warezfew נסגר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

warezfew נסגר

darkman

Recommended Posts

זה שהם מטומטמים זה כבר הבעיה שלהם.

וחוץ מזה, ברגע שהם מקליטים את זה אין לזה כבר זכויות יוצרים או משהו כזה. כי אז היו עוצרים אותך על רכישת מכשיר ווידאו בעל אפשרות הקלטה.

בגלל שאתה מאבד חלק ניכר מהאיכות אז "מותר" לך להקליט.

אני לא בטוח בקשר לפרסום באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עם כל הכבוד ל LH ויש כבוד... WF התלננו בצדק על גנבת המודים של LH , LH פשות לקחו מודים של מתכנתים אחרים שינו את הזכויות וכל פרט מחשיד ואמרו שהמוד יוצר על ידם למרות שאני אישית ראיתי כמה מודים שהיו מועתקים 1 ל 1 ממודים של LSD או של TBH שהורדתי אותו חודשיים לפני שהוא פורסם ב LH !

אבל אם זאת אני לא מסכים עם הדרך של WF שגרמו לבאן על כל קהילת LH

בקשר לזה שהיו להם תכנים דומים אז ככה זה בכל אתרי ה P2P , לפחות היתה תחרות שזה בדרך כלל תורם (או לא כמו שאמרתי מקודם)

מה שהכי טוב באתרים הישראלים הוא התרגומים והדברים הישראלים היחודיים כמו מ.ק 22 כך שעדיין אי אפשר להסתפק רק באתרים מחו"ל

נ.ב לא הבנתי מה הקטע בלעשות תחרות מי מפרסם ראשון את הלינק ל FarCry ? שעה יותר שעה פחות גם ככה בסוף להוריד את זה לוקח שבוע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נשמע הגיוני.. אם זה היה כמו שאתה אומר אז הWAREZ היה חוקי

הייתי מקליט ככה את כל הסרטים שיש בYES SHOW ובהום סינמה

הם לא יכולים לעצור אותך מלהקליט. אבל תקח בחשבון שהאיכות של הסרט תרד בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על האיכות אני מדבר באופן חוקי

אתה חושב שאם אני היום יקליט למחשב סרט מ YES SHOW (שמותר לי להקליט לוידאו)

ויפרסם אותו באתר שלי שכולם יורידו, זה חוקי? לי לא נראה...

ובכלל מה הקטע של התלונות שהיו לשתי האתרים אותו תוכן שבא מחול, זה הרי ככה בכל הנושאים

קחו לדוגמא את אתרי החדשות מחשבים בארץ, HWZONE ודומיה..

מאיפה הם מביאים את כל החדשות והכתבות? מאתרים בחול.. ולאף אחד לא אמור להיות תלונות על זה

הם מביאים חומר מחול, בוחרים את הדברים החשובים שיעניינו אותו ומביאים את זה מסודר בעברית, אותו דבר בפורטל הורדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יכולים לעצור אותך מלהקליט. אבל תקח בחשבון שהאיכות של הסרט תרד בגדול.

על איזה איכות גרועה אתה מדבר ? האיכות בסדר גמור ותמיד אפשר לשפר אותה עוד עם קידודים מתקדצים יותר ונפח קובץ גדול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו דבר ראשון WAREZFAW חזר

דבר שני LIONFAGWORK

הם ה(אני לא אתחיל לקלל בפורומים סתם יעשה צרות)

הם גנבים בני כלבים שכל דבר קטן הם אומרים שזה שלהם אני עשיתי Release בזמנו וWarezfaw ביקשו רשות האם אפשר לשים באתר אמרתי בכיף יום למחרת זה בליון FAG WORK ועוד הם אמרו שהם הביאו את זה (כן בטח) אז עם כל הכבוד שילכו להזד**ן כלבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...