שדרוג windows 98SE ל windows XP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג windows 98SE ל windows XP

bgs

Recommended Posts

אני דיי ותיק העולם הווינדוס (כבר 6 שנים) אבל מעולם לא יצא לי להתקין מערכת הפעלה.

יש ברשותי Windows 98SE בעברית (ממשק מלא וכו') ואני רוצה לשדרג אותה לאקס פי.

כשהכנסתי את הדיסק, ראיתי אפשרות להריץ את "בודק תאימות" של המחשב ורכיביו לאקס פי.

כעבור כמה דקות הוא הוציא לי דוח.

בדוח יש פירוט על כל מיני רכיבים שלא יעבדו, או שהוא חושד שלא יעבדו תחת אקס פי.

מדברים כמו דריוורים של מאיץ גרפי אני לא מודאג, כי אפשר להוריד מהאתר של Nvidia. (או שאני כן צריך להיות מודאג?)

מה שיותר הדאיג אותי הוא הדיווח תחת הכותרת "בקרי קול, וידאו ומשחק"

שם הוא כתב:

Avance AC'97 Audio for VIA ® Audio Controller

מה אני אמור לעשות בקשר לזה? האם יש דריוור שאני אוכל להוריד מהאינטרנט בשביל זה?

עוד 4 דברים שהדאיגו אותי הם:

1. תחת "התקני מערכת"

הוא רשם:

PnP Extension

מה אני אמור לעשות בקשר לזה? הביוס לא יעבוד כמו שצריך?

2. תחת "מדפסת" :

HP dekjet 840c

המדפסת לא תוכל לעבוד באקס פי?

3. תחת "מודם" :

Generic SoftK56 Fax Voice Speakerphone CARP

בנוסף לחיבור מהיר, יש לי מודם ישן. האם קיימים דריוורים בשבילו לאקס פי?

4. תחת "מתאמי תצוגה":

PowerVR KYRO 32MB/64MB

אותו כנ"ל

אשמח אם מישהו שיודע על מה הוא מדבר יוכל להשיב לי

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה שאני יכול להציע לך להיכנס לגוגל להתחיל לחפש אחרי שתימצא את הכל תוכל להתקין בלי פחד

אצלי גם בהתחלה לא עבד הסורק אבל תוך 2 דקות מצאתי דריוורים באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. מה שאקס פי מתכוון זה שגרסאות הדרייברים שדרכם החומרה שלך עובדת עכשיו לא יעבדו תחת אקס פי עם אותם כי

ל 98 ואקס פי יש לבות שונות, ולכן יש גם מנועים שעובדים רק תחת אקס פי או 98. אתה פשוט צריך לאקס פי וזהו. כמו שאתה לא מודאג ממנועים לכרטיס מסך כך גם לגבי שאר הדברים. יכול להיות שאקס פי יזהה תחומרה שלך ויתקין תרוב לבד.

ומה שלא יזהה אתה תצטרך ללכת לאתר בית של כל חומרה שהוא העיר לך עליה ולהוריד לאקס פי. ועושים את זה לפני שמשדרגים, אחרת פתאום יהיה לך מסך גדול ולא תוכל אפילו לראות איפה ללחוץ בשביל המשך או שלא תוכל להתחבר לאינטרנט ולהוריד מה שאתה צריך. אחרי שתשדרג ותתחיל להתקין מנועים הוא יכול להעיר לך על שהמנועים לא עברו בדיקת תאימות אצל WHQL

יענו מקרוסופט לא בדקה תמנועים ולא ערבה לתוצאות, כי יוצאים מנועים כל חודש כמעט, ויש אלפי מנועים מעשרות חברות. אצלי שום דבר לא בדוק ועובד בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהתכוונתי במיוחד לעניין של

PnP extension

לפי השם אני מסיק שזה קשור לביוס, ולפי האתר הבנתי שעדכון של ביוס יכול להיות מסוכן אם לא יודעים מה עושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

עברו חודשיים, ובנתיים הספקתי להתקין Win pro.

ההתקנים עובדים כמ שצריך, רק שישנה בעיה מרגיזה: בכל פעם שאני משתמש בפקודות העתק/הדבק, לקבצים, או גורר קובץ כדי לעשות לו קיצור דרך ו/או להדביק אותו, אני מקבל הודעת שגיאה, "אקספלורר נתקל בבעיה ועליו להיסגר...". כשאני לוחץ על סגור, הכל נעלם, והרקע נשאר. אחרי כמה שניות, הכל חוזר, כולל תוכניות שעבדו ברקע, וחלונות שהיו פתוחים, מלבד של תיקיות.

האם ייתכן שזו באמת בעיית ביוס? (כמו שציינתי הודעה הראשונה)

עד כמה חמורה הבעיה?

אם לא הביוס, מה זה עוד יכול להיות?

( המחשב נקי מוירוסים לפי הנורטון, אני מריץ אד אוור, וגם ספי בוט באופן קבוע, ומשתמש בפיירוול של זון אלארם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

דבר ראשון, האקספלורר נתקל בהרבה בעיות ;D

לגבי הבעיה שלך, יכול להיות נדפקו לך קבצים לאחר ההתקנה, אני מצטער שאני לא מועיל אבל אם זהרק ב COPY PASTE של קבצים, תנסה להתקין מחדש, אגב אני מניח שגרירה עובדת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...