חלונות 10 באריזה קטנה: מיני מחשב עדכני של חברת Minix זמין במחיר משתלם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 10 באריזה קטנה: מיני מחשב עדכני של חברת Minix זמין במחיר משתלם

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לידיעת המזמינים. כדאי לשים לב !!! המחיר הוא לא נכון. המחיר נכון למכשיר עד המכס בשדה תעופה ושם יש עמיל מכס ומע"מ בעלות נוספת של כ 200 ש"ח. וזה לא היה רשום בשום מקום כולל האתר עצמו. זאת אומרת עלות המכשיר היא בעצם מעל 850 ש"ח. באתר הספק אין אפשרות לצורת משלוח אחרת. זה לשיקולכם כי אני כבר אכלתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי המשלוח שלך נתפס במכס , זה הסיכון שלוקחים כשמזמינים מחול.

אם הוא לא היה נתפס כמו ברוב הפעמים אז לא הייתה משלם שקל נוסף.

גם לא מבין למה לקחו ממך עמיל מכס , לפי מה שאני רואה באתר זה נשלח בדואר רגיל , כשזה מגיע לארץ מוספים מע"מ ומעבירים את זה לדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שזה קרה לך אבל זה ידוע כמעט לכל מי שמזמין מחול.

משלוח בדואר לרגיל - לרוב לא יעצר במכס ובמידה שכן תשלם את המע"מ + כל מס אחר המתחייב לפי החוק במידה וקיים (למשל מס קניה)

משלוח ב EMS ,DHL - יעצר במכס בוודאות. אתה תשלם את המס המתחייב בחוק + דמי טיפול + עמיל מכס + עמלת שקר כל שהוא. אתה עוד יצאת בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנשה אלישע - אתה טועה ומטעה..

מה פתאום.. איזה עמיל מכס.. מי אמר לך דבר כזה...  הוצאות כאלו יש * אך ורק * במידה ובוחרים משלוח באמצעות חברת שילוח כגון UPS / FEDEX / DHL.

במידה ועלות המוצר הינה מעל ל 75$ ובמידה ומזמינים במשלוח רגיל בדואר רשום ולא באמצעות שליח אקספרס משלמים אך ורק (ואני מדגיש - אך ורק) מע"מ בשיעור 17% מערך המוצר שנקנה.

וגם ה 17% מע"מ האלו נגבים אך ורק אם המשלוח שלך נדגם בבדיקה המדגמית שהמכס עושים לחבילות שמגיעות ארצה. (הם לא דוגמים חבילה-חבילה מאחר ובכל יום מגיעה כמות אדירה של חבילות ארצה, אז מה שהם עושים הוא בדיקה מדגמית של חלק קטן מהחבילות).

להלן סימוכין מאתר המכס: 

https://taxes.gov.il/customs/personalimport/pages/yebueshe_guide.aspx#GovXParagraphTitle7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...