אמינות של חברת SEAGATE - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמינות של חברת SEAGATE

cha_had

Recommended Posts

שלום,

אולי למישהו יש איזהו ניסיון, או היכרות עם חברת SEAGTE בכל המובן הזה של אמינות? אני מעוניין לקנות דיסק קשיח תוצרת החברה הזו, אך שמתי לב שרוב החנויות נותנות שנתיים אחריות וזה הקפיץ לי נורית אזהרה (לא אמורים תמיד לתת מינימום 3 שנים בדיסקים קשיחים???). 

בבקשה תעזרו לי, נהרסו לי 3 דיסקים קשיחים בנפח כולל של 4TB  בחודשים האחרונים... :embarrassed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה כן- ירד בזמן האחרון האחריות של רוב החברות לשנתיים, זה לא אומר כלום מעבר לזה. חוץ מזה שגם דיסק באחריות יכול להתקלקל ואם יש עליו קבצים שאתה צריך זה לא יעזור לך. מסכים עם התגובה הקודמת, תמיד לדאוג לגיבוי ולא לסמוך על אמצעי אחד.

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה כן- ירד בזמן האחרון האחריות של רוב החברות לשנתיים, זה לא אומר כלום מעבר לזה. חוץ מזה שגם דיסק באחריות יכול להתקלקל ואם יש עליו קבצים שאתה צריך זה לא יעזור לך. מסכים עם התגובה הקודמת, תמיד לדאוג לגיבוי ולא לסמוך על אמצעי אחד.

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם מה שכתבו לפני - היום כל החברות הן פחות או יותר אותו הדבר.

לי לדוגמה, יש ניסיון לא טוב עם דיסקים של , עזוב שהם יותר יקרים במחיר מאחרים, הם גם כן מתקלקלים.

אני בזמנו קניתי שני דיסקים של מסדרת ה-BLACK היקרה, אחד כבר מת, השני כיום גוסס.

אותו דבר מישהו אחר ירשום לך גם על סיגייט, גם על , וכו' וכו'.

אני הגעתי למסקנה - לפחות ל- לא להתקרב בגלל מחירם היותר גבוה מאחרים, אלא פשוט לקנות את הזולים, במחירים ה''סטנדרטיים'' אם אפשר להגיד כך.

יש לי דיסק של , שקניתי לפני שנתיים בערך, במחיר נורמלי, ועובד בינתיים בלי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...