האופנה החדשה: LG תשיק סמארטפון מוגן מים ואבק ראשון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האופנה החדשה: LG תשיק סמארטפון מוגן מים ואבק ראשון

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של David_K

חחח מה ? ה-V20 זה כרגע טלפון המולטימדיה הכי טוב בגזרת הסאונד.. בין המכשירים עם איכות השמע וההגברה הכי טובים לאוזניות מבין כל שאר המכשירים.

כמה שטויות 

אם היה לך את הדבר הזה היית מקיא ששומע מוסיקה .

מתברר ש- שוב עשתה תרגיל הבטחה של משופר בפועל עדיף או סמסונג 

עם כל אוזניה אחרת .

לאחר מכן יצאו בסיפור שרק קוריאה קיבלה את הדגם משופר של .

מה שהביאו לישראל גאנק עם הרבה מתנות ואפס שמע של איכותי.

אלחוטי בכלל אכזבה ב- V20 

לפחות ב- הכול עובד ואין בעיות חומרה כמו פעם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלחוטי אכזבה? אכזבה במה? כשאתה מחבר בלוטוט הסאונד מועבר דיגיטלית, ואיזה דגם של קוריאה עם משופר? בכל העולם סיקרו מכשירים שנועדו "לכל העולם" והסאונד בהם מצויין. 

אני מציע לך ללכת ל-DTOWN, שם אוהבים כבלי דיגילטליים ב1000 דולר ונגני מוזיקה ב-$6000... אולי שם יאמינו לממבו ג'מבו שאתה נושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

אלחוטי אכזבה? אכזבה במה? כשאתה מחבר אוזניות בלוטוט הסאונד מועבר דיגיטלית, ואיזה דגם של קוריאה עם סאונד משופר? בכל העולם סיקרו מכשירים שנועדו "לכל העולם" והסאונד בהם מצויין. 

מי שסיקר שטען שה- V20 נמכר אותו דבר בעולם משקר את הקוראים 

ויש הרבה אתרים וסוקרים שהם שקרנים בתשלום !
אתר רציני באירופה כתב "LG שלחה להם מכשיר מקוריאה " שלא נועד לאיזור 

LG לכל איזור גיאוגרפי או ארץ שולחת V20 שונה בלי הסבר במה שונה !

לכן שנואה גם כן .
בניגוד ל- שרושמת במפורש הבדלים ומהם 

ציטוט

כל אחד שקורא חושב שהוא מבין משהוא בחיים 

קורא שסאונד דיגטאלי לא ניתן לשיפור וחושב שהוא מבין 

חדשות עבורך , דיגיטאלי ניתן לשיפור + UPSCALE  

אם היית שומע את היית מבין משהוא או סמסונג 
או חס וחלילה קורא  בדיקות מעבדה ( שגם דיי עלובות אבל אומרות LG לא מצטיין בסאונד )

http://www.gsmarena.com/lg_v20-review-1498p7.php

Stereo crosstalk  בבדיקות עלוב בבדיקות דרך 54DB 

LG הודתה שרק הסלולר V20 בקוריאה הגיע עם משופר  B&O Play headphones
כלומר מהשהגיע לישראל  עלוב בסאונד.

ציטוט

בכל העולם סיקרו מכשירים שנועדו "לכל העולם" והסאונד בהם מצויין. 

שוב שטויות בכל העולם לא סיקרו V20 שנועד לכל העולם 
כי כל מדינה או איזור גיאוגרפי קיבל כרגיל V20  מפוברק לאיזור 

ציטוט

אני מציע לך ללכת ל-DTOWN, שם אוהבים כבלי דיגילטליים ב1000 דולר ונגני מוזיקה ב-$6000... אולי שם יאמינו לממבו ג'מבו שאתה נושא.

או שאתה תלך לשם , שם אוהבים שטוטניקים  שאין להם כסף לקנות כלום 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי, אתה לא יאומן. פאקינג טרול שחושב שהוא אודיופיל ברמה.אתה קורא לאנשים אחרים שטוטניקים, אתה כבר יומיים נושא פה כאלו שטויות תסלח לי על המילה מטומטמות בפורום, סאונד שונה בין , למה לא בודקים Frequancy response ל-GTX1080, ה-"OPPO שלי נשמע טוב יותר". 

ציטוט

The V20 delivered seriously impressive audio output when connected to an active external amplifier. It was among the loudest devices we've seen and there were no weak points to its performance whatsoever.

Volume remains just as high when we plugged in a pair of headphones. The only damage was a moderate raise in stereo crosstalk and a hardly detectable one in intermodulation distortion. All in all - it's a showing worthy of a flagship.

אתה מסתכל על "Cross Talk" אבל מצד שני הם כותבים את מה שהם כותבים, גם על יציאת האוזניות, מעניין למה? 

שנית. פורמט דיגיטלי כהגדרתו, עובר כמו שהוא, אתה יכול לשנות אותו לפני העברה, אבל העברה עצמה תיהיה זהה. 

ז"א אתה יכול להריץ כל מני אלגורתמים שמנסים "לשפר" אבל בתכלס עושים יותר נזק מתועלת, אבל העברה של המידע עצמה תיהיה זהה. קרי, תקח שלוש מכשירי אנדרואיד, כולם תומכים ב-AptX, תקח אוזניות תומכות, תכבה את כל האוקלייזרים המיותרים, שאם היית באמת "אודיופיל מבין לעניין" הייתה יודע שהם מה שקרא "Dog shit שנועד למערצים/מעריצות של להקות בנים בתיכון". תנגן בכולם את אותו הקובץ אותו את אותו הסטרים של ותשמע בדיוק אותו דבר.

מה הפואנטה לעשות למשהו "Upsample" כשאתה הולך להעביר את זה כיווץ שניה אחרי? אני רוצה לזרוק חתיכת נייר לפח.

מה אני אעשה.. ההפוך את הדף לעיסת נייר, אשתח אותו ואז ההפוך אותו שוב לעיסת נייר כדי לזרוק לפח? או שאני ישר יזרוק אותו לפח ? מקווה שתבין את ההאנולוגיה המורכבת הזאת.

אתה מוזמן להסתכל, הביקורת שלהם התבססו על מכשיר אמריקאי של Verizon, אם אתה עדיין מאמין בקונספרציה שלך מול אתה יכול לראות בענק את הלוגו של Verizon מאחורה. אז הסר דאגה מלבך, או לא, בעצם, רק הסר את ההודעות המעצבנות שלך. 

נ.ב, כנראה שאתה לא מבין את Dtown, אבל זה המקום בשבילך, לא לילדים מסכנים בלי כסף לכלום, אלה זה המקום לפלצנים אודיופילים עם DAC'ים באלפי דולרים וכבלים מצופי זהב ויהלומים לשיפור האיכות בעלות קטנה של "רק" מליון דולר.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...