרגשה של "אה אוקי היה אחלה הקטע עם החיתוכים אהבתי את הכוריאוגרפיה אבל זה לא היה מדהים"...

אני יותר אוהב להסתכל על הסרט כמשהו שיגרום לאנשים להתחיל ללמוד את הסגנון ולהתאהב בו כמוני. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הראשון אדיר ומיוחד במינו, ונהנתי מכל רגע, אך הסרט השני איכזב בצורה נוראה. היה כיף לצפות בו רוב הזמן, אבל הסוף לצערי היה מאד מאד גרוע וחסר טעם, וכמו שאמרו, קיטצ'י. הסרט השני סרט נחמד, אבל לא מיוחד.

(נכון כולכם אבל ספרתם כמה צעדים ביל הלך כשהוא קם? :D)

ומי שאמר שספרות זולה זה סרט גרוע וחסר טעם, הוא פשוט בן אדם אומלל שאין לו הבחנה בסיסית בין איכות לחרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...