המלצה לבעלי חשבון Origin - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לבעלי חשבון Origin

Guy950

Recommended Posts

בתחילת ינואר, השנה, החשבון אוריג'ין שלי נפרץ ואיבדתי כל גישה אליו. כשניסיתי להשיג את החשבון חזרה, וללא הצלחה, התגלה לי שהייתה הדלפה ענקית של פרטי חשבון וEA רק ניסו לכסות את התחת של עצמם ולא

הודיעו על כך שום דבר. באותה התקופה רדיט היה עמוס בגולשים שלפתע איבדו גישה לחשבון שלהם, בדיוק כמוני!

אז קיצר, מכירים את זה שאתם רוצים לשנות חבילה בהוט\יס ומורחים אותכם שעות בטלפון עד שאתם מתייאשים, מנתקים את הטלפון והולכים לבכות בפינה עם דלי גלידה?

אז בדיוק ככה עם EA.

מסיבה לא ברורה EA מספקים שירות לחשבונות פרוצים רק דרך הטלפון, בעוד ששירותים אחרים זוכים לתמיכה מקוונת באמצעות אימייל או צ'אט, השירות לחשבונות פרוצים הוא רק באמצעות הטלפון.

והנה העוקץ - אתם צריכים להתקשר לאנגליה (עם קידומת +44) על חשבונכם וכל דקה עולה *לכם* כסף.

הנה עוד בעיה - אני לקוי שמיעה. אני לא מתקשר בטלפון, קשה לי ואני לא הולך להתנצל בפני אף אחד שאני לא מסוגל לדבר בטלפון. פור גאד סייק אנחנו חיים בעידן שתינוקות נולדים עם ביד - למה לכל הרוחות אין תמיכה מקוונת נורמלית?

בהתחלה שלחתי אימיילים וכתבתי בכרטיסים באתר שאני לקוי שמיעה ושאני מבקש שימצאו עבורי פתרון אחר כיוון שאני לא יכול לתקשר בטלפון, זה לא עזר.

אז הלכתי לשירותים אחרים של EA ובסוף הגעתי לתמיכה בצ'אט, ומה הנציג אומר לי? או שאני אשתמש באדם שומע שיתקשר אליהם, או שאני אתמודד עם העניין. ככה או ככה הוא לא הולך לעזור לי.

תאמינו לי, בחיים לא הרגשתי חסר אונים ככה. למה אדם בגילי צריך לבקש מאדם אחר שיעשה בשבילי את העבודה? מה אני ילד?

בסוף הגעתי לתחילת יוני, ונמאס לי. פשוט נמאס לי. לכן החלטתי להספים את EA, ומה עשיתי? לקחתי כל אימייל שמצאתי באתר שלהם (אימייל של תמיכה טכנית, אימייל של משקיעי מניות, אימייל של הגשת מועמדות לעבודה, ועוד שניים שאני לא זוכר מה המטרה שלהם) והספמתי את כולם שוב ושוב עד שפתאום - קסם! אמרו לי לפנות לצ'אט אונליין של שירות אחר, ופוף אחרי שעה של שיחה החשבון חזר אליי!

חצי שנה לקח להם לתת לי שירות!

לכן, כמה דברים שאני רוצה שאתם תלמדו מכל הסיפור הזה:

1. תשנו את הסיסמה שלכם, אם לא שיניתם את הסיסמה בשנה האחרונה אז יש סיכוי שהפרטים שלכם הודלפו.
  2. תפעילו שכבות הגנה נוספות. מאז התקרית הפעלתי שכבות הגנה נוספות בסטים, ג'ימייל ועוד שירותים שונים. הכוונה היא שאתם מקבלים קוד בהודעת SMS שאתם צריכים להזין בשביל לבצע שינוי כלשהו בחשבון.
  3. אל תקנו משחקים בEA, שימותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ גם לי פרצו לא מזמן.

החשבון שוחזר יחסית בקלות (לאחר שהבנתי איך ליצור קשר עימם).

לא כועס עליהם כמו שאני כועס על הפורץ.. עושה רושם שהם כן משתדלים בכל הנוגע לאבטחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

^ גם לי פרצו לא מזמן.

החשבון שוחזר יחסית בקלות (לאחר שהבנתי איך ליצור קשר עימם).

לא כועס עליהם כמו שאני כועס על הפורץ.. עושה רושם שהם כן משתדלים בכל הנוגע לאבטחה.

לי אין ברירה לכעוס עליהם, הם מרחו אותי יפה יפה.

ניסיתי בהמון דרכים לתקשר איתם ופשוט לא הלך לי, אני מניח שזה גם פשוט ביש מזל...

ציטוט של אביב גפן

לא סתם EA נבחרו שנתיים רצופות כחברה הכי גרוע באמריקה.

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/04/09/ea-voted-worst-company-in-america-again/#7a19b123816d

@Guy950 תודה על הפוסט, גם אני שיניתי את הסיסמא :)

משום מה הקישור תקוע לי על הציטוט היומי ואני לא מצליח להיכנס לכתבה עצמה.

אבל כן, ידוע שהם קיבלו את התואר ה'נחשק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם טיפ,

אם תקנו מנוי ל Star Wars: The Old Republic , יש שם אופציה להכניס Security Key שמסתנכרן מאפליקציה באנדרואיד.

המעניין הוא שהחשבון באתר של SWTOR זה אותו חשבון שיש לכם ב אז בתכל'ס זה לשני השירותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני די בטוח שאפשר להגדיר את זה ישירות מהחשבון ב . אם אני זוכר ככה עשיתי את זה.

שימו לב שאם מגדירים את המפתח ב authentication תזהרו לאבד את הטלפון או המפתחות גיבוי אחרת תאבדו גישה לחלוטין. Ga מוגדר במכשיר אחד בלבד ולא מסתנכרן עם מכשירים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@IlanF לגבי authenticator אצלי סנכרנתי אותו בשני מכשירים (טלפון וטאבלט).

השיטה שלי היתה פשוטה:

1. להתקין authenticator במכשיר הראשון ולהגדיר/לסנכרן אותה.

2. לגבות את authenticator  ע"י titanium backup במכשיר הראשון.

3. להעביר את קבצי הגיבוי של authenticator  שנוצרו ע"י TB למכשיר השני.

4. לשחזר ע"י TB את google authenticator במכשיר השני, כולל את המידע = תוצאה שני בשני מכשירים שמסנכרנים.

השיטה כמובן דורשת הרשאות root בשני המכשירים.

הערה נוספת לגבי google authenticator היא שברגע שאתה נרשם/מסנכרן אותו בפעם הראשונה אתה מקבל 8 קודים חד פעמיים שניתן להשתמש בהם במקרה שהטלפון/אפליקציה אינה ברשותך.

באופן זה ניתן להתגבר על אובדן טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי על אי אפשר להעתיק את המידע :/

אבל יש עדיין טריק שאפשר להגדיר אוטנטיקציה על כמה מכשירים. הרעיון שאתה מתחיל את ההגדרה וכשמוצג לך ה- QR שצריך לסרוק באפליקציה, אתה סורק בכמה מכשירים לפני שממשיך הלאה בהגדרה של ה 2FA.

בכל מקרה אני עברתי ל Authy. הממשק שלה טיפה יותר נוח (בעיקר שיש לך אייקונים לזהות במהירות את השירות שאתה רוצה להעתיק את הקוד שלו) וגם מאפשרת סינכרון על מספר מכשירים ככל העולה על רוחך. מה גם יש כל מיני שירותים שעובדים ישירות מולה במקום authenticator.

ציטוט של א.ב. גימל

הערה נוספת לגבי authenticator היא שברגע שאתה נרשם/מסנכרן אותו בפעם הראשונה אתה מקבל 8 קודים חד פעמיים שניתן להשתמש בהם במקרה שהטלפון/אפליקציה אינה ברשותך.

לא בכל שירות זה 8, אבל זה גם למה אמרתי לא לאבד את הקודים לשחזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

שימו לב שאם מגדירים את המפתח ב authentication תזהרו לאבד את הטלפון או המפתחות גיבוי אחרת תאבדו גישה לחלוטין. Ga מוגדר במכשיר אחד בלבד ולא מסתנכרן עם מכשירים אחרים

אודה שהייתי תמים וחשבתי שאם המידע הזה ייאבד, אז תהיה לי דרך אחרת לשחזר את החשבון.

לקחתי לתשומת ליבי!

רק שאלה קטנטנה, אם לא הייתי גאון הדור ולא גיביתי את הסיסמאות, יש דרך לשחזר אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...