שדרוג מחשב נייד בזמן קניה - האם פוגע באחריות? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב נייד בזמן קניה - האם פוגע באחריות?

BedB0y

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מחשב חדש של שמגיע HD מכני.

יש אופציית שדרוג ל-SDD. התקשרתי לחנות לשאול אם המחשב ה"משודרג" מגיע כך מהיצרן או שעושים את זה במעבדה והאם זה פוגע באחריות. הבחור הנחמד ענה לי שעושים את זה במעבדה וזה לא פוגע באחריות.

נשמע לי מוזר מצד אחד. מלבד זה שכביכול "התעסקו עם המחשב" שזה משהו שמעבדות שנותנות אחריות לא אוהבות, זה אומר שמעבדת תיתן אחריות גם ל-HD של החנות?

מצד שני, ראיתי את אופציית השדרוג הזו בהרבה חנויות.

למישהו יש נסיון עם קניה כזאת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה מדוייק

כשאחותי רצתה לשדרג הרד דיסק במחשב הנייד שלה (מחשב של ASUS), אמרו לה שאין בעיה שהיא תקנה את הSSD, אבל את ההרכבה יצטרכו לבצע בחנות / מעבדה של כדי שזה לא יפגע באחריות (וזה גם עולה, נראה לי קצת פחות מ200 שקל)

שדרוג ממה שהבנתי אין בעיה לעשות לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך @ag43

אבל זה מאד תלוי אם יש מדבקה בחלק שבוא נמצא ההרדיסק, שהורדה שלה מבטלת את האחריות.

הנה לדוגמא במאקבוקים זה אמור לבטל את האחריות

https://www.quora.com/Will-swapping-the-SSD-on-my-mid-2015-MacBook-void-the-warranty

החשש זה לא שתהרוס משהו (כי רוב הסיכויים שאם אתה יודע מה אתה עושה או עוקב כמו שצריך אחרי מדריכים/סירטוני יו טיוב)

אלא שהחברה תתנער מתקלות לא רלוונטיות במחשב בגלל החלפת (ורואים את זה כאן בפורום בכל מיני שירשורי חנויות מחשבים ונותני אחריות שונים)

ומה שאני אומר זה מה שהנותני אחריות של אמרו לאחותי בטלפון, אם אומרים לך משהו אחר תקליט את השיחה ואתה מסודר.

כמובן שבמקרה של פותח השרשור הכוונה זה לברר את העניין עם DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...