שירות SAFE NET של בזק קופץ לי כל הזמן בזמן שאני לא ביקשתי את זה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות SAFE NET של בזק קופץ לי כל הזמן בזמן שאני לא ביקשתי את זה

oxn35131

Recommended Posts

אני בחיים לא נרשמתי לשטות הזאת 

ועכשיו בימים האחרונים קופצת לי הודעה בכל מיני אתרים שאומרת שהגישה לאתר נחסם כי יש שם רוגלות עכברושים ציפמאנקס ובולשיט נוסף

אני משוכנע שמה שקורה פה זה שבזק דוחפים את השירות וגובים על זה תשלום ובונים על זה שאנשים לא ישימו לב ויצטרכו ממש להתקשר ולבטל את השירות וגם ככה הם יגבו את הכסף על התקופה שהמשתמש לא היה מודע שכפו עליו את השטות הזאת 

לעוד מישהו זה קרה?

פעם להתערב בהרגלי הגלישה את המשתמש היה משהו שרצו להתצניע ולא להביא לידיעת המשתמש שיש גוף מאחוריו שממש רואה הכל היום כבר אומרים לך ישר לפרצוף אנחנו יודעים בדיוק באיזה אתרים אתה גולש מסתכלים על כל קליק שאתה עושה 

אגב מבירור עם בני הבית בוצעה שיחה מבזק בינלאומי לפני שבוע שבועיים שבה הציעו את השירות וסירבנו להרשם 

אבל נראה שההצעה היא כזאת שאי אפשר לסרב לה 

awfwf32222.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oxn35131

אני בחיים לא נרשמתי לשטות הזאת 

ועכשיו בימים האחרונים קופצת לי הודעה בכל מיני אתרים שאומרת שהגישה לאתר נחסם כי יש שם רוגלות עכברושים ציפמאנקס ובולשיט נוסף

אני משוכנע שמה שקורה פה זה שבזק דוחפים את השירות וגובים על זה תשלום ובונים על זה שאנשים לא ישימו לב ויצטרכו ממש להתקשר ולבטל את השירות וגם ככה הם יגבו את הכסף על התקופה שהמשתמש לא היה מודע שכפו עליו את השטות הזאת 

לעוד מישהו זה קרה?

פעם להתערב בהרגלי הגלישה את המשתמש היה משהו שרצו להתצניע ולא להביא לידיעת המשתמש שיש גוף מאחוריו שממש רואה הכל היום כבר אומרים לך ישר לפרצוף אנחנו יודעים בדיוק באיזה אתרים אתה גולש מסתכלים על כל קליק שאתה עושה 

אגב מבירור עם בני הבית בוצעה שיחה מבזק בינלאומי לפני שבוע שבועיים שבה הציעו את השירות וסירבנו להרשם 

אבל נראה שההצעה היא כזאת שאי אפשר לסרב לה 

awfwf32222.jpg

היי,

נשמח לבדוק את הנושא ישירות מולך.

לשם כך, מוזמן לשלוח פרטי התקשרות במייל ל: online@bezeqint.net

בברכה,

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נדחף ב"חבילות" שהשירות לקוחות עושים (בד"כ דוחפים גם תמיכת PREMIUM ב 10 שקלים) כבאנדל בתוך החבילה כי אף אחד לא קונה את זה פרטנית.

תבקש לבטל, ושיוזילו לך את המנוי מהשטויות האלה, מניסיון זה סתם מאט את הגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...