מסך LCD עד 2700 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD עד 2700 ש"ח

TheWave

Recommended Posts

אני גם מחפש עכשיו מסך במחיר הזה בערך...

לפי מה שבדקתי יש 3 מסכים שאני שוקל לקנות..

HTUNDAI Q17

שלו יש: 16MS זמן תגובה, 450:1 ניגודיות (זה כמות הצבעים שהמסך יכול להציג בין שחור ללבן - משהו כזה), יש לו כמובן חיבור DVI

אבל אומרים שבמסכים עם זמן תגןבה כל כך מהיר המסך לא מצליח לייצר את הגוון האמיתי ובוחר את גוון כלשהו שהכי קרוב לגוון הרצוי וכך הרבה מן הצבעים הניתנים להצגה נעלמים(חסרון גדון בשבילי)

מחיר כ2600 הכח זול שראיתי

SAMSUNG 172T

כולל: 25 MS שזה קצת יותר מהקודם ואולי הוא יהיה טיפה פחות טוב בפעלת משחקים מגוף ראשון וכדומה..אבל לא שמעתי על אף אחד שהתלונן, 500:1 ניגודיות, גם אפשר לתלות על הקיר

מחיר כ2900 הכי זול שראיתי..לדעתי הוא שווה את ה200 הנוספים שאתה צריך להשקיע

Viewsonic VP171

זמן תגובה 16MS, 500:1 ניגודיות, כניסה דיגיטלית, זוית ראיה של 140 מעלות שזה דיי קצת יחסית לאחרים אבל באמת שזה לא משהו שצריך להדאגי אותך

מחיר 3000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מחפש עכשיו מסך במחיר הזה בערך...

לפי מה שבדקתי יש 3 מסכים שאני שוקל לקנות..

HTUNDAI Q17

שלו יש: 16MS זמן תגובה, 450:1 ניגודיות (זה כמות הצבעים שהמסך יכול להציג בין שחור ללבן - משהו כזה), יש לו כמובן חיבור DVI

אבל אומרים שבמסכים עם זמן תגןבה כל כך מהיר המסך לא מצליח לייצר את הגוון האמיתי ובוחר את גוון כלשהו שהכי קרוב לגוון הרצוי וכך הרבה מן הצבעים הניתנים להצגה נעלמים(חסרון גדון בשבילי)

מחיר כ2600 הכח זול שראיתי

SAMSUNG 172T

כולל: 25 MS שזה קצת יותר מהקודם ואולי הוא יהיה טיפה פחות טוב בפעלת משחקים מגוף ראשון וכדומה..אבל לא שמעתי על אף אחד שהתלונן, 500:1 ניגודיות, גם אפשר לתלות על הקיר

מחיר כ2900 הכי זול שראיתי..לדעתי הוא שווה את ה200 הנוספים שאתה צריך להשקיע

Viewsonic VP171

זמן תגובה 16MS, 500:1 ניגודיות, כניסה דיגיטלית, זוית ראיה של 140 מעלות שזה דיי קצת יחסית לאחרים אבל באמת שזה לא משהו שצריך להדאגי אותך

מחיר 3000

לגבי הנושא של קירוב הגוון בQ17 - מה זה מפריע? לפי מה שהבנתי זה לא משהו שעין אדם יכולה להבחין בו, אז מה זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...