מכרתי את הכ.מסך שלי, מה לקנות עכשיו? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכרתי את הכ.מסך שלי, מה לקנות עכשיו?

H.I.V

Recommended Posts

אני אישית לא חושב שהם ירדו כל כך במהירות. בכל המקרים הקודמים של מוצרים חדשים גם לקח זמן ארוך עד שהם הגיעו לפה וגם אז, הם פשוט היו במחירים מופקעים עוד חודש. תוסיף לזה את כל הזמן שבין עכשיו ליציאת המוצר החדש ותקבל.... המון זמן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק.. לא עסק כזה גרוע

אז מה החלטתך הסופית

מתי אתה קונה, מאיפה, ואיזה כרטיס ? :)

הזמנתי FX 5900

מגיע עוד יומיים

עלה יקר :P

אל תגידו לי שאני מפגר או פרייאר בגלל זה כי אני יודע שעשיתי את הדבר הנכון

אולי על הנייר זה נשמע קצת טיפשי לעשות כזה דבר אבל זה לא!

הנה לינק למידע על הכרטיס

http://www.asus.com/products/vga/v9950/overview.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לך ניסיון טוב עם ati

כי אפילו drivers לא עידכנת ראיתי ב מפרט שלך

שעבדת עם הדרייברים 3.10

ועוד משהו 5200 בלי OC בלי כלום עם מחשב כמו שלך

ב 3dmark 2003

זה מעולה!!

באמת!!

יש אנשים מקבלים ככה עם ה pro

אל תצפה לקבל יותר מזה

תצפה לתוצאה יותר נמוכה...

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/asus-v9950_14.html

תראה את ה pro ב game 4

מול ה 5900ultra

בערך פי 2 יותר טוב ה radeon

As for the performance, the situation here is not very simple. Of course, the performance was quite high, however, the products of the kind cant boast any stable advantage over the ATI RADEON 9800 PRO competitor

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/asus-v9950_6.html

בקיצור תדפדף ב review ותראה לבד , אני לא זה שצריך להראות לך שעשית טעות תראה את זה לבד.

http://www.motherboards.org/articlesd/hardware-reviews/1272_5.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הכרטיסים מעולים. יש עסקה טובה יותר ויש פחות, אך בכללי העסקה טובה.

אני אישית בחיים לא הייתי קונה בגלל המחיר. אבל לכל אחד יש שיקולים משלו, אחרי הכל מוכרים דיי בכמויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוזר ועושה טעות.

למה?

אם כבר עשית טעות ומכרת את ה 9800 הייץ עכשיו די מתקן אותה וקונה 9800P!!

טוב נו, חפיף. גם מה שהזמנת זה טוב. :)

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש. לדעתי עשית טעות שאתה בטח תבין אותה זה רק עניין של זמן. לפי החשבון שלי ה עלה לך

1800 ש"ח ( תקן אותי אם אני טועה...) בחישוב פשוט זה יוצא 850 שקל הוצאה אחרי המכירה של ה 9800NP בשביל כרטיס שלא

רק שלא ייתן לך יותר אלא לדעתי עם פילטרים ואיכות תמונה גבוהה הוא יהיה חלש יותר. אני במקומך לוקח את ה 850 שקל מוכר את

המעבד והלוח שלך בערך ב 900 שקל ( מחיר הוגן לדעתי..) מה שנותן לי 1750 שקל ביד. מזמין 2.8C עם לוח טוב או ABIT

שעולים לי ביחד 1700 שקל ! מה קיבלתי ?! מחשב תותח עם רדיאון 9800 שחזק מ 5900 כמעט בהכל ( חוץ מהקירור אולי .. ;) )

בעודף מזמין פיצה ( בכל זאת אני לא רוצה להישאר רעב.. ) אחרי כל זה אני משפר משמעותית את ביצועי המחשב ואני שמח וטוב לב.

.. וגם שבע מהפיצה חשוב לציין. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה

השיקולים שלי לקניית הכרטיס היו כאלה:

לא אכפת לי מהביצועים כי גם ל9800NP 9800PRO והFX5900 יש פחות או יותר ביצועים דומים

אבל את ה9800NP שלי קניתי מKSP וזה כבר עשה לי סיוטים בלילות וגם קיבלתי רק שנה אחריות

כל הזמן שהייתי עם ה9800 לא הייתי רגוע בגלל הדברים האלה

אז ראיתי הזדמנות למכור אותו בטרייד זון אז ניסיתי והצלחתי למכור את זה

אני מקווה שמי שקנה ממני את זה יהנה כמו שאני ציפיתי להנות כששילמתי 1700 שקל על הNP

עכשיו אני מקבל כרטיס של חברה מצויינת שמביאה 3 שנים אחריות ביצועים יותר טובים (לפי כל הבנצ'ים שראיתי)

וכל זה בתוספת מחיר סבירה

אז לא היה שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באמת תתחדש.

חד וחלק, לא היה שווה.

להוסיף 850 שקל על כרטיס שהוא זהה ואפילו נחות לעומת ה9800 שהיה לך בשביל יותר טוב? ובגלל שנה אחריות? אז נכון, יהיה לך עכשיו כרטיס חזק, עם אותם ביצועים, אבל 850 שקל זה לא שווה. זה שקנית ב-KSP לא אומר שהכרטיס מת אחרי שנה, למחיר הזול יש השלכות. אם אתה לא עושה OC אז אני ממש לא מבין למה מכרת.

אגב, היית יכול לקנות 9800 פרו מחנות אמינה (אהמ אהמ זיגזג אהמ אהמ ;)) ולהינות מאחד הכרטיסים החזקים ביותר בשוק, עם שקט נפשי.

עוד משהו, אם בשבילך 850 שקל זו תוספת סבירה לכרטיס ברמה זהה למה שהיה לך, אז תהיה בריא. יש דברים יותר חשובים להוציא עליהם כסף לפי מה שראיתי במפרט (כמו שהציעו פה כבר לשידרוג).

ועוד הפעם-

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...