מפרט לגיימר ב-4500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימר ב-4500 ש"ח

shalbik

Recommended Posts

הבחור מתלבט בין שעולים בסביבות האלף ש"ח ואתה ממליץ לו על מחשב זבל עם מארז שלא שווה 200 ש"ח? ::)

בכלל הוא לא ציין שהוא צריך וכונן אופטי! מספיק סתם לקשר ל-P1000! >:(

חוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את זה:

http://www.pc100.co.il/Product.asp?Pid=PKG005&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=1

עולה בערך 5,000 ש"ח. אם תוריד את המעבד ל-2.8Ghz תגיע לאיזור של ה-4,500 ש"ח פלוס מינוס כמו שביקשת.

ככה יהיה לך אחלה מחשב מצד אחד למשחקים ומצד שני טוב גם לדברים אחרים. יש בו דיסק 120GB וכונן עם צורב כך שהוא גם מתאים לסרטים ומולטימדייה.

כל מה שרן (ביודום) אמר + העובדה שכאן מדובר ב 9600 ולא 9800 כמו שהוא ביקש + התמונה שמבהירה

למה לא קונים מחשבים דרך מכרזים באינטרנט (רמז: Life is like a box of chocolate)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביודום נראה לי היחיד שבאמת הבין מה ביקשתי בהתחלה, דיברתי רק את המפרט שציינתי בלי הראדיסק שמן הסתם יש לי(WD1200JB) ובלי מקלדת וחארטות שמוכרים בחבילות.

ואני רוצה מארז שיהיה גג ב1000 ש"ח ויעמוד בתנאי עם מאווררים גם בקיץ ושלא ימיס לי את הכרטיסים בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאתה ...... קח את המארז החייזרי של חברת a-top מארז מצויין..... מגיע עם מאוורר 12 מאחורה ומאורר 80 מקדימה ועוד אחד להארד דיסק.....

המאז מצויין לפי דעתי (עשוי מאלומיניום)...... והוא גם לא כול כך יקר..... בסביבות ה-800 ש"ח אם אני לא טועה...(כנס לאתר של הדובים)

נ.ב. : אחד פה המליץ לי עליו לפני איזה שבועיים ככה..... קניתי ואני לא מתחרט לרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף שבתוך ה1000 ש"ח האלה צריך לבוא גם ספק חזק של משו כמו 430 וואט רצוי של חברה טובה, בגלל זה האנטק נראה לי טוב כי הוא גדול...מלא מקום וזרימת אוויר טובה והוא בא עם 5 מאווררים שזה בכלל....ועם בדלת להגדיל את החור בדלת למאוורר 120.. ובגלל שהוא בא עם ספק חזק נורא של אנטק אז זה נראה לי אחלה קומבינה ב930 שקל...

מישו חושב אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך, לדעתי האנטק הוא בזבוז, והוא אפילו לא מאלומיניום..

הצ'יפטק אלומיניום עם ספק 420W של TT יותר משתלם וזול, ובעל מראה דומה.

הצ'יפטק לא קטן כזה? איפה יהיה לו מקום למאווררי 120?

חשבתי קצת בכיוון של TT XaserIII Skull אצל הדובים ב700 שקל... השאלה אם הוא שווה ואפשר להכניס בו קרור טוב...

אם מישו יכול לפרסם תגובה על כמות המאווררים שיש לו ואיפה כי אין לי כוח לחרוש באתרים עכשיו...ובלי קשר גם מה אתם אומרים על המארז הזה....תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הצ'יפטק AH-01SL והוא נראה לי דיי משתלם עם הספק 420 של ת'רמל. רק שמפריע לי שיש רק מקום ל3 כונני סידי, אבל אפשר להתגבר על זה.

ויש לי שאלה, שווה לשקיע בהארדקנו 9 עם שליטה עם 4 מאווררים וטמפ' באחד ממקומות הסידי? ואם זה שווה אז אם למישהו יש מושג אם יש להארדקנו הזה בקלייט (או תאורה בקיצר)?

או אם למישהו יש הצעה יותר טובה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה תעשה , תיקח מארז SuperTalent Aluminium Tower בסביבות ה570שקל ,שבא כבר עם 5 מאוררים +חלון + מאורר לדים כחול בחלון , ואתה יכול לבחור את הצבע של המארז , עם המארז תיקח ספק 360W של TT , ובכסף שנשאר אתה יכול לקנות את ההארדקנו 12 המדהים... , לדעתי בחירה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...