עב"מים בשמי הארץ - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עב"מים בשמי הארץ

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה כוכבים יש בגלקסיה האומללה שלנו? שנחשבת קטנה יחסית? מאות מיליונים? אולי מאות מיליארדים? נכון.

וכמה מערכות שמש יש? הופה... המספר קרס במאות אלפי אחוזים. בואו נלך יותר רחוק, כמה מערכות שמש שניתן לקיים על פניהם חיים? (לא ענקי גז, לא קרבה אדירה לשמש וכוכב ענק שיספק מגנט מטאורים)? ירדנו למספרים שאפשר לספור על האצבע, כיום לא גילינו אפילו אחד כזה אני חושב...

אז אפשר להגיד בכנות, שבני אדם על כדור הארץ זה דבר יחיד במינו, וגם מערכת השמש שלנו.

ייתכן, שאי שם בחלל, יתכנו חיים על בסיס פחמן, אבל לא סביר שהם ינועו במהירות מספקת כדי להגיע לפה בכלל :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דבר כלשהו היה יכול לקרות כאן אין שום סיבה שזה יקרה במקום אחר

הסיכויים שיש במקום גדול כמו היקום עוד כוכב שאיכשהוא יכול להחזיק חיים הם יותר גבוהים מהסיכויים שאין

לעומת זאת הסיכויים שהחיים הנבונים האלה נמצאים איפושהוא באזור שלנו הם נמוכים מאוד כי היינו כבר מגלים כוכבי לכת מסביב לכוכבים קרובים יחסית

ועקב המרחק הענקי שבין מקום אחד ביקום לשני אז הסיכויים שהם יכולים לבוא לבקר אותנו גם הם אפסיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכויים גדולים מאוד שיש/היו/יהיה חיים ביקום מלבדנו, אבל האם באמת הספיקו להתפתח חיים והם שרדו ומתקיימים בתקופת ציר הזמן הקטנה שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתם מניחים שהם מתים - מה אם הם לא מתים? מה הבעיה שלהם לשלוח לכאן משלחת גם אם ייקח להם מאות שנים להגיע?

או, מה עם כל התרבות שלהם נעה ביחד על מין "ספינת אם", גם אז לא תהיה להם שום בעיה להתקדם לכיוונינו....

בקיצור - תארזו כבר את המתנות ותאגנו את המסיבה, הם כבר בדרך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי להניח שאין עוד חיים אינטליגנטיים איי שם ביקום זה דיי חצוף.

רוב הסיכויים לדעתי דווקא מצביעים שהם ישנם.. בין אם הם מתקדמים יותר מאיתנו או לא, וכבר באו "לבקר" זה כבר משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין, אולי זה בגלל שראיתי לפני חצי שעה תוכנית על עב"מים בערוץ ההיסטוריה  ;D

יש כל כך הרבה עדויות בכל מקום מכל מני תקופות, אני לא מדבר על העדויות של האמריקאים הטיפשים שהתלהבו מהקטע הזה בשנות ה50, אני מדבר על ציורים של חלליות במהרות של אנשים קדמונים, ציורים מפורטים מאוד של חלליות וחיזרים לאורך כל התרבות המיצרית והכי מדהים אותי אלה הציורים של כל מני אומנים מפורסמים (מהמאה ה18 עד ה19) שבהרבה מהם נמצאו עדויות ברורות של עבמים ודמויות צופות בעב"מים בתדהמה באיזורים מוחבאים בציור לרוב ברקע.

עוד עדות מדהימה היא במקרה הזה בWW II (אני חושב שלספילברג יש על זה סידרה ) שקבוצה של אמריקאים תקפו גרמניים ובאמצע הקרב הסתובבו מסיבים "צורות חלקות ממתכת מבריקה" שזזו בצורה מדהימה, הגרמנים חשבו שזה סודי של האמריקאים והאמריקאים חשבו להפך שני הצדדים דיווחו על האירוע לאחר המלחמה, נאמר גם שהיה ניסיון לירות בהם אבל הם לא ספגו שום נזק מהירי.

גם כל הסיפור של החללית שהתרסקה בUS לפני חמישים ומשהו שנה, הצבא השקיע כל כך הרבה כדי שאף אחד לא ידע מה קרה, כנראה שכן קרה שם משהו, הצבא אמר שזה כדור פורח שהתרסק...כדור פורח לא משאיר שברי מתכת (שנוקו ביד ע"י החילים) לאורך 800 מ"ר ואף אחד לא מאבטח מקרה כזה עם כוח צבאי שמספיק כדי לכבוש מדינה קטנה.

זה כל מה שיש לי להגיד.

אבל מצד שני...שצורות חיים אינטליגנטיות יבקרו פה? גם אם הם קימים הסיכוי הוא כל כך נמוך שאין סיבה להאמין לזה.

לא להאמין בקיום של צורות חיים חיצוניות זה טיפשי. מכאן נובע שלא להאמין בקיום צורות חיים אינטיליגנטיות חיצוניות זה גם טיפשי כי זה רק ענין של זמן עד שצורת חיים הופכת לאינטיליגנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כוכבים יש בגלקסיה האומללה שלנו? שנחשבת קטנה יחסית? מאות מיליונים? אולי מאות מיליארדים? נכון.

וכמה מערכות שמש יש? הופה... המספר קרס במאות אלפי אחוזים. בואו נלך יותר רחוק, כמה מערכות שמש שניתן לקיים על פניהם חיים? (לא ענקי גז, לא קרבה אדירה לשמש וכוכב ענק שיספק מגנט מטאורים)? ירדנו למספרים שאפשר לספור על האצבע, כיום לא גילינו אפילו אחד כזה אני חושב...

אז אפשר להגיד בכנות, שבני אדם על כדור הארץ זה דבר יחיד במינו, וגם מערכת השמש שלנו.

ייתכן, שאי שם בחלל, יתכנו חיים על בסיס פחמן, אבל לא סביר שהם ינועו במהירות מספקת כדי להגיע לפה בכלל :\

אתה סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר שיש מליוני גלקסיות עם מליארדי כוכבים. עכשיו איך לעזאזל אחנו אמורים לגלותאם יש כ"כ הרבה מקומות לחפש בהם.

ועוד משהו:היקום שלנו הוא בן כ (11,200,000,000) 11.2 ל(20,000,000,000) 20 מליארד שנה !! כדוה"א הוא "רק" בן (4,600,000,000) אז אנחנו "צעירים" יחסית ביקום. עד שהאדם התפתח לקח לו כמה מליוני שנים משהו כמו 5 אני אני לא טועה.

ההומו ספיין (שזה בעצם אנחנו) קיים רק כ40,000 שנה !!.

המדע והטכנולוגיה שלנו הגיחו לעולם רק ב 100 השנים האחרונות !!

עכשיו - מצב היפותטי, נניח שבמקום רחוק רחוק בקצה השני של הגלקסיה יש כוכב לכת שיש לו שמש, והוא לא קרוב מדי ולא רחוק מדי הכוכב הזה הוא בן 5 מליארד שנה (5,000,000,000) עכשיו, תגידו לי איזה יכולה להיות אצלהם (במידה והכל הלך כפי שהלך אצלנו) 400,000,000 (400 מליון) שנה הבדל. אתם אפילו לא יכולים לדמיין מה הם מסוגלים לעשות. לעומת רמת המוח שלנו היא כמו של מקקים..  ;)

טוב נניח שהם מםפותחים מאיתנו לא כמה מליונים או מליארדים אלא 100 אלף שנים (100,000) (לפני 100 אלף שנים האדם רק גילה את האש) עכשיו תשוו את זה אלינו..

אתם יודעים מה, לא נלך כ"כ רחוק - 10 אלף שנים (10,000). גזע שמפותח מאיתנו רק ב 10 אלף שנים ואני בטוח שהם ייחפשו חיים אחרים כמו שאנחנו מחפשים. כי בלי סקרנות הם הרי לא יוכלו להתפתח להיות גזע חכם. זה גם מה שדוחף אותנו לנסות - ולהבין ולדעת יותר.

זה מאוד לא חכם לדחות את האפשרות שאלא "מבקרים מכוכב\מימד\עולם" אחר (כי הרי המעט שאנחנו חושבים שיודעים על היקום מתברר כשגוי או לא מדוייק, לאחר כמה שנים).

זה יכול גם להתברר כתופעת טבע מסויימת שאין לנו מושג מהי (כמו הברקים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים אבל בעצם אנחנו לא)

האובייקטים שמעופפים בשמיים כן קיימים, אלו הם עבמ"ים (עצמים מעופפים בלתי מזוהים) יש מליוני אנשים בעולם אשר ראו ותיעדו. זה לא חכם לדחות את זה. כמובן שיש פרזיטים שמחפשים תשומת לב (כמו הדביל הזה מערוץ 10 מהתכנית הזאת שהראו שם צילומי עבמ"ים בארץ. הוא לקח חציל סטיק-לייטים ובלונים, העיף את זה וקרא לעצמו זייפ-עבמ"ים) ומזייפים ווידאו, אבל ישנם חמרים רבים אשר הינם אותנטיים והמון אנשים מהימנים ראו אותם, לכו תדעו אולי אתם תראו אותם בעצמכם.  :D (אני יודע שאני הייתי רוצה לראות)

עלינו להשאר עם ראש פתוח, להמשיך לנסות ולהבין, ללמוד וללמוד מטעויות. עלינו  לחקור את התופעה הזאת ותופעות רבות אחרות שאיננו מבינים, כי הרי אנחנו בני אדם  :) . ואם התפתחנו ככה עד עכשיו לכו תדעו מה ייקרה בעוד עוד 40,000 שנה... :)   

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I have a confession... I belive in Faeries.

ועדיין אני מתקשה להאמין שמישהו ממש ראה עב"ם... בשביל גזע כ"כ מפותח ו"סקפטי", יש לנו דמיון מאד מאד פורה ולא חסר אנשים שראו יותר מדי "תיקנים באפלה". לעומת זאת, כתבים עתיקים מתעדים שספק אנשים, ספק אלים באו לכדה"א לפני אלפי שנים ולקחו אנשים איתם. נשמע מטורף, אבל מי יודע, אולי זה נכון?

אוקיי, נראה מי ילד טוב של אמא וימצא לי הכי מהר ציטוטים או קטעים או e-book שלם ושמו "מכרבות האלים" או

"The Chariots of the Gods" (נדמא לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I have a confession... I belive in Faeries.

ועדיין אני מתקשה להאמין שמישהו ממש ראה עב"ם... בשביל גזע כ"כ מפותח ו"סקפטי", יש לנו דמיון מאד מאד פורה ולא חסר אנשים שראו יותר מדי "תיקנים באפלה". לעומת זאת, כתבים עתיקים מתעדים שספק אנשים, ספק אלים באו לכדה"א לפני אלפי שנים ולקחו אנשים איתם. נשמע מטורף, אבל מי יודע, אולי זה נכון?

אוקיי, נראה מי ילד טוב של אמא וימצא לי הכי מהר ציטוטים או קטעים או e-book שלם ושמו "מכרבות האלים" או

"The Chariots of the Gods" (נדמא לי).

בשנת 1994\5 אני לא זוכר בדיוק, היה ליקוי חמה איפשהו בארגנטינה (שוב אם אני לא טועה) אז בזמן הזה כל העיר ראתה וצילמה את זה מנקודות מבט שונות, אנשים פשוט עצרו ברחוב והסתכלו (בערוץ ההסטוריה אמרו שמכוניות עצרו וכו' כו', אז אני לא חושב שאפשר להטיל ספק בזה.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי הרבה דברים לא מוסברים בחיים שלי, אין דבר שיגרום לי להאמין שזה בדיוק מה שאתה חושב, אבל יש עדויות אחרות.

הסימנים המוזרים האלו על השדות ששמעתי עליהם וראיתי . כמובן שיש זיופים אבל הדברים האלו נראים לי freaky סוף-הדרך ועוד ששמעתי שבמקומות שבהם מצאו את הסימנים הללו בשדות, נותרו שיירים של חומר המזכיר מתכת אך בהרכבו המולקולרי הוא דומה יותר ל...סיליקון. אם כבר הייתי טעונת שיש עב"מים, אז הייתי מסתמכת על עדיות כאלו ולא על עין המצלמה או עד אנושי. אני מעדיפה ראיות מוצקות או עדויות מהעבר - בעולם העתיק, כשאנשים לא יכלו לטעון שזה מה היה עב"ם וחשבו שאלו אלילים, או אני יודעת מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...