פריצת Galaxy S6 Edge Plus ומציאת רום טוב - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריצת Galaxy S6 Edge Plus ומציאת רום טוב

Motix

Recommended Posts

היי.

כבר כמה חודשים שאני מנסה לפרוץ את המכשיר ולא מצליח. מסדר הכל כמו שצריך והאודין לא עובר....

הפסקתי בגלל חשש שאני אגרום לבריק.

ניסיתי מדריכים מיוטיוב וגם xda.

אשמח אם תדריכו אותי איך לעשות את זה...

האם כל מעבדת פורצת מכשירים? אולי עדיף שאשלם וזהו.. 

בנוסף אני מחפש רום יציב, קל, גרסת אנדרואיד 6.0 ומעלה, בלי אנימציות מיותרות, שייתמוך בכל התוספות BusyBox (נראה לי שקוראים לזה ככה), שאוכל לשנות כמעט כל הגדרה ולהתקין הרבה תוכנות שתומכות ברוט.

אשמח לעזרה.

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

כבר כמה חודשים שאני מנסה לפרוץ את המכשיר ולא מצליח. מסדר הכל כמו שצריך והאודין לא עובר....

הפסקתי בגלל חשש שאני אגרום לבריק.

ניסיתי מדריכים מיוטיוב וגם xda.

אשמח אם תדריכו אותי איך לעשות את זה...

האם כל מעבדת פורצת מכשירים? אולי עדיף שאשלם וזהו.. 

בנוסף אני מחפש רום יציב, קל, גרסת אנדרואיד 6.0 ומעלה, בלי אנימציות מיותרות, שייתמוך בכל התוספות BusyBox (נראה לי שקוראים לזה ככה), שאוכל לשנות כמעט כל הגדרה ולהתקין הרבה תוכנות שתומכות ברוט.

אשמח לעזרה.

תודה...

בניחוש מהיר ברגע שאתה מסיים לצרוב מהאודין אז על המסך של הפלאפון מוצגת לך התראת בטיחות שלא נותנת לך לצרוב?

אם כן זה קשור לאבטחה של סמסונג... הרי יש לך במכשיר שברגע שמישהו מנסה לעשות. Reset factory מהריקוברי ברגע שהמכשיר ידלק הוא לא יוכל להשתמש בו עד שתכניס את הפרטים של הסמסונג account שלך.... זה נועד לאבטחה למקרה שגונבים פלאפון בשביל שהוא יהיה נעול ולא יוכלו להשתמש בו.... אם אתה רוצה לוותר על זה אתה יכול ללכת להגדרות האבטחה במכשיר (אם אני לא טועה זה נמצא שם...) ולכבות את הפיצ'ר הזה ואז אתה יכול לצרוב מה שאתה רוצה על המכשיר.... (כמובן שלצרוב בזהירות לקבצים שמתאימים לדגם שלך ספציפית)

לגבי רום נראלי שעדיף לך להישאר ברום סטוק של ולא להחליף....

הרומים מקוסטמים אתה רק תפסיד פיצ'רים שונים שסמסונג מציעים ואתה "תהנה" מזמני הדלקה קצת יותר איטיים (למד את ההבדל בין odex ל deodexed)...

לכן אם אתה רוצה להחליף רום בשביל להיפטר מהאפליקציות זבל שסמסונג מוסיפים למכשיר עדיף לך כבר לצרוב רום מקוסטם של שמישהו ערך...

עריכה: תאמת במחשבה שניה למכשיר חזק כמו שלך זה לא כזה נורא אותה יכול להחליף בכיף.... אבל רק שתדע שברומים "נקיים" של פשוט תפסיד פיצ'רים שסמסונג מציעים... (אין לי דוגמאות עכשיו כי אין לי את אחד מהמכשירים האחרונים של אבל חברים שלי ניסו ו בגלל שהיה חסר להם כמה דברים הם חזרו למקורי...)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...