נמחקה לי תיקיה חשובה! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמחקה לי תיקיה חשובה!

matani122

Recommended Posts

ציטוט של see the magic

אם הינך רואה את התקיה המוסתרת וגם קבצים מוסתרים זה אומר שאתה בכיוון הנכון.

היה וראית את הקבצים, מה שישאר לכך זה לשנות את ההגדרות קובץ ובכך תציג אותם תמידית

אין צורך ברשמיות דבר ברור.

מה לעשות כדי לשחזר את כל השירים שהיו לי שם!? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פי סי אדמין

אבל ביצעת את הסריקה של ה ,chkdsk עד הסוף ? ראית שעברו 5 שלבים מתוך 5 ?

לא ראיתי בדיוק מה הוא עשה אבל עשיתי ריסטרט ואז היה מסך שחור כזה והוא התחיל להריץ בדיקות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פי סי אדמין

אז אתה כנראה צריך תוכנה לשחזור קבצים..

ניסיתי להשתמש ב Pandora היא לא משהו מצאה איזה 3 שירים מתוך 500.

יש תוכנה שיכולה לשחזר תיקיה שלמה? 

תמליץ לי על משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבצים מחוקים, במיוחד בתוך תיקיות שנעלמו, הם עניין מאוד רגיש לשיחזור.

קודם כל מאוד משנה באיזה כונן זה קרה, כי כל פעילות בכונן אחרי האירוע היא כמו ערבוב חול במילקשייק.

אתה יכול לסנן גרעיני פופקורן ממילקשייק, אבל חול יקשה עד בלתי אפשרי לשחזר את המילקשייק למצבו המקורי.

אם התמזל לך ליפול על אירוע בכונן שאינו פעיל מבחינת כתיבות, יש לך חלון מצומצם לפעול כדי להשיג שחזור טוב.

כדי לא לפספס את החלון כדאי מאוד לגבות את כל הכונן עם תוכנה שיודעת ליצור העתק בינארי, המתעלם ממערכת הקבצים שעליו ומעתיק את כל האפסים והאחדים בכונן.

ואז לנסות לשחזר משם, כשיש לך את האפשרות לחזור לנקודת ההתחלה ולנסות שוב עם תוכנה/פעולה אחרת.

זה יהיה המצב האידיאלי להתחיל ממנו.

גם במצב לא אידיאלי, ואפילו במצב קטסטרופלי, אם מדובר בהרבה קבצים קטנים אז הסיכוי לשחזר חלק מהם למרות פעילות בכונן גודל משמעותית.

אם הבנתי נכון מדובר בשירים?

כך שאתה אפילו לא צריך את הקבצים עצמם, רק את השמות שלהם, כי אפשר למצוא ולהוריד אותם שוב.

נסה להתמקד בזה.

בכמה קבצים מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פי סי אדמין

Ontrack.EasyRecovery.Enterprise.v11

אל תבקש ממני את התוכנה ..

התוכנה הזו תוכל לשחזר לי את התיקיה עם השירים שנעלמו לי? 

ציטוט של Art Tatum

קבצים מחוקים, במיוחד בתוך תיקיות שנעלמו, הם עניין מאוד רגיש לשיחזור.

קודם כל מאוד משנה באיזה כונן זה קרה, כי כל פעילות בכונן אחרי האירוע היא כמו ערבוב חול במילקשייק.

אתה יכול לסנן גרעיני פופקורן ממילקשייק, אבל חול יקשה עד בלתי אפשרי לשחזר את המילקשייק למצבו המקורי.

אם התמזל לך ליפול על אירוע בכונן שאינו פעיל מבחינת כתיבות, יש לך חלון מצומצם לפעול כדי להשיג שחזור טוב.

כדי לא לפספס את החלון כדאי מאוד לגבות את כל הכונן עם תוכנה שיודעת ליצור העתק בינארי, המתעלם ממערכת הקבצים שעליו ומעתיק את כל האפסים והאחדים בכונן.

ואז לנסות לשחזר משם, כשיש לך את האפשרות לחזור לנקודת ההתחלה ולנסות שוב עם תוכנה/פעולה אחרת.

זה יהיה המצב האידיאלי להתחיל ממנו.

גם במצב לא אידיאלי, ואפילו במצב קטסטרופלי, אם מדובר בהרבה קבצים קטנים אז הסיכוי לשחזר חלק מהם למרות פעילות בכונן גודל משמעותית.

אם הבנתי נכון מדובר בשירים?

כך שאתה אפילו לא צריך את הקבצים עצמם, רק את השמות שלהם, כי אפשר למצוא ולהוריד אותם שוב.

נסה להתמקד בזה.

בכמה קבצים מדובר?

מדובר בערך ב 150 שירים.

כונן C.

ציטוט של zelig192

recuva ניסית?

ניסיתי היא מצאה לי מס' קטן של קבצים בודדים ושינתה להם גם את השם על הדרך, תוכנה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של matani122

התוכנה הזו תוכל לשחזר לי את התיקיה עם השירים שנעלמו לי? 

לא מדויק, התוכנה סורקת את כל הדיסק הקשיח, מראה לך את כל הקבצים שהיו לך על המחשב מאז שקנית אותו, 

אתה עושה סינון ל , אולי מצליח לראות גם תאריך וגודל, לא יותר מזה,  בוחר לשחזר בלי לדעת מה אתה משחזר, 

ואז יש לך תיקיה שקוראים לה , יש בפנים המון שירים , כל השמות של הקבצים הופכים להיות מספר סידורי,

בקיצור כבר עדיף להוריד שוב את השירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פי סי אדמין

לא מדויק, התוכנה סורקת את כל הדיסק הקשיח, מראה לך את כל הקבצים שהיו לך על המחשב מאז שקנית אותו, 

אתה עושה סינון ל MP3, אולי מצליח לראות גם תאריך וגודל, לא יותר מזה,  בוחר לשחזר בלי לדעת מה אתה משחזר, 

ואז יש לך תיקיה שקוראים לה MP3, יש בפנים המון שירים , כל השמות של הקבצים הופכים להיות מספר סידורי,

בקיצור כבר עדיף להוריד שוב את השירים.

נשמע מאוד טוב חוץ מהקטע שזה הופל את השירים למספר סידורי כמו בתוכנה PANDORA

כל השירים הפכו למספרים 87991235.
וזה מצא לי רק 5 שירים.

באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של matani122

התוכנה סורקת את כל הדיסק הקשיח, מראה לך את כל הקבצים שהיו לך על המחשב מאז שקנית אותו, 

לא היה ולא נברא.

ניתן לשחזר רק קבצים שלא נכתבו  במקומם קבצים אחרים. ומקום פנוי מנוצל כמעט תמיד.

שיחזור מערכת בוודאי פוגע בשיחזור ובכל מקרה משחזר רק קבצי מערכת ולא יותר מזה. ותיקיות שירים אינם קבצי מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד, אבל סביר שאחרי הזמן שעבר יחד עם העובדה שהקבצים נמצאים על כונן המערכת וניסיונות השיחזור שכבר ביצעת, אין כבר מה להציל.

בעתיד, השתדל לשמור את הקבצים החשובים לך במקום יותר מסודר ולגבות באופן סדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...