איך אני בודק בימינו זמן תגובה בדגמי טלוויזיה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני בודק בימינו זמן תגובה בדגמי טלוויזיה

Zeev86

Recommended Posts

למשל, קניתי ב3800 שקל אתמול בשביל וגיימינג. ורק אז כמו אידיוט נזכרתי שלא בדקתי לגבי זמני תגובה. ואני יודע שזה די חשוב בגיימינג. 

התמונה בסדר והמשחקים רצים לא רע, אבל אני עדיין מרגיש שאני חייב לדעת את הנתון הזה. אבל אין אותו בשום מקום באינטרנט. ולמותגים יש נטייה לקרוא לדגמים שלהם באותיות שונות בכל Region וזה די מקשה על ההבנה איזה מודל יש לך. 

לצורך העניין, יש לי  49UF640Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. אפשר למדוד בית עם תוכנת מחשב בשילוב מצלמת רפלקס דיגיטלית אבל חבל על המאמץ . אי אפשר להחזיר אם פתחת את האריזה.

ממילא הנתון שהיצרן מדווח הוא לא מה שאתה מחפש . הם מודדים מאפור לאפור. רוב הפאנלים נותנים בפועל 20-25ms

משחור לשחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא יצרן מדבקה אולי תוכל למצוא אותו פה:

http://www.displaylag.com/display-database/

עשיתי כבר חיפוש. הבעיה היא שיצרנים אלה משנים תווים במודל (למשל במקום 6400 הם יקראו לגרסה ישראלית 640Y). אבל זה הניחוש שלי ואין שום מידע על המודל של הולוויזיה בחול אלא רק בארץ: 49UF640Y.

באמאזון למשל יש מודל 49UF6400 והביקורות שם לא רעות, אבל באתר אחר מצאתי שהמודל 49UF6400 (שים לב - זה מודל שאני מנחש שהוא שייך אלי) משדר 50 מילי שניה.

אבל איך יכול להיות 50 אם אני בכלל לא מרגיש בלאג ב-input?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה (בטוח) שאתה פשוט לא מרגיש את הלאג. אני מזכיר ש50ms זה חמישים אלפיות השניה, לא הרבה זמן...

אם אין לנו רפרנס טוב מאוד או שהלאג לא ממש רציני, קשה להרגיש אותו אבל זה לא אומר שהוא לא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...