מכרתי את הכ.מסך שלי, מה לקנות עכשיו? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכרתי את הכ.מסך שלי, מה לקנות עכשיו?

H.I.V

Recommended Posts

תודה חברה

השיקולים שלי לקניית הכרטיס היו כאלה:

לא אכפת לי מהביצועים כי גם ל9800NP 9800PRO והFX5900 יש פחות או יותר ביצועים דומים

אבל את ה9800NP שלי קניתי מKSP וזה כבר עשה לי סיוטים בלילות וגם קיבלתי רק שנה אחריות

כל הזמן שהייתי עם ה9800 לא הייתי רגוע בגלל הדברים האלה

אז ראיתי הזדמנות למכור אותו בטרייד זון אז ניסיתי והצלחתי למכור את זה

אני מקווה שמי שקנה ממני את זה יהנה כמו שאני ציפיתי להנות כששילמתי 1700 שקל על הNP

עכשיו אני מקבל כרטיס של חברה מצויינת שמביאה 3 שנים אחריות ביצועים יותר טובים (לפי כל הבנצ'ים שראיתי)

וכל זה בתוספת מחיר סבירה

אז לא היה שווה?

להגיד לך ברצינות ובשיא הכנות

לא שווה...

אתה יכול למצוא 9800pro

3 שנים אחריות

במחיר טוב

של גג 1600 שקל.

ומחנות טובה

אין פלא שהיית בלחץ קנית ב KSP אחת החנויות הכי דפוקות שיש

שירות הכי חרא שיש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיבלתי אתמול את הכרטיס של אסוס

יש לו קירור פצצתי במיוחד ומאוד שקט למרות שני המאווררים

עם ה9800 הגעתי ב3DMARK03 ל4800

ועם החדש הגעתי ל5000 עגול

המשחקים רצים קצת יותר טוב ממקודם

וגיליתי שיש בכרטיס הזה גם חיישן טמפ'

GPU 57

Ambient Temp 40

מה זה אומר?

חוץ מזה קיבלתי בבנדל הרבה דברים טובים

Gun metal

Black hawk down

עוד משחק מלא וכמה דמואים והרבה תוכנות

אז בקיצור אני מרוצה מאוד מזה שהחלפתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

מה ששכחתי לציין זה את התאימות של הדרייברים של נווידיה לכל דבר

עם הרדאון כל פעם ניסיתי דרייבר שונה וכל פעם התאכזבתי מחדש

לכל דרייבר של ATI יש בעיות משלו

למשל עם הייתי רוצה לשחק בפרו אבולושן 3 הייתי חייב להשתמש ב3.10 אחרת הוא לא היה פועל טוב

אבל אם אני רוצה לשחק במקס פיין 2 הייתי צריך להחליף ל3.7

עכשיו עם הג'יפורס התקנתי את ההכי חדשים והכל פועל מצויין בלי בעיות

בכל מקרה חשוב לי שתגידו לי איך המעלות שרשמתי למעלה כי אני לא יודע אם הם טובות או לא

GPU 57

Ambient Temp 40

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתומרת שהוא יאיט ב140 מעלות.. (מה שנשמע לי ממש מוזר שהוא יאיט רק שם ולא הרבה לפני)

אבל אני במקומך לא הייתי דואג, בדרך כלל דואגים לקירור טוב והם יודעים מה הם עושים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי בFAQ וראיתי שההבדל בין האולטרה לשלי הוא רק שלאולטרה יש 256 MB ולרגיל 128MB

זה לא הגיוני כי לשלי יש מהירות 400

ולאולטרה יש 450

זה לא נראה לי הבדל גדול בכלל

נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' טובות מאוד יחסית לכרטיס מסך, הוא לא כמו מעבד שמ-50 החום מתחיל להיות מדאיג, זה בסדר אם הוא יגיע ל-70~ מעלות במאמץ, ככה שאני הייתי מתחיל בOC אל עבר ה-5900U, יש לכרטיס הזה קרור מאוד מרשים ולא נראה לי שצריכה להיות לו בעיה להגיע למהירויות של האולטרה, פשוט תנסה.

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות בסדר, השאלה היא אם זה בעומס אחרי שעה של נגיד FarCry או במנוחה.

אני הייתי ממליץ לך לבדוק אם הזיכרון שלך רץ ב 850 מגהרץ והליבה ב 400 מהירויות סטנדרטיות של ה FX5900.

השיפור הגדול ביותר בבדיקות של שיידרים הוא על ידי האצה של מהירות הזיכרון, זה ממש פותח את הביצועים של הכרטיס.

לדעתי אתה יכול לדחוף את הליבה שלך הכי גבוה שתוכל, למה? מכיוון שלליבה יש הגנה מיוחדת שברגע שהיא עוברת טמפרטורה מסויימת היא מאיטה באופן אוטומטי.

תאיץ את הליבה ל 450 ותריץ 3DMark03 באמצע הבדיקה הגרפיקה מתחילה לקרעט? סימן שתדחפת את הליבה גבוהה מידי.

בשום מקרה מהאצה של הליבה לבד אתה לא תראה ארטיפקטים רק האטות. עם הזיכרון זה סיפור אחר.

ניסיתי כמה ביוסים שונים לכרטיס שלי וגיליתי שזה של גיינוורד שקיבלתי עם הFX5900 שלי נותן לי לדחוף את הזיכרון הכי גבוה.

ישנו שינוי של המתחים והתזמונים של הזיכרונות אצל כל חברה כי הם בוחרת שונה ויש ביוסים יותר טובים ופחות טובים.

אם אתה מאיץ את הזיכרון גבוה מידי אבל הוא לא נכשל בבדיקה של אתה תראה ארטיפקטים בבדיקות כמו 3DMark03.

תאט את המהירות ותנסה שוב, בייחוד רגישה לארטיפקטים היא הבדיקה Nature של 3DMark03 ושם רואים אם דחפת את הזיכרון גבוה מידי באופן דיי ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...