Sennheiser's Headphones - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sennheiser's Headphones

composite

Recommended Posts

Audio Technica ATH A700- 145$

אבל לדעתי כדאי להעלות קצת את התקציב ולקנות את ה Audio Technica ATH A900( "רק" 195$ -> 877 שקל)

כי זה כבר הראשונות בליין של אודיו טכניקה שנחשבות אודיופיליות, ו180 שקל (לדעתי) זה הבדל זניח כשמדובר בסכומים כאלה והשקעה לתווח ארוך...

אפילו איזה אחד בפורומים של head-Fi השווה אותן לסוני CD3000 (שעולות 400$) והוא אומר שהוא מרגיש שהa900 נותנות לו 80% מהסוני(שעולות פי שתיים).

שיקול שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי שאוזניות של סנהייסר צריכות מגבר כדי להשמע יותר טוב נכון?

זה ככה גם אם הAudio Technica ATH A900?

ובכלל אתם יכולים לתת לי דגם שהAudio Technica ATH A900 משתווה אליו של סנהייסר? רק כדי לדעת את הרמות בכלליות?

והאים Audio Technica ATH A900 זאת חברה יפנית? והמחירים ש47 (סלים) הראה אלה מחירים של USA או של הונג קונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצתי על הA900 כי הן אוזניות שלא צריך להיתעסק אין יותר מדי, ואפשר לחבר אותן לכל מקור והן ישמעו טוב; גם למיני דיסק.

כמובן, מגבר(מתאים) תמיד מוסיף לאיכות, אבל לA900 זה לא כזה קריטי כמו לסניהזרים מסדרת הHD.

לא יודע לאיזה אוזניות הA900 משתוות אל, מה שבטוח שהין איכותיות. כל אוזניה נישמעת אחרת ואי אפשר ממש להשוות.

אני מאמין שאם תלך על ה A900 אתה לא תיהיה מאוכזב...

המחירים שאני נתתי הם של Audiocubes.com /Audiocubes2.com (זה אותה חנות, רק שבאודיו קיובס 2 יש רק ציוד אודיופילי. וביניהים גם הA900).

וכן, אודיו טכניקה היא חברה יפנית, אבל עד כמה שידועה לי, רק ביפן(וכניראה גם בהונג-קונג וסין) מוכרים(זאת אומרת חוץ מאודיו קיובס- ארצות הברית) את האוזניות שלהם. בארצות הברית ואירופה מוכרים רק את המיקרופונים שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר ממש להשוות בין הסנהייזר לאודיו-טכניקה כי לכל חברה ולכל ליין של יש ייחודי לה, אבל לפי הדעה הרובחת הם שוות ברמת הדיוק לסאונד של ה595 של סנהייזר... וכמו שאחרים כבר ציינו פה, היתרון המשמעותי של הטכניקה שהם מאוד יעילות- הם בסה"כ 40אוהם ככה שמגבר הוא ממש לא צורך איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי ללכת על הaudio-technica ATH-A900.

אני מקווה שהם יגיעו עד החודש הבא אם הIPOD שאני גם קונה בהונג קונג.

עכשיו הA900 הם 40 אוהם, אז זה אומר שהם ההיו טובים לIPOD? כאילו הם יתנו לי הרבה שעות בטריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל"ט! בואנה אתה תהיה מצוייד- גם אייפוד וגם הטכניקה ;D הטכניקה יחסית לאוזניות "רגילות" יביאו לך הרבה פחות זמן בטריה, אבל! יחסית לאוזניות ברמה גבוהה הם מהיותר חסכניות שיש, שוב כמו שאמרתי הן יעילות מאוד והן רק 40אוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ;D

זה נראה לי תהיי המתנת יומולדת הכי טובה שקיבלתי. גם את האוזניות וגם וגם את המשלוח מJAB-TECH (שטויות למחשב ;)) שמגיע ב16 למאי (יומיים לפניי היומולדת 15 שלי)

אז עכשיו אני רק מחכה בקוצר רוח ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, למה אתה מחבר אותן לאייפוד ולא למחשב או למגבר?

תשכח מללכת איתן ברחוב, אם אתה רוצה לדמיין מה הגודל תיקח חבילה של 25 דיסקים (הערימות, בלי עטיפה) ושים על כך אוזן+מעל הראש. זה הגודל.

אז שוב אם אתהב רוצה משהו מעולה לאייפוד שיתן אחלה בידוד ואיכות לא רעה בכלל לרחוב, אז זה הSHURE E2C או אם אתה מעדיף לחסוך טיפה אז הסוני EX71 או אם אתה מעדיף לחסוך עוד טיפה אז הסנהנייסר MX500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, למה אתה מחבר אותן לאייפוד ולא למחשב או למגבר?

תשכח מללכת איתן ברחוב, אם אתה רוצה לדמיין מה הגודל תיקח חבילה של 25 דיסקים (הערימות, בלי עטיפה) ושים על כך אוזן+מעל הראש. זה הגודל.

אז שוב אם אתהב רוצה משהו מעולה לאייפוד שיתן אחלה בידוד ואיכות לא רעה בכלל לרחוב, אז זה הSHURE E2C או אם אתה מעדיף לחסוך טיפה אז הסוני EX71 או אם אתה מעדיף לחסוך עוד טיפה אז הסנהנייסר MX500.

אני לא הולך להשתמש אם הטכניקה בIPOD (לפחות לא מול אנשים ;)) האוזניות של הIPOD לא רעות בכלל. אני ישתמש בהם עד שאני ישיג משהו יותר טוב (שור או סנהייסר).

אוזניות אוזן אני לא אוהב אבל אני יקנה "רחוב" טובות בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לחבר את האוזניות לאייפוד, אז אולי כדאי לך לשקול נגן עם זמן בטריה קצת גדול יותר, עם הטכניקה אני יופתא אם תקבל יותר מ6 שעות...

הריאו קארמה יהוו תחליף טוב, וכמו כן גם הDELL DJ ןהזן אקסטרא. המגבר של האייריבר עלול שלא להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להשתמש אם הטכניקה בIPOD (לפחות לא מול אנשים ;)) האוזניות של הIPOD לא רעות בכלל. אני ישתמש בהם עד שאני ישיג משהו יותר טוב (שור או סנהייסר).

אוזניות אוזן אני לא אוהב אבל אני יקנה "רחוב" טובות בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי ללכת על הaudio-technica ATH-A900.

אני מקווה שהם יגיעו עד החודש הבא אם הIPOD שאני גם קונה בהונג קונג.

עכשיו הA900 הם 40 אוהם, אז זה אומר שהם ההיו טובים לIPOD? כאילו הם יתנו לי הרבה שעות בטריה?

זה מה שאני הסקתי...

ובכל מקרה, אני כדאי לך לשקות את האייריבר, חוץ מאולי "מראה" וחוזק המגבר (לא משמעותי!) האייריבר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני הסקתי...

ובכל מקרה, אני כדאי לך לשקות את האייריבר, חוץ מאולי "מראה" וחוזק המגבר (לא משמעותי!) האייריבר יותר טוב.

מה זה אומר חוץ מהמגבר? המגבר של הIRIVER הוא פחות חזק או פחות איכותי? וכמה זה משנה?

ואיך הניווט בIRIVER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבר קצת יותר חלש, לדעתי זה לא ממש משנה, אני לרוב לא מגיע בכלל לרמה הכי גבוה שלו.

המגבר לעומת זאת יותר איכותי, האייפוד מעט נוטה להגיע לתחום הגבוה והלדגיש אותו יותר על פני התדרים הנמוכים, האייריבר חזק לכל אורך הספקטרום.

לדעתי הניווט טוב מאד, עם אפשרות לנווט לפי קבצים או לפי ID3. קצת נופל מהאייפוד אך בכל זאת מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...