ממוצע לשנה ראשונה בהנדסה - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממוצע לשנה ראשונה בהנדסה

HeDesXs

Recommended Posts

אני לומד הנדסת מכונות שנה א, וכרגע הממוצע שלי הוא בסביבות ה67.

הממוצע נמוך בגלל 2 קורסים שבהם נכשלתי ואשלים אותם שנה הבאה.

כרגע באונ' אני נמצע על תנאי בגלל 2 הקורסים האלה, שבמידה ואעבור אותם (ובמקרה הגרוע אקבל 60 בשניהם) אז הממוצע שלי יעלה לכיוון 73+.

יש לי הזמנות לשפר קורס אחד שבו קיבלתי 60 וזה יכול לעלות לי את הממוצע בעוד נקודה, אך במידה ואכשל אני יכול להידפק ולעוף מאוניברסיטה (וגם אם לא, זה עוד כסף לשלם על קורסים חוזרים).

אשמח לעצות מחברי הפורום עד כמה להילחם על הממוצע כאשר אני נמצא על תנאי, ובמיוחד שאני רוצה לחפש עבודה בתחום בתחילת/אמצע השנה השלישית (במידה ואשרוד)

עשיתי חשבון והגעתי לזה שבמידה והכל ילך חלק בשנה השניה (שאני מתכנן להוריד קצת קורסים) אני אוכל להגיע לממוצע 76~ בסוף השנה. 

אז שוב, כדי לנסות לשפר על כל 60 שאקבל ולהיות בסכנת גירוש, או להתמקד יותר בלעבור את התואר ופחות בממוצע כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל רוב הסטודנטים הממוצע עולה עם השנים. הכרתי לא מעט שהתחילו עם ממוצע של ~70 וסיימו עם 80+. זה נורמלי והגיוני, שכן לוקח זמן להתרגל למסגרת לימודים אקדמית (ששום מסגרת לימודית אחרת לא דומה לה) ולהבין איך להצליח במבחנים.

אם אתה על תנאי, אל תיקח סיכונים. אחרי השנה הראשונה, במידה ויש לך אפשרות, תשפר את הקורסים של ה-60-70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאני רוצה לעבוד בשנה השלישית (ולהאריך את התואר)

השאלה אם זה יהיה ריאלי עם ממוצע של 75~. אני שומע סיפורים על אנשים שסיימו את התואר ולא מסתכלים עליהם כי אין להם ניסיון, דבר שאני מנסה להמנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תדאג שיהיה לך ממוצע 80+ בסיום התואר. אבל אין צורך לקרוע את עצמך בשביל ה90+.

לגביי תקין אקדמאית... אתה צריך לשאוף ל80+ בכל מקרה.

אצלי גם היו צייונים לא טובים בשנה הראשונה(ונראה לי שגם הייתי לא תקין אקדמאית). אחריי זה הצייונים כל הזמן עלו, עד שהם התחילו שוב לרדת כי כבר זרקתי ז*ן. חחח

סיימתי עם ממוצע מעל 80.

בכלל לי הצייונים לא היו מי יודע מה חשובים, פשוט שנאתי מבחנים ולא עשיתי כמעט שום מועד ב. אבל עדיין חשוב לדעתי שיהיה לך לפחות 80+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...