האקדמיה לגועל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האקדמיה לגועל

maverick

Recommended Posts

שערורייה ב''אקדמיה לצחוק''

בתוכנית ששודרה ביום שישי נראתה המתמודדת הדר לוי, מוחקת ברגע האחרון את שמו של אבי נוסבאום ומעניקה נקודות לנחמן, שבכל מקרה היה יוצא מהתחרות.

חבל שזה הופך לתחרות פופולריות וחיסולי חשבונות ולא על סמך כישרון גרידא.

http://www.maariv.co.il/channels/5/ART/686/709.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארגון של התוכנית הזאת מתחת לכל ביקורת, כל שבוע יש איזו שערורייה.

אני גם רוצה לפגוש בן אדם שמוצא את התוכנית הזאת מצחיקה, זה פשוט מעליב לי את האינטיליגנציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית נועדה לגלות כישרונות בתחום הבידור. יש שם אנשים מאוד מצחיקים ויש כאלו שאני לא יודע איך הם הגיעו לשם. החוקים צריכים להיות ברורים מראש ולא נתונים לקפריזות של מפיק זה או אחר. גם הקטע הזה שפתאום החליטו לחלק אותם ל-2 קבוצות שכל אחת תתחרה בנפרד - שיקולי רייטינג מובהקים. בקיצור קטע מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי קטע מהתוכנית ככה במקרה והיה שם אחד ממוצא מזרחי שבא לרמת אביב ג' לצחוק על אנשים.

בא לכל מיני פריות מחומצנות ושואל אותן מזה אינטגרציה והן עונות "נו אני יודעת מה זה..." כשבעצם

אפשר לשמוע את הרוח שבין האוזניים שלה נושבת עד לרמקול של המצלמה. היו שם עוד קטעים מצחיקים

שהבחור הזה עשה אבל חוצמזה, ברור שיש את קטע של הרייטינג והקומבינות שמסדרים לשם אנשים שלא

יודעים להצחיק בנאדם עם מנה של גז צחוק אבל מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שזה דיי מצחיק, יש שם כמה תותחים מצחיקים ויש שם כמה שהם סתם... בסדר אבל הם לא ימלאו אולמות... נגיד את זה ככה.

הקטע הדבילי זה שנתנו להם לבחור. מי הם שיבחרו מי עף ומי לא ? זה כל כך ברור שזה לא יהיה אוביקטיבי וזה כבר הפך למעיין השרדות מצחיקה עם קומבינות במקום לתחרות נטו וחבל מאוד שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטן עם הקוצים עדיין נשאר שם? אני זוכר שהוא היה מקבל בדרך כלל את רוב הנקודות..

התוכנית בכלל עדיין משודרת עדיין לא נגמרה? באיזה ימים משודרת בערוץ 22? (אני יודע שהיא היתה המון בביפ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחזור לנושא של הפוסט המקורי....

דווקה בתוכנית הזאת יש יותר הצבעות לפי מי חבר של מי ולא לפי פוליטיקה. אם זה היה השרדות את הם היו משאירים את נחמן ולא את טלי כי מולו היה להם יותר קל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו זה כל כך מטומטם זה פשוט לא מצחיק ההדר לוי הזאת פשוט פוסטמה מטומטמת מאיפה הפליצו את המכוערת הזאת באמא שלי

גם צחי לא משהו אני לא מבין מה מתלהבים ממנו גם נחמן הזה טמבל

זה תוכנית מטומטמת ייאלה שיחזירו כבר את ארץ נהדרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...