כל מה שאפשר לבקש באריזה של פחות מחצי ליטר: הכירו את דור המיקרו מחשבים החדש - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מה שאפשר לבקש באריזה של פחות מחצי ליטר: הכירו את דור המיקרו מחשבים החדש

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של OvO

ממש לא שווה.. (לא במחיר של 300-500$) אני קניתי mini PC ב70 דולר מבוסס Windows 10, והוא עושה כל מה שמחשב סלוני אמור לעשות בצורה מכובדת. סרטים דרך קודי/פופקורן, הזרמה של משחקים דרך Steam גלישה וכו'. שלא נדבר על אלטרנטיבות אנדרואיד זולות יותר...

איזה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כזה:

http://www.ebay.com/itm/2GB-32GB-Wintel-Pro-CX-W8-Smart-TV-Box-Windows-10-Intel-Z8300-Quad-core-WiFi-UK-/222272759896?hash=item33c07d2858:g:aVMAAOSwOyJX9iGi

אבל שלי נקנה מgearbest ולא מebay. דרכם הwindows מגיע מאוקטב לעומת חלק מאיביי שלא מגיעים מאוקטבים.

דיברתי על המוצר קצת יותר בהרחבה בשרשור הבא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

בדיוק כזה:

http://www.ebay.com/itm/2GB-32GB-Wintel-Pro-CX-W8-Smart-TV-Box-Windows-10-Intel-Z8300-Quad-core-WiFi-UK-/222272759896?hash=item33c07d2858:g:aVMAAOSwOyJX9iGi

אבל שלי נקנה מgearbest ולא מebay. דרכם הwindows מגיע מאוקטב לעומת חלק מאיביי שלא מגיעים מאוקטבים.

דיברתי על המוצר קצת יותר בהרחבה בשרשור הבא:

מענין. הסתכלתי על GOLE1,  Kangaroo וגם לוחות דמויי ראספברי כמו LattePanda, UPboard . בסוף קניתי TVBOX אנדרויד 5.1 ב 72שקל (: . אין לי בכל מקרה ואני רגיל כבר שנים ארוכות לצפות בחדשות בחלון קטן , אין הרבה חוץ מזה בטלויזיה עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יתרון לגודל הקטן בעיקר נראה לעבודה על שולחן עבודה מאשר לשים בסלון. יש לי מאק מיני וזה הרבה יותר נחמד שיושב לך קופסא קטנה כזו על השולחן במקום מארז גדול(יש לי גם מחשב שולחני רגיל, אז שניי גדולים על השולחן היה הרבה יותר מעצבן). מעבר לזה שמאק מיני הוא האפשרות הכי זולה בשביל לפתח לאייפון... הדבר היחידי שיכול להטריד אותי במחשב כזה זה ההתמודדות שלו עם התחממות במארז קטן. במאק מיני לא היה לי אף פעם בעיה שהוא התחיל להיות איטי בגלל התחממות יתר, אבל זה משהו שצריך לברר שלא קורה במחשב מיני הזה של . כי לא משנה כמה הביצועים טובים, אם הביצועים יורדים בזמן עבודה אחריי שתיי דקות בגלל התחממות(כמו בהרבה לאפ טופים) אז זה לא שווה הרבה. יש מצב שבעיית החום בלאפ טופים הרבה יותר חמורה גם בגלל הבטריה?(מבחינת שזה תופס הרבה מקום ואז יש אפילו פחות מקום לשאר הדברים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשבים האלה יש לרוב מעבדי 15W של לפטופים סופר דקים או 25W בדגמים עם הGPU החזק.

אם תריץ עליהם פריים 95 תראה התחממות, בעבודה רגילה וסבירה למחשב כזה לא תראה, בדומה למק מיני.

אישית ? פלטפורמת הmini-STX נראת מעניינת יותר, טיפה יותר גדולה אבל מאפשרת שדרוג CPU, קירור רגיל והכי חשוב אפשר לשם מרובעי עד 65W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...