מישהו כבר ראה את : להרוג את ביל פרק שני? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו כבר ראה את : להרוג את ביל פרק שני?

THE DED MAN

Recommended Posts

זה הסרט הכי טוב שראיתי בחיים :o(חוץ משר הטבעות כמובן)!!!!!!!

מי שלא רואה מפסיד בגדול!!!!!

ובקיצור.... שמעתי ממשהו שהסרט מבוסס על הספר:"הכלה" שאני לא יודע מי כתב ....

אבל זה נכון או לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות אהבתי מהסרט הראשון... אם כי די קשה להשוות אותם - הם שונים לגמרי! ממש קשה להאמין שאלה למעשה שני חלקים של אותו סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את הסרט הראשון רק חשבתי לעצמי כמה שהסרט הזה דפוק ושאני לא רוצה לראות את החלק השני

כל הסרט יש בקושי התקדמות ובסוף תוקעים לך שחור לבן וגם סרט מצוייר באמצע וכל הסרט מראים לך בחורה (מכוערת!) שרוצה לנקום (יופי של מסר לצופים).

אם תגיד לי שהסרט הראשון גרוע והשני הרבה יותר טוב אולי זה ישכנע אותי להור... להשיג את הסרט כי זה המקסימום שאני אשלם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את הסרט הראשון רק חשבתי לעצמי כמה שהסרט הזה דפוק ושאני לא רוצה לראות את החלק השני

כל הסרט יש בקושי התקדמות ובסוף תוקעים לך שחור לבן וגם סרט מצוייר באמצע וכל הסרט מראים לך בחורה (מכוערת!) שרוצה לנקום (יופי של מסר לצופים).

אם תגיד לי שהסרט הראשון גרוע והשני הרבה יותר טוב אולי זה ישכנע אותי להור... להשיג את הסרט כי זה המקסימום שאני אשלם עליו.

הוצאת לי את המילים מהפה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הראשון נחמד בגלל הראמפייג' במסעדה,השני ממש גרוע...לא זורם בכלל וגם הקטעי קרבות טיפשיים...

בקיצור מי שראה את הראשון,רק אם הוא ממש ממש התלהב ממנו כמו כל המבקרים התמוהים שיילך לראות תשני,לשאר,אתם תחיו טוב גם בלי זה

(תחסכו את הכסף למבול הסרטים המעולים שנוחתים הקיץ:טרויה!!,ספיידרמן 2,ואן הלסינג,היום שאחרי מחר וכו' וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אביא כאן את התגובה של חבר שלי שנהנה מאד מזוג הסרטים הנ"ל :

sS_Snake Master_ Ss: אוקיי רואים שאתם ממש לא מבינים לא בסרטים בכללי ולא את המטרה של הסרט בפרט...

הסרט הזה מעלה את קווינטין טרנטינו לדרגת גאון ולא בגלל שבסרט הראשון הייתה סצינה שממספר החלקים המופרדים שם הייתי יכול להקים משלי... ממש ממש לא... הסרט הזה הוא חד וחלק וללא שאלות "הומאז'" ( אם אתם לא יודעים מה זה חבל אני לא יודע בדיוק איך להסביר במילים ואין לי כוח לנסח את זה בכתב) לסרטי קונג פו ישנים (ואני מדגיש ישנים). החל מהעובדה שבסרט השני עשו זום לא מכוון על המורה של ביאטריס דרך הצחוק האדיש שלו והמעבר המכוון לשחור לבן וכלה בעובדה שאת השפרצות הדם בסרט עשו בעזרת קונדומים יפניים מלאים דם מלאכותי שמתפוצצים במגע ממש כמו בסרטים הישנים (I shit u not). בקיצור הסרט הזה הוא פיסת גאונות והשקעה למי שמבין ולא למי שיושב וחושב... "אויש מה זה הסרט המצוייר הזה? זה אמור להיות סרט למבוגרים, זה?" אנשים כאלה לא מבינים בכלל את מהות הסרט.... וחבל.... ואם קראתם עד פה אז יפה אחלה סבלנות תודה.

sS_Snake Master_ Ss: ד"א הסרט המצוייר מצוייר בסגנון מאנגה ישן וגם הוא בעל מוטיבים מדוייקים של סרטי המאנגה וסגנון הציור היפני הידוע כל כך בגלל סדרות כמו פוקימון ודרגון בול זי

אף על פי שבאלו הוא התמסחר והשתנה נורא....

ולמי שמפקפק במאנגה.... דעו לכם שיוצרי המטריקס שאבו את רוב הרעיונות שלהם לדמויות וקרבות מקומיקסים בסגנון הזה... כאשר הקרב האחרון במטריקס האחרון מיישם מצבים ידועים מעולם הקרבות בקומיקסים וסדרות מהסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אני מאמין שסרטים שיוצאים לקולנוע צריכים להיות מספיק פשוטים גם בשביל מי שלא למד את הנושא בצורה מקצועית, בדיוק כמו שהשירים המשעממים שלמדנו לבגרות בספרות היו צריכים להיות מספיק נחמדים גם בלי שננתח כל מילה בהם, ואז אולי היינו נהנים מהם יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דוגמא לדור שרק רוצה שיחשבו בשבילו. יש כאלה שלא מעוניינים להפקיד את המוח בשמירת חפצים כשהם הולכים לקולנוע. בשביל כל השאר נדמה לי שיוצא עוד מעט הפוקימון החדש.

וכמו שאמרתי כבר, סרט לא נמדד רק בכמות הפיצוצים והאקשן שיש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיד רק דבר אחד , טרנטינו הוא הבמאי העלוב ביותר שקיים , כל סרט שלו הוא דפוק ולא מעניין בעליל ! PULP FICTION , מה כולם כל כך מתלהבים מהסרט הזה ? עם פרדי פרינס ג'וניור יותר מעניינים מהחרא שלו ! שיילך לעזעזל הפוץ הזה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שזה נראה שיש כאלה שממש אוהבים את הסרטים של טרנטינו ומצד שני כאלה שממש שונאים את הסרטים שלו!?

אני אישית חושב שKILL BILL volume 1 היה סרט מעולה, אני מצפה בקוצר רוח ללכת לראות את השני

ובאופן כללי אני חושב שטרנטינו הוא במאי גאון, הוא יודע מה הוא רוצה, והוא עושה סרטי איכות.

שלא כמו האחים (ברח לי השם), שהמציאו את מטריקס שאחרי החלק הראשון המעולה הפכו את כל הסידרה למשהו מסחרי לחלוטין!

טרנטינו מוציא בסרט פעם בכמה שנים, אבל זה תמיד סרט איכותי ולא משנה מה תגידו יש עובדות בקופות, טרנטינו מכניס מליונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לדעות שלכם על הסרט (ומרובכם אין כבוד בגרוש...) לא אכפת לי מזה.

אכפת לי שתביעו לי אינפורמציה על השאלה ששאלתי...

וחוץ מ-Enc0der

אף אחד לא היה בכיוון של להתקרב לתשובה...

אז אם חשבתם שפתחתי את הנושא הזה לדעות שלכם אז טעיתם.

ו אם אתם יודעים אם הסרט אכן מבוסס על הספר "הכלה" אז תגידו לי בבקשה ואם לא אז שקט.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא טוב שהתפתח דיון קצת יותר מעניין משאלה פשוטה.

לדעתי הסרט השני אמנם פחות חדשני מהראשון אבל הוא בהחלט היה מצחיק ומעניין, אני ממליצה לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או סוף סוף מישהי אם דעה חיובית על הסרט....

אבל זה לא טוב שהדיון "התפתח" יותר משאלה כי כולם משמיעים את דעתם על הסרט וזה מעצבן.....

כולה שאלתי שאלה אז לא צריך להגיד כמה הסרט או הבאמי שלו גרועים וכאלה....

(ופרק 1 ו2 הם אותו סרט אז תפסיקו לעשות אותם נפרדים שהראשון טוב והשני גרוע..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ככה זה באתר בדרך כלל שיש שאלה שהיא אוף טופיק זה נגרר לנושאים אחרים

תגיד תודה שאנחנו עוד מדברים על KILL BILL ולא סטינו למשהו אחר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...