יש גביע!!!!!!!!!!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש גביע!!!!!!!!!!!!

MoRtZkInG

Recommended Posts

מה קשור נו מה?! אתה מבין שזה לא הישג ולא נעליים כי זה גביע זוטר? אולי 2 קבוצות בכל המפעל הזה יכולות לייצג את עצמן בכבוד ביורוליג...

עריכה: אני מתכוון מבחינת זה שהתבססתם יותר על זרים.

גם אם תרצה וגם אם לא, בלי שלושת הזרים שלכם, שהם יותר מחצי מהקבוצה, לא הייתם עושים את זה, אז שום דבר אצלכם לא מעצים שום הישג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא מייצג את ירושליים אז אל תפנה אלי בתור "אתם"

בכל אופן אני אסביר לך לאט בשביל שתבין : שלושת הזרים אינם יותר מחצי קבוצה, מקסימום יותר מחצי חמישיה. "הישג" לא נמדד באופן אובייקטיבי אלא בהשוואה ליכולת הקבוצה. הפועל ירוושליים נופלת בהרבה מת"א בכל הנוגע לרמה, אבל זה לחלוטין לא מפלי בהתחשב בפער בתקציב של שתי הקבוצות. לכן ירושליים, שהצליחה לקחת גביע מידיים של קבוצה חזקה ממנה בהרבה, במשחק די מדהים, הצליחה לקבוע הישג שגדול פי כמה ממשחק מסריח של מכבי מול קבוצה נחותה, ועליה לפיינל פור רק בזכות פוקס של החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור נו מה?! אתה מבין שזה לא הישג ולא נעליים כי זה גביע זוטר? אולי 2 קבוצות בכל המפעל הזה יכולות לייצג את עצמן בכבוד ביורוליג...

זה לא ממש מדוייק...

זה יותר כמו UEFA Cup ככה שזה די מכובד (מאוד)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש מדוייק...

זה יותר כמו UEFA Cup ככה שזה די מכובד (מאוד)...

יש נקודה בממרה שהגביע לא שווה ליורו קאפ,אבל זאת נוכל לראות בשנה הבאה כשירושלים יגיעו ליורו...

ולגבי ההישג,לא הפחתתי מערכו

אני מאוד שמח על הזכייה,למרות היותו צהוב שרוף בכדורסל,פשוט ציינתי עובדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכות להפועל, שפר אתה ענק.

ואני מבקש לא להכניס את הקבוצה שהרסה את הכדורסל הישראלי לכאן, ואלו שרוצים בכל זאת להכניס את זה לפה, שיספרו עד 25 (בדרבי) וירגעו, ויפה שעה אחת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...