בעיית גישה לרשת לאחר התקנת ווינדוס 10-לא מוצא networking hardware - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית גישה לרשת לאחר התקנת ווינדוס 10-לא מוצא networking hardware

DocHemulin

Recommended Posts

שלום לכולם, 

רכשתי מחשב חדש ללא . לאחר התקנת הווינדוס 10 הכל עובד למעט העדר הגישה לאינטרנט. 

לוח האם שלי הוא h110m-a. 

בחלון הnetwork and sharing center רשום : you are currently not connected to any network (ואין את האייקון המוכר הקטן של המחשבים שמסמל את הרשת ובדר"כ עליו אני לוחץ). 

אם אני מנסה בליצור ע"י לחיצה על הset up a new connection or network נפתחות 3 אפשרויות ובאפשרות 

הconnect to the - כאשר לוחץ מקבל את ההודעה did not detect any networking hardware. 

כשאני מסתכל בdevice manager תחת הehernet controller כתוב שהדרייברים לא מותקנים. אז ניסיתי להוריד את הדרייברים מהאתר של אסוס

ובמהלך ההתקנה (realtek ethernet controller driver) אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה:

The realtek network controller was not found. If deep sleep mode is enables please plug the cable. 

בביוס אני רואה שהIntel LAN הוא enabled. 

מה עלי לעשות?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס תחת הonboard deviced configuration כתוב בין האפשרויות Lan controller (ויש גם מתחתיו תת שורה של PXE option ROM). 

מהאתר מטה הורדתי והתקנתי בהצלחה את 2 האפשרויות של הchipset והmanagement engine (המעודכן). 

https://www.asus.com/support/Download/1/50/4/10/IEnEyLkdwpH6RRE4/45/

אבל זה לא עזר לי בהתקנת הLAN וקיבלתי את את אותן 2 הודעות שגיאה הנ"ל (בניסיון של הLAN ובניסיון של הדרייבר של לכרטיס רשת). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לנסות להתקין את הnetwork adapter באופן ידני אבל אני לא יודע איזה סוג לבחור מתוך הרשימה...איך אני אדע מה לבחור(אם זה בכלל יכול לעזור).

בסרטון מטה לדוג' הוא מתקים משהו שלא מופיע אצלי ולא ברור אם קשור אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבעיה הייתה שלא הייתי מודע לכך שצריך להתקין את הדיסק של לוח האם עם הדרייברים שהסתתר בתוך החוברת ומכיוון שלא התקנתי בעבר לבד הנחתי כי זה מותקן (אך מכיוון שקניתי בלי לא יכלו להתקין את הדרייברים).

הבעיה היא שכאשר מנסים להתקין בנפרד (ולא מהדיסק) יש בעיות כי כנראה שיש סדר של ההתקנה.

הניסיון של לנסות להתקין דרייברים לא קשורים עד ש"יפגע" עשה בעיות אח"כ והיה צריך להסיר את הדרייברים הלא קשורים (מזל שרק ניסיתי להתקין אחד-לא היה ריאלי מבחינת זמן לנסות אחד אחד-עניין של שעות רבות). 

האם יש איזה סוגיה בווינדוס 10 שבא מוצרים שהייתי רגיל שמותקנים אוטומטית (plug and play) כמו הדונגל wifi שלי (עבדתי עם ווינדוס XP) צריכים כעת התקנה של באופן פרטני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...