העתיד המזהיר של חלונות 10 עשוי להגיע מוקדם מן הצפוי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתיד המזהיר של חלונות 10 עשוי להגיע מוקדם מן הצפוי

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח Yarden Ben Ari

זה מדהים, אבל זה עדין לא יהפוך במהרה לOS החדש לסמארטפונים... הסיבה היא ההתעקשות הבלתי הגיונית של מייקרוסופט לשמור על העיצוב של ה METRO - עיצוב מכוער ומשעמם. את כל השאר כבר יש :יש להם , קל יותר לפתח אליהם, הביצועים טובים יותר, הסוללה נשמרת יותר וזה גם יעבוד על מחשב רגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שסביר שנראה זה 2 מערכות על מכשיר אחד, כשהחלונות בעיקר לצורך הצגה על מסכים גדולים (פרוייקט 'קוואנטום' שאולי כבר הבשיל). כרגע הבעיה העיקרית של מובייל 10 היא היצע האפליקציות הנמוך שלה. כל השאר לא ישנה לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Daniel Rojansky

זה לא ממש מזהיר... כול היופי של מערכת אנדרואיד או הוא הקלות והמהירות, אני ממש לא רוצה את כל 10 על הטאבלט או הטלפון שלי. רק תדמינו את עצמכם רוצים לעשות טלפון ורואים שהמכשיר החליט ברגע זה לעשות עידכונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לך להשתמש בסרפס הא? בכל אופן, החיסרון היחידי של וינדוס 10 כרגע זה בהיצע האפליקציות. אני בסה"כ רוצה אפליקציית פייסבוק שהיא לא זבל או אפליקציית אמיתית ולא גרסאת הדסקטופ המטופשת, למה זה כל כך קשה? חצי מיליארד משתמשי וינדוס 10, לא מגיע להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...